Jump to content
Dogomania

Majka i Elfik zamojskie psiaki już w Hoteliku czekają na dom.Elfik w DS;Majka także w DS.


Anula

Recommended Posts

Haniu,ogromna prośba,ponieważ Majeczka jest wychudzona tak jak napisałaś bardzo proszę zakup kilka puszek Animondy i dawaj jej kilka razy dziennie,a ja zaraz zamówię w sklepie internetowym większą ilość sztuk.Rozumiem,że karma sucha już jest i rozliczenie będzie zrobione na Fundację ZEA.

Psiaki przepiękne,kocham taki typ psów.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, szafirka napisał:

w najlepszym stanie psychicznym i fizycznym wydaje się być Elfik. Jest otwarty, zainteresowany otoczeniem. Majka natomiast przemieszcza się najszybciej, jakby chciała poznać jak najwięcej wszystkiego, ale jest też chudziutka i przestraszona, np. odchyla się, jak chcę ją pogłaskać.

 

Haniu,animonada 24 szt. x 800g już zamówiona i powinna dotrzeć za 2-3 dni licząc pewnie od poniedziałku.Zakup tak jak napisałam do tego czasu zanim przyjdzie kilka puszek w sklepie i podawaj Majeczce a także Elfikowi.

Link to comment
Share on other sites

z mojego bazarku naklejkowego -choć bez sprzedaży naklejek,ale dzięki cegiełkom-będzie 100zł. 

Anula wiem że ty ogarniasz cały transport  więc pytanie przelać na Twoje konto     (mam numer konta)    całą kwotę czy podzielić : na Majkę i Elfika i oddzielnie i Teosia do b-b?  

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, sonia71 napisał:

z mojego bazarku naklejkowego -choć bez sprzedaży naklejek,ale dzięki cegiełkom-będzie 100zł. 

Anula wiem że ty ogarniasz cały transport  więc pytanie przelać na Twoje konto     (mam numer konta)    całą kwotę czy podzielić : na Majkę i Elfika i oddzielnie i Teosia do b-b?  

Tak na moje konto,ponieważ ja założyłam za transport P.Grzesia.

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, sonia71 napisał:

z mojego bazarku naklejkowego -choć bez sprzedaży naklejek,ale dzięki cegiełkom-będzie 100zł. 

Anula wiem że ty ogarniasz cały transport  więc pytanie przelać na Twoje konto     (mam numer konta)    całą kwotę czy podzielić : na Majkę i Elfika i oddzielnie i Teosia do b-b?  

 

8 minut temu, Anula napisał:

Tak na moje konto,ponieważ ja założyłam za transport P.Grzesia.

Sonia71 wszystko do Anulki.

Jeszcze raz kochana dziękujemy za pomoc! :*

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, sonia71 napisał:

ok,więc w poniedziałek jak wpłynie ostatnia kwota zrobię przelew i poprosze o potwierdzenie na bazarku:

 

Tak potwierdzę.Jeszcze raz bardzo dziękuję.Tym sposobem zmniejszył się dług o 100,00zł.Jest to ogromna pomoc.

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, szafirka napisał:

Psiaki dostają nasze puszki, więc potem sobie je odbiorę. Sucha karma dogadana z fundacją. Jutro jest spa i jeśli się uda, to zabierzemy je do weta, jeśli nie zdążymy, to we wtorek.

Dziękuję Haniu za informacje.Już jestem spokojna o karmę dla nich.Fajnie,że będą tak szybko ogarnięte jeżeli chodzi o Spa i weta.

Link to comment
Share on other sites

Udało się, psiaki podczas jednej wycieczki odwiedziły spa i weta. Majka i Elfik były grzeczne i spokojne.

Elfik waży 7,5 kg, myślę, że powinien przytyć z 1, czy 2 kg. W książeczkę ma wpisany rok urodzenia 2014, ale nasz wet sugeruje, że może być starszy ze względu na stan zębów.

Majka waży 13 kg. Sprawa z wiekiem przedstawia się identycznie jak u Elfika. Dzisiaj Majka miała zdejmowane szwy po sterylizacji (?!). Są minimalne ranki, więc będę jej odkażać.

Czarnuszki zostały odrobaczone, zaszczepione na zakaźne i dostały krople na pchły i kleszcze, które podam za kilka dni.

Aaaa i dostaliśmy od fryzjerki rabacik :) Wcześniej ceny też były nieco niższe, ale nie było zaznaczone, że to w prezencie.

IMG_20171127_162419_450x600.jpg

IMG_20171127_162446_800x600.jpg

IMG_20171127_162455_800x600.jpg

Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, szafirka napisał:

No i ... Elfik na 90 % może już powoli szykować się do domu, ale jutro podam szczegóły :)

Ma się to szczęście w życiu;)

Oba psiaki cudne, jakże odmienione - jeszcze minki niepewne, ale to tylko kwestia czasu:)

 

Link to comment
Share on other sites

Haniu,bardzo dziękujemy za spa i wizytę u weta.Majeczka i Elfik są teraz czyściutkie i już pozbawione wszelkich dredów :)

Jestem po długiej rozmowie z p.Edytą zainteresowaną adopcją Elfika i uważam,że jak najbardziej domek trzeba sprawdzić...:)

Szukamy kogoś do wizyty p/a w Bednarach k/Pobiedzisk ok. 35km od Poznania!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...