Jump to content
Dogomania

Klara odeszła za TM. Żegnaj sunieczko. Klara po prawie trzech latach znalazła dom. Bardzo dziękujemy za pomoc. Naprawdę wychodzę????? Nie żartujecie???? I mam imię Klara ????


Jo37

Recommended Posts

22 godziny temu, Murka napisał:

Wielka szkoda... :(

Szkoda,  rodzina  wydawała się bardzo odpowiedzialna.

Ale niestety,  musimy liczyć się z coraz mniejszą szansą Klary na dom:(

Bardzo to przykre,  sunia ma taki wspaniały charakter, a pomimo to nie udało się do tej pory:(

Link to comment
Share on other sites

Klara zdrowotnie w porządku, po kaszlu nie ma śladu, ruchowo też jest sprawna. Oby jak najdłużej.

 

Tu u siebie na wybiegu:

f59972150a0f8231gen.jpg

36a6107ff249661bgen.jpg

266d2be0e6c3d2cbgen.jpg

 

Poza swoim wybiegiem czuje się niekomfortowo i trzyma się blisko bramy, za którą jej bezpieczny kącik.

0757995a100e33adgen.jpg

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie:

Stan konta na 31 marzec wynosił -219 zł

+219 zł Jo37

+150 zł Fundacja ZEA

+35 zł Iwona K.

-340 zł hotelowanie 1-30.04 (10 dni ze zniżką ze względu na karmę po Maxie)

Stan konta na 30 kwiecień wynosi -155 zł.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wczoraj późnym wieczorem (ok. 21.30) dostałam SMSy z pytaniem o Klarę (pani z Prudnika koło Opola). Jak odpisałam, że aktualne, to posypały się kolejne wiadomości z różnymi pytaniami... odpisałam krótko i poprosiłam o telefon dzisiaj, pani podziękowała, powiedziała, że zadzwoni, ale oczywiście się nie odezwała. Szczerze mówiąc wcale się tym nie zmartwiłam, bo sądząc po pytaniach to albo był to żart, albo kiepski dom. Najlepsze było pytanie "czy nie SZKUDZI w domu" i oczywiście standardowe czy transport za darmo;)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.05.2020 o 23:57, Murka napisał:

Wczoraj późnym wieczorem (ok. 21.30) dostałam SMSy z pytaniem o Klarę (pani z Prudnika koło Opola). Jak odpisałam, że aktualne, to posypały się kolejne wiadomości z różnymi pytaniami... odpisałam krótko i poprosiłam o telefon dzisiaj, pani podziękowała, powiedziała, że zadzwoni, ale oczywiście się nie odezwała. Szczerze mówiąc wcale się tym nie zmartwiłam, bo sądząc po pytaniach to albo był to żart, albo kiepski dom. Najlepsze było pytanie "czy nie SZKUDZI w domu" i oczywiście standardowe czy transport za darmo;)

:))dobre :))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Znów pisała do mnie ta pani z okolic Opola... chyba sobie zapomniała, że już się Klarą interesowała... SMSy były 23.30 w sobotę. Znów obiecała zadzwonić i znów nie zadzwoniła. Niektórzy się chyba nudzą.

Klara jest ostatnio jakaś spokojniejsza, dużo odpoczywa, mniej szczeka. Może to kręgosłup daje się we znaki w te deszczowe dni.. ale myślę, że warto by było jej zrobić np. badania krwi. Ostatnio miała robione rok temu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.06.2020 o 15:30, Murka napisał:

Znów pisała do mnie ta pani z okolic Opola... chyba sobie zapomniała, że już się Klarą interesowała... SMSy były 23.30 w sobotę. Znów obiecała zadzwonić i znów nie zadzwoniła. Niektórzy się chyba nudzą.

Klara jest ostatnio jakaś spokojniejsza, dużo odpoczywa, mniej szczeka. Może to kręgosłup daje się we znaki w te deszczowe dni.. ale myślę, że warto by było jej zrobić np. badania krwi. Ostatnio miała robione rok temu.

Kasiu - oczywiście zrób.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj byłam z Klarą u weta, żeby pobrać krew. Przy okazji zważyłam sunię, waży 30,5 kg.

Przez weekend sunia trochę odżyła; nie było wtedy deszczu, więc może faktycznie obecna "susza 100-lecia" jej nie służy. Badanie krwi na pewno jej nie zaszkodzi. Mam nadzieję, że wszystko tam wyjdzie ok. Wyniki powinny być jeszcze dzisiaj.

 

Koszt badania krwi 65 zł:

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/c2b506a487a35e31

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...