Jump to content
Dogomania

Emka i Pomadka z Radys-efekt mojego przedświątecznego szaleństwa. Obie już w DS :).


Sara2011

Recommended Posts

Dzisiaj miałam telefon o Pomadkę. Dzwoniła pewna pani, która już po pierwszym zdaniu mi się nie podobała i marzyłam aby jak najszybciej zakończyć tę rozmowę. Po pierwsze Pani dzwoniła "w sprawie psa" a jak zapytałam o jakiego pieska chodzi bo ja ogłaszam kilka, to nie potrafiła doprecyzować. Jedynie co zapamiętała to że pies jest łaciaty :). Z tym , że ja mam same łaciate -Pomadka, Dolarek, Irysek, Ivo -wszystkie łaciate :). No ale jak już pani w końcu doprecyzowała, że chodzi o sunię to wiadomo że o naszą Pomadkę. Pani na gwałt próbowała ode mnie wyciągnąć dokładny adres gdzie przebywa Pomadka. Jak zapytałam po co jej dokładny adres, to mówi "jak to po co ? żeby po nią pojechać"!!!! No to ja do Pani hola hola, najpierw wymagana wizyta przedadopcyja, że nie wydajemy piesków ot tak na żadanie. Jak Pani usłyszała o wizycie to powiedziała ze się jeszcze zastanowi. Przyznam, że mi ulżyło po tych słowach.

Szukamy dalej...

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Sara2011 napisał:

 Jak zapytałam po co jej dokładny adres, to mówi "jak to po co ? żeby po nią pojechać"!!!! No to ja do Pani hola hola, najpierw wymagana wizyta przedadopcyja, że nie wydajemy piesków ot tak na żadanie. Jak Pani usłyszała o wizycie to powiedziała ze się jeszcze zastanowi. Przyznam, że mi ulżyło po tych słowach.

Szukamy dalej...

Pomadka czeka na lepszy domek

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...