Jump to content
Dogomania

Klara odeszła za TM. Żegnaj sunieczko. Klara po prawie trzech latach znalazła dom. Bardzo dziękujemy za pomoc. Naprawdę wychodzę????? Nie żartujecie???? I mam imię Klara ????


Jo37

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Pod koniec czerwca Fiprexowałam psiaki, ale dla Klary kupiłam Vectrę 3D, która działa odstraszająco także na muchy, bo zaczęły jej dokuczać. Koszt Vectry 34 zł:

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/a8e3fc6990839ffe

 

Rozliczenie:

Stan konta na 31 maj wynosił -222 zł

+222 zł Jo37

+150 zł Fundacja ZEA

+35 zł Iwona K.

-360 zł hotelowanie 1-30.06

-65 zł badanie krwi

-16 zł przejazd do lecznicy na pobranie krwi

-34 zł Vectra 3D

-18 zł odrobaczenie

Stan konta na 30 czerwiec wynosi -308 zł.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Kupiłam dla Klary kolejną dawkę Vectry 3D, bo muchy znów zaczęły jej dokuczać. Mam jeszcze dwa psy z podobnym problemem, ale z Klarą jest najgorzej. Obsiadają jej nasady uszu i gryzą.

Koszt Vectry to 34 zł (na fakturze są zakupione 3 sztuki dla 3 psów):

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/6ab0b8d4d9438286

 

Tu już dzień po zakropieniu (wg zaleceń weta zapodałam także bezpośrednio na uszy), muszyska trochę odpuściły:

98c6508333fa246bgen.jpg

02a49eeef2194b10gen.jpg

Link to comment
Share on other sites

Taka fajna sunia, przyjacielska, spokojna i nikt przez tak długi czas jej nie wypatrzył:(.

Teraz to wiek jest przeszkodą, przykro o tm pisać:(.

 

Na konto fundacji wpłynęło 150 zł od Grażka 123 (sierpień) - bardzo dziękujmy 22.gif
Poproszę fakturę (wspólnie z Sambą)
 
 

Na konto fundacji wpłynęło 150 zł stałej od Jo37- bardzo dziękujemy kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0132

Poproszę fakturę (wspólną z Sambą)

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.09.2020 o 16:26, Jo37 napisał:

 Rozliczony! Dziekuje pieknie! Dla Ciebie Fejsiku Zefirku cudny-roznosci  Nadziejkowe.Zapraszam do 25 styxcznia godz 24.00 - Page 8 - Zakończone -  Dogomania

                    Ciocia Jo

czekam na zgode kupujacych serduszek z tego kramiku 

Borysiu ma juz swoj ukochany doemk 

a pieniazki czekaja na jakas biedunie 

Poprosilam na bazarku  zebym mogla slac dla Klarci

Rozliczony 42 zl czeka dla Boryska! Boryskowi Tuptusiowi Nadziejkowo Sercem Calem do 14.08

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, uxmal napisał:

Mam nieotware opakowanie. Termin waznosci do 04.2022.Mogę wysłać.Moj Feluś nie może tego brać bo ma alerię na drożdze (są w skladzie)

Gdybyś mogła to by było super. Oddam Ci za przesyłkę.

Link to comment
Share on other sites

https://www.dogomania.com/forum/topic/352200-zakończony-rozliczamy-bazarek-w-całości-dla-tuptusiaboryska-do-26072020-r-godz-2100/page/12/

Z bazarku - do którego link znajduje się powyżej - są do rozdysponowania pieniądze, ponieważ Tuptuś /Borysek ma DS. 

Bazarek robiłam z Elik i razem ustaliłyśmy, że kwotę 400 zł przekażemy na potrzeby Klary. 

Proszę o nr konta, na które mam wpłacić pieniądze, a następnie proszę o potwierdzenie otrzymania pieniędzy tu na wątku oraz na wątku bazarku. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...