Jump to content
Dogomania

>>> Blekuś po prawie 3 latach ma swój dom! <<<


Recommended Posts

12 godzin temu, Radek napisał:

Może nowe ogłoszenia dadzą dom? 

na razie nic;/

3 godziny temu, jankamałpa napisał:

Bez tytułu.jpg

no ja to na pewno!

2 godziny temu, kiyoshi napisał:

Widac mozliwe chociaz przyznaje ze i dla mnie jest to dziwne :(

Dorobie jeszczeBlekusiowi olx na Warszawe Wroclaw i Czestochowe

I fajnie by bylo gdyby ktos mogl- chcial wykupic wyroznienia

Trzeba Blekusiowi szybko szukac domu bo mlodszy juz nie bedzie a niestety im starszy pies tym trudniej :(

to ja wykupie, bo on ma troche kaski na koncie, proszę podaj kwoty ile tego w sumie wyjdzie, dziękujemy!

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, kiyoshi napisał:

Dobrze podam jak tylko zrobie wszystko- wstawie linki ale Olena nie licz ze jtos zadzwoni dzis czy jutro. Moja Jadzia i Zulka byly w podobnym wieku jak Blekus- obie czekaly na dom 3 miesiace przy bardzo intensywnym oglaszaniu:( grunt to sie nie poddawac!

I wierzyc:)

spokojnie, liczę że zadzwoni ktoś w ciągu pewnie paru miesięcy;)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, bakusiowa napisał:

U mnie było to samo. Ogłoszenia wyróżnione i aktualne znalazły się w zakończonych. Mam dużo ogłoszeń i zorientowałam się przypadkowo. Wygląda na to, że trzeba codziennie sprawdzać zakończone.

czyli jednak jakaś nowość może:(?

Link to comment
Share on other sites

zrobiłam jeszcze Blekusia na Wrocław i skończyła mi się wena

https://www.olx.pl/oferta/pokochaj-blekusia-nieduzy-ulozony-piesek-szuka-domu-jego-pani-odeszla-CID103-IDqVRbN.html

Mogę zrobic inne, dodatkowe olxy na różne miasta, ale ktoś musi napisać teksty. Inny do każdego ogłoszenia.

Zauważyłam że Blekuś nie miała tez ani jednego ogłoszenia na morusku...dorobiłam mu kilka, ale Olena z serca radze co 2 tygodnie dorabiaj....bo tam szybko spadają.

Trzymam kciuki za Blekusia!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kiyoshi napisał:

zrobiłam jeszcze Blekusia na Wrocław i skończyła mi się wena

https://www.olx.pl/oferta/pokochaj-blekusia-nieduzy-ulozony-piesek-szuka-domu-jego-pani-odeszla-CID103-IDqVRbN.html

Mogę zrobic inne, dodatkowe olxy na różne miasta, ale ktoś musi napisać teksty. Inny do każdego ogłoszenia.

Zauważyłam że Blekuś nie miała tez ani jednego ogłoszenia na morusku...dorobiłam mu kilka, ale Olena z serca radze co 2 tygodnie dorabiaj....bo tam szybko spadają.

Trzymam kciuki za Blekusia!

Super, dziękujemy!!!

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, anecik napisał:

Blekuś sylwestra spędził w "objęciach" Iguni. Specjalnie wystraszony nie był - ale oni jakoś pewniej się czują razem więc mieli zapewnionego wspólnego sylwestra :)

Czyli w końcu ma kolejną bratnią duszę, fajnie, może jakieś wspólne ogłoszenie?

17 minut temu, Elisabeta napisał:

 I tu o Iguni... Jakie to piękne... smile.gif Niedługo Blekuś i Igunia będą mieli wspólny wątek na Dogo. smile.gif

Albo dom najlepiej!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...