Jump to content
Dogomania

Nela zamieszkała w Przyborowie koło Nowej Soli ! Staruszka Nela - damy radę jej pomóc ? Juz bezpieczna w hoteliku u kikou


MALWA

Recommended Posts

10 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Wiadomo, co u Nelci? Rozkręciła się już? :) Można coś już o niej powiedzieć?

 

8 godzin temu, elik napisał:

Też jestem ciekawa :)

Rozmawialam z Kasia, i wypowiada sie o Neli pozytywnie. Suczka jest przymilna, chodzi za domownikami. Ale lubi tez wylegiwac sie na kanapie. Lubi bardzo ciepelko. Nie lubi specjalnie dreptac po dworzu. Wychodzi tylko na siku i kope i z powrotem idzie do domku. Taka starsza cieplolubna sunka.  Poza tym jest spokojna, w stadzie nie ma zwad.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ewu napisał:

Wiedziałam ,że jest długo ale jak się wczoraj dowiedziałam,że od szczenięcia to nie mogę się uspokoić.

To Nelunia tez od szczeniaczka w schronie ? :( :( Biedne sunie, cierpią za nie swoje winy :(

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, MALWA napisał:

 

Rozmawialam z Kasia, i wypowiada sie o Neli pozytywnie. Suczka jest przymilna, chodzi za domownikami. Ale lubi tez wylegiwac sie na kanapie. Lubi bardzo ciepelko. Nie lubi specjalnie dreptac po dworzu. Wychodzi tylko na siku i kope i z powrotem idzie do domku. Taka starsza cieplolubna sunka.  Poza tym jest spokojna, w stadzie nie ma zwad.

.. prawie taka sama osobowość jak mojej Tasi!...znaczy się pies ,idealnyokok.gif

Link to comment
Share on other sites

59 minut temu, Havanka napisał:

Pozwolę sobie jeszcze na wątku Neli, przypomnieć o bazarku dla Gwiazdeczki i prosić o pomoc finansową na transport tej biednej suni do hoteliku. Już tak niedużo brakuje !     Link w moim podpisie.

To ja biegnę pomóc Gwiazdeczce wyruszyć w drogę.

Link to comment
Share on other sites

Mam w planie sklecic tekst dla Neli do ogloszen. 

Niestety nie mam pradu w domu, zreszta nie tylko ja, cala wies jakby wymarla...tak ciemno.... A komorka ledwo zipie...potrzebuje wlaczyc laptopa, nie mam jak...

 

Teraz siedzimy przy kominku i sie dogrzewamy.  Najbardziej zimno malej kudlatej Tosi.....

Z Poznania wracalam ponad 2 godziny, gdzie normalnie te trase pokonuje w 40 minut. Rozpadalo sie, snieg pada, deszcz pada, szklanka na drodze....

Edited by MALWA
Link to comment
Share on other sites

Sklecilam tekst do ogloszen:

Jestem Nela, ma okolo 8- 10 lat. Waze 15 kg. Jestem grzeczna, ulozona i spokojna.  Potrzeby fizjoligiczne zalatwiam na dworze.

Teraz mieszkam w hoteliku, ale prawie cale zycie spedzilam w schronisku, w klatce z blotem.  

Pani z hoteliku mowi do mnie "kochana Nela", a ja wierze, ze naprawde taka jestem. I ze jest gdzies czlowiek, ktory zabierze mnie ze soba do swojego domku i bedzie kochal na zawsze. 

Jesli chcesz zabrac mnie do swojego domu i serca, to zadzwon prosze do ......(dane ewu).

Suczka jest wysterylizowana, zaszczepiona i odrobaczana. Jest zdrowa (po badaniach). Przy adopcji obowiazuje umowa adopcyjna poprzedzona wizyta przed adopcyjna. 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, MALWA napisał:

Witam z rana!

Eliczku - sklecilam tekst j.w. 

Czy w takiej formie moze zostac ?

 

3 godziny temu, MALWA napisał:

Poprosilam wczoraj kikou o nowe zdjecia Neli do ogloszen. 

Zdjecia beda w weekend.

Poczekam na nowe zdjęcia i jutro zrobię ogłoszenia na kilku portalach. Czas szukać domku dla panienki :)

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, MALWA napisał:

Witam z rana!

Eliczku - sklecilam tekst j.w. 

Czy w takiej formie moze zostac ?

Agnieszko, już wcześniej przygotowałam dla Neli tekst do ogłoszeń i czekałam na sygnał, zeby ruszyć z ogłoszeniami. Ela ma teraz sporo obowiązków, więc może ja odciążę ją trochę?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...