Jump to content
Dogomania

03.12.2017r TOSIA POJECHAŁA DO SWOJEGO DOMKU!!BĄDŹ JUZ ZAWSZE SZCZĘŚLIWA CUDNA SUNIECZKO!!!TOSIA, MIKROSKOPIJNA SUNIA, MAMUSIA PUCHATYCH KULEK JUŻ W BDT!!


Recommended Posts

1 minutę temu, Alaskan malamutte napisał:

Havanko, bardzo dziękuję!!! k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,61_QX_orig. Jeśli zdecydujesz, że potrzeba wyróżnić, to proszę napisz, pieniążki przeleję. Na razie był jeden telefon, ale pani chciała zobaczyć Tosię...

Na razie są na "górze". Zobaczymy jaki będzie odzew przez weekend. Najwyżej wyróżnimy w przyszłym tygodniu. Ogłosiłam na Warszawę.

Ten telefon w spr. Tosi, to z Twojego ogloszenia?

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Havanko, z Twojego! Ja Tosi nie robiłam ogłoszeń,chyba nie ma takiej potrzeby....Byłam trochę zdziwiona, jak pani zadzwoniła, nie wiedziałam, że ogłoszenie już aktywne!! Przez chwilkę myślałam, że o Suzi...... 

A to niespodzianka ! Dopiero przed chwilą skończyłam "robić" ogłoszenia !

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Havanka napisał:

A to niespodzianka ! Dopiero przed chwilą skończyłam "robić" ogłoszenia !

Pani brzmiała fajnie, ale skoro odległość to jakiś problem, to znaczy że nie zakochała się w Tosi od pierwszego wejrzenia...Czekam na TEN telefon dla naszej sunieczki. Ona musi mieć taki wspaniały domek, jak jej córeczki :-)))

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Pani brzmiała fajnie, ale skoro odległość to jakiś problem, to znaczy że nie zakochała się w Tosi od pierwszego wejrzenia...Czekam na TEN telefon dla naszej sunieczki. Ona musi mieć taki wspaniały domek, jak jej córeczki :-)))

To samo sobie pomyślałam. Oby jej przyszły domek szybko ją wypatrzył !

Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Zadzwonił kolejny fajny domek o Tosię. Zobaczymy co z tego wyniknie...

 

Ciekawe, czy to ten, na który czekamy?

26 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Domek tymczasowy nie może się nachwalić Tosi, to takie ich oczko w głowie!! Dbają, chuchają, przytulają i dogadzają. Tosia ma cudna opiekę!!!

 

To prawda ! Takie DOMKI na wagę złota !

16 minut temu, b-b napisał:

Domek najlepszy z najlepszych ma tylko szansę!:)

Dokładnie ! Już Asia prześwietli każdy dom, który się pojawi. To musi być dom bez żadnych wątpliwości !

Link to comment
Share on other sites

Strasznie mi jej szkoda. Sama przecież jeszcze jest dzieciaczkiem a już los nie oszczedzil jej tak dramatycznych przeżyć, jak wczesne macierzyństwo i porzucenie. Być wyrzucona jak zbędny przedmiot, z malenkimi dzieciaczkami ...czy może być coś gorszego?  Co Ona biedna wtedy czula? Przeciez nie wiedziala, ze bedzie happy end...

Ale oczywiscie to juz przeszlosc i przed nią i jej dziećmi już tylko dobre szczęśliwe życie.

Tylko jak patrzę na Jej pysio, takie czasem smutne, poważne (jak przynajmniej mi sie wydaje..), to wtedy tak Jej współczuję i tak mi Jej żal..

I dziekuje za mile powitanie. Śledzę wątek, jak i dziesiątki innych, ale czasem smutek nie pozwala się odzywać...

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, Figunia napisał:

Strasznie mi jej szkoda. Sama przecież jeszcze jest dzieciaczkiem a już los nie oszczedzil jej tak dramatycznych przeżyć, jak wczesne macierzyństwo i porzucenie. Być wyrzucona jak zbędny przedmiot, z malenkimi dzieciaczkami ...czy może być coś gorszego?  Co Ona biedna wtedy czula? Przeciez nie wiedziala, ze bedzie happy end...

Ale oczywiscie to juz przeszlosc i przed nią i jej dziećmi już tylko dobre szczęśliwe życie.

Tylko jak patrzę na Jej pysio, takie czasem smutne, poważne (jak przynajmniej mi sie wydaje..), to wtedy tak Jej współczuję i tak mi Jej żal..

I dziekuje za mile powitanie. Śledzę wątek, jak i dziesiątki innych, ale czasem smutek nie pozwala się odzywać...

Figuniu, ja nie mogę zrozumieć, jak można wyrzucić psiaka o tak cudnym charakterze???? Ktoś włożył tyle wysiłku w nauczenie jej pewnych zachowań, np sunia pierwsza nie wejdzie do mieszkania, czeka aż człowiek wejdzie, tak samo z wychodzeniem, zawsze idzie za człowiekiem...Zachowuje czystość, nie niszczy, nie szczeka...

Tak Figuniu, pysio jeszcze czasami smutne, ale są momenty radości, Tosia podchodzi, macha ogonkiem, przychodzi na zawołanie. Ona dopiero kilka dni w BDT, jeszcze ranka po sterylce porządnie nie wygojona. Mam nadzieję, że za kilka dni sunia pokaże nam jak potrafi się cieszyć.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.11.2017 o 18:00, Alaskan malamutte napisał:

Havanko, bardzo dziękuję!!! k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,61_QX_orig. Jeśli zdecydujesz, że potrzeba wyróżnić, to proszę napisz, pieniążki przeleję. Na razie był jeden telefon, ale pani chciała zobaczyć Tosię...

Obiecałam pieniążki na wyróżnienie również dla mamusi dziewczyn wiec jak coś to o pw poproszę :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Figuniu, ja nie mogę zrozumieć, jak można wyrzucić psiaka o tak cudnym charakterze???? Ktoś włożył tyle wysiłku w nauczenie jej pewnych zachowań, np sunia pierwsza nie wejdzie do mieszkania, czeka aż człowiek wejdzie, tak samo z wychodzeniem, zawsze idzie za człowiekiem...Zachowuje czystość, nie niszczy, nie szczeka...

Tak Figuniu, pysio jeszcze czasami smutne, ale są momenty radości, Tosia podchodzi, macha ogonkiem, przychodzi na zawołanie. Ona dopiero kilka dni w BDT, jeszcze ranka po sterylce porządnie nie wygojona. Mam nadzieję, że za kilka dni sunia pokaże nam jak potrafi się cieszyć.

 

Kto patrzy sercem tego nie zrozumie.

Większość ludzi patrzy i ocenia, porównuje i kombinuje. Dla nich wyrzucić, pozbyć się zwierzęcia w jakikolwiek sposób, to żaden problem. Jak juz podejmą taką decyzję, to tego biedaka nic nie ocali, ani uroda, ani najlepsze ułożenie, czy wiek. 

Ale wiem, ze Ty to wszystko także dobrze wiesz...

Wspaniale, ze Tosia została uratowana i teraz odzyskuje radość życia i wiarę w człowieka. Kolejna Istota ocalona podwójnie  - dzięki Wam.

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Havanka napisał:

Poczekajmy na Alaskan i na info, czy przez weekend "wykluł" się jakiś domek. Jeżeli nie, to wyróżniamy.

Na chwilkę obecną Tosieńka nadal do "wzięcia" Pani z Poznania vel Warszawy (jest muzykiem, koncertuje w Warszawie stąd dwa domy) bardzo, bardzo chce adoptować Tosię, ale ja mam obawy...Pozostałe domki nie dla Tosi...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...