Jump to content
Dogomania

Dwa Pompony - Ptyś i Balbinka znalazły już swoje miejsce na ziemi. Powodzenia kochane maluszki!!!


Gabi79

Recommended Posts

38 minut temu, elik napisał:

A zdjęcia po kąpieli ????

Elu zdjęcia po kąpieli będą jutro. Dziś odbój - jednak są ważniejsze sprawy niż zdjęcia w 4 godziny po przyjeździe dwóch psiaków które trzeba wykąpać, wysuszyć, wyczesać, poprzytulać, dać jeść, wyjść na dwór, zmyć parę razy podłogę itp......:)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Gabi79 napisał:

Elu, kochana, najpierw szczepienia.

Na kastrację jedzie kudłaczek od kiyoshi, nie Ptyś

Uffff :) Soreczki,  nie wiedziałam, że kudłaczek od kiyoshi ma kastrację, a że anecik napisała o kastracji na wątku tych kudłaczków, to pomyślałam, może bez sensu, że to ten bąbelek będzie miał zabieg.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, anecik napisał:

Elu zdjęcia po kąpieli będą jutro. Dziś odbój - jednak są ważniejsze sprawy niż zdjęcia w 4 godziny po przyjeździe dwóch psiaków które trzeba wykąpać, wysuszyć, wyczesać, poprzytulać, dać jeść, wyjść na dwór, zmyć parę razy podłogę itp......:)

Co racja, to racja :)  Narwana baba ze mnie, ale one takie śliczne :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, elik napisał:

Uffff :) Soreczki,  nie wiedziałam, że kudłaczek od kiyoshi ma kastrację, a że anecik napisała o kastracji na wątku tych kudłaczków, to pomyślałam, może bez sensu, że to ten bąbelek będzie miał zabieg.

Nie ma sprawy Elu.

Anecik kocha kudłaczki, ma ich kilka na BDT, więc chwilami można się pogubić

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, helli napisał:

Dwa czorty, uszy takie

muszę posprawdzac czy "coś" znalazło dom, za dużo się dzieje

Witak helli, musisz przyznać, że czorty słodkie

Nieśmiało podpowiem, że "moja" Kamusia pod koniec grudnia pojechała do DS.

Oby nie wróciła. Łatwo z nią Państwo nie mają.

29 minut temu, Radek napisał:

Zaglądam z zaproszenia:)

Witaj Radku, miło Cię widzieć u Ptysia i Balbinki!!!

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Anula napisał:

Tworzę bazarek m.in.dla Balbinki i Ptysiulka.Jutro powinien ruszyć,dam znać.

 

2 minuty temu, helli napisał:

Poszło 60 dla czortòw

Dzięki wielkie.

 

Balbinka pięknie chodzi na smyczy, weszła w psio - ludzkie stado jak w masło. Wyleguje się na kanapie, smaczków nie chce jeść. Teraz gdy siedzę przy kompie zajęła miejscówkę obok Ronisia i Yogusia czyli pod moimi nogami :) Podejrzewam że jak pójdę spać (kanapa na parterze - jak zwykle gdy są nowe psiaki lub po zabiegu) wywali brzucho koło mnie na kanapie. Może się jako wcisnę :) Leje i leje.....jedna leja pojechała (Figa) to się napatoczyła druga. No cóż.....

 

Ptyś na smyczy nie chodzi. Mało tego ma focha....Obraził się jak poszliśmy na dwór na smyczy i koniec. Tzn nadal daje się głaskać i wszystko jest ok ale chyba "zamknął sie w sobie" Do jutra musi się odfuczyć.

 

Pompony naprawdę fajne. Nie do końca wierzę że to rodzeństwo bo są zupełnie inne i pod względem wyglądu i charakteru. Nie wiem czy były w jednym domu lub raczej - jeśli były w jednym domu to zupełnie inaczej traktowane.

Muszę im kupić obróżki bo okazało się że mam tylko takie na Tyćkę albo na słonia :)

Link to comment
Share on other sites

Jakie słodziaki, słodkie!   troszeczkę im futerka 'wyczyścić'  i domki się będą biły o chłopaków :)  Gabrysiu ,kochana dziękuję za zaproszenie, niestety w tej chwili jestem zadeklarowana na maksa! nic na chwilę obecną nie jestem w stanie wyskrobać :(  ale będę odwiedzać chłopaków, jeśli tylko będę mogła, pomogę :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, renatka_s napisał:

Wpłacę jednorazowo 20 zł, poproszę o nr konta.

renatko, bardzo dziękujemy, nr konta wysłałam

6 minut temu, Isiak napisał:

Pompony rewelacyjne! Z tym laniem to masakra, oby jak najszybciej załapały, że to się robi na zewnątrz.

Witaj Isiak!

Chyba Pompony oczarowały wszystkich miłośników psów?!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...