Jump to content
Dogomania

Roki-kudłatek już w Hoteliku u szafirki.Rokuś już w swoim super DS w Wałbrzychu.


Anula

Recommended Posts

Może zaginął bo jest bardzo ładnym psiakiem.P.Piotr właśnie zajechał do mnie.Zdjęcia nie wyszły ale to nie ma znaczenia bo by były za kratkami.W każdym razie Roki jest malutki jak mój pekineczek,bardzo drobny.Trochę wystraszony ale to jest chwilowe.Waży z 5-6kg na moje oko.To jest drobinka.

Koszt transportu 264,00zł rozłożony na dwa pieski,a więc 132,00zł.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Kulfoniasty napisał:

Mogę mu zrobić ogłoszenie na OLX :) - cudowny chłopaczek :)

Ja zawsze robię na OLX na Wrocław i wykupuję wyróżnienie za 17,81zł na m-c.Można zrobić na Poznań ale wtedy nie wiem czy nie doszuka się OLX takich samych.

11 godzin temu, Kulfoniasty napisał:

Czy ktoś sprawdzał pieskowi chip lub, czy nie ma tatuażu w uchu ?

Chyba w schronie sprawdzali.Nie wiem czy w książeczce jest czip wpisany,czy czipują w schronie.Myśmy przeważnie pomagały psiakom z Zamościa to przyjeżdżają z nr.czipa,po szczepieniu p/wściekliźnie i wykastr/steryl. Dorabiamy tylko jedno szczepienie p/chorobom wirusowym.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Anula napisał:

Ja zawsze robię na OLX na Wrocław i wykupuję wyróżnienie za 17,81zł na m-c.Można zrobić na Poznań ale wtedy nie wiem czy nie doszuka się OLX takich samych.

Chyba w schronie sprawdzali.Nie wiem czy w książeczce jest czip wpisany,czy czipują w schronie.Myśmy przeważnie pomagały psiakom z Zamościa to przyjeżdżają z nr.czipa,po szczepieniu p/wściekliźnie i wykastr/steryl. Dorabiamy tylko jedno szczepienie p/chorobom wirusowym.

Schronisko go zaczipowało.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Anula napisał:

Czekamy na informacje o Rokim od Hani.Wiek,zachowanie itp.

Idzie jeszcze OLX wyróżniony po Emi ważny do 28.X.Bym wstawiła zamiast niej Rokusia ale nie wiem nic o nim.Nawet tekstu się nie da napisać.

Gadałam z Hanią. Roki to wulkan energii:)

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Anula napisał:

Oooo! A sądziłam,że jest spokojnym psem.Może teraz się takim zrobił bo jest na wolności,ma ogród do dyspozycji.

Hania się śmiała ,że szalony z niego chłopak. Ale moja podopieczna Aura  która jest u Hani ponoć bije go na głowę :)

Link to comment
Share on other sites

Dostałam wiadomości od Hani i przez wichurę nie mieli prądu do popołudnia.Faktycznie Roki to wulkan energii: obsikuje wszystko łącznie z kaloryferami,goni koty i średnio toleruje samce.Wskakuje na krzesła i stół.Bardzo lubi człowieka i głaskanie.Zna smycz i cieszy się jak Hania bierze ją do ręki.Bardzo jest pewny siebie od pierwszej minuty pobytu.Jutro będzie umawiana kastracja

A to nasze kochane niewiniątko....:)

22290199_1829395350705058_1443758262_n.jpg.a99bed81d288a1fade90936f775d756f.jpg

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.10.2017 o 22:01, Bogusik napisał:

Dostałam wiadomości od Hani i przez wichurę nie mieli prądu do popołudnia.Faktycznie Roki to wulkan energii: obsikuje wszystko łącznie z kaloryferami,goni koty i średnio toleruje samce.Wskakuje na krzesła i stół.Bardzo lubi człowieka i głaskanie.Zna smycz i cieszy się jak Hania bierze ją do ręki.Bardzo jest pewny siebie od pierwszej minuty pobytu.Jutro będzie umawiana kastracja

A to nasze kochane niewiniątko....:)

22290199_1829395350705058_1443758262_n.jpg.a99bed81d288a1fade90936f775d756f.jpg

 

Lelija niewinna:) 

Link to comment
Share on other sites

Jest domek z Wałbrzycha zainteresowany adopcją Rokiego.Państwo mieszkają w bloku na parterze, w dużym 3 pokojowym mieszkaniu z wyjściem na niewielki,ogrodzony ogródek.Pytałam o wysokość płotu i ma 2m.Pani pracuje, a pan jest na rencie,więc w domu.Mieli owczarka 14 lat,który miał mocznicę i mimo leczenia odszedł.Mieli także sunię przygarniętą w okropnym stanie ze schroniska,która odeszła za TM 4 miesiące temu.Oboje to bardzo przeżyli.Obecnie jest kotka znajda z ulicy,którą w odpowiednim dla niej czasie wysterylizowali.Pani dobrze i sensownie brzmi,więc poprosiłam kora78 o zrobienie wizyty p/a.Prawdo podobnie będzie mogła ją zrobić w czwartek ale to jeszcze do uzgodnienia z Państwem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...