Jump to content
Dogomania

Braszka w DS


Recommended Posts

wiolhelm, co z sesją foto? Udało się Wam umówić?
Przepraszam, że drążę temat, ale chciałam odnowić ogłoszenia Misiowi... i pomyślałam, że skoro żadnego odzewu nie ma z tymi zdjęciami, to może nowe przyniosą domek...

Myślę też, ale tylko myślę, że może warto przypomnieć się Murce i dopytać ile psów jeszcze jest przed Misiem? Bo wiem, że teraz Murka bierze Teo, owczarka z łańcucha - chyba poza kolejką... a dwie sunie, które miały trafić do Murki, trafiły do anecik... więc może znajdzie miejsce dla malutkiego Misia?

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, po pierwsze miałam teraz ważne badania, wiec nie mogłam się umówić. Ale w tym tygodniu się postaram. Tylko ze misio nie ma całej deklaracji a ja nie wiem czy będę pracować wiec kto go utrzyma w hoteliku? Dlatego się nie upominam o miejsce. Braszka ciągle się wygryza i drapie, musze z nią pójść do weta znowu. 

Link to comment
Share on other sites

wiolhelm... ciągle myślę o Misiu...

Ale odkąd mam nawrót ogromnej alergii to niestety byłoby to nierozsądne mocno :( (zwłaszcza, że nigdy nie brałam samców do swojego zazdrośnika). Kurcze, nie wiem, co począć.

Zdrowia dla Ciebie, wiolhelm. Wypoczywaj.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, wiolhelm170 napisał:

Ja tez mam zaostrzenie alergii teraz. Czy ktoś z Was może polecić mi odkurzacz dla alergików? Postanowiłam ze musze zainwestować bo zaczynam się dusić. 

Poczytaj informacje na tych stronach.

https://www.google.pl/search?q=odkurzacz+dla+alergików+ranking&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b&gfe_rd=cr&ei=VW-JWdS5O4Hc8Af-loHwAw

i tu - Antyalergiczne odkurzacze, czyli jaki sprzęt wybrać, by alergik mógł czuć się bezpiecznie

https://www.google.pl/search?q=odkurzacz+dla+alergików+ranking&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b&gfe_rd=cr&ei=VW-JWdS5O4Hc8Af-loHwAw

Jest tam sporo informacji dla alergików, jaki odkurzacz wybrać.

 

Link to comment
Share on other sites

Tak, są transportery (choć dla psów od tych plastikowych ja wolę metalowe klatki). Mój jeździ w bagażniku. Oczywiście najlepiej, żeby pies nie był luzem (w sumie to nie powinien luzem, bez zabezpieczenia jeździć). Jeśli na siedzeniu, to pies powinien mieć na sobie szelki i specjalne pasy - neistety, te, które NAPRAWDĘ są bezpieczne, a nie tanie trixowe to już trochę kosztują. Zresztą tak samo z transporterkiem: te bezpieczne, z atestami też są droższe od tych, które w razie gwałtownego hamowania/wypadku mogą zrobić psu ogromną krzywdę.

Link to comment
Share on other sites

Łapcie hienowatą jędzę... zakochaną po uszy w Misiu....

20813821_1516500441741282_1403640734_n.jpg.7c66dc3c3e5f1f8cf4ee51d1238abe2d.jpg

Dla której nie ma żadnej przeszkody nie do pokonania, jest gotowa zdemolować wszystko, byleby nawiać do swojego "chłopaka"...

20750573_1516500458407947_470270872_n.jpg.cc056d4f65f2a988ff8acabfee2c6a98.jpg

 

Brakuje już pomysłów, jak zapobiec jej ucieczkom. W czasie nich nie tylko wszystko niszczy, ale się też rani... A ona jest jak kot: przelezie wszędzie. Przecież po meblach też skacze...

Braszka na pewno w poprzednim wcieleniu była albo hieną, albo kotem...

Ma kochający dom, ale co zrobić, jak równie mocną siłą kocha Misia...
Gdyby Miś znalazł dom, to i skończyłyby się ucieczki :(.

Ale Misio na razie nigdzie się nie wybiera - nikomu się nie podoba, nikt go nie chce...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.08.2017 o 07:43, wiolhelm170 napisał:

Może ktoś podpowie jak przewozić Braszke?  Zazwyczaj siadam z nią z tyłu a ona wlazi mi na kolana i tak jedziemy. Nie wiem czemu ale strasznie się do mnie klei w samochodzie. Jest to dla mnie uciążliwe. Czy są jakieś transportery dla takich psów? 

Pozaglądaj do zoopliua, maja spory wybór transporterów

http://www.zooplus.pl/shop/psy/transporter_klatka_dla_psa/torby_transportowe/wozki_torby_na_kolkach/343857?rrec=true

W KrakVecie też jest spory wybór

http://www.krakvet.pl/transportery-akcesoria-dla-psow-c-383.html

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witam u Braszki, wszystko po staremu. Niszczy ogród i ogrodzenie ale pojawił się nowy problem. Nie ukrywam, że jako opiekunowie jesteśmy beznadziejni i nie pogniewam się za krytykę. Otóż najpierw Braszka budziła nas o 5, 6 rano,żeby wyjść na dwór. Najpierw chodziliśmy z nią na spacery ale potem ja zaległam w łóżku a mąż ja po prostu wypuszczal.potem zaczęła go budzić o 4,3 coraz wcześniej. Rano odkrywalismy zdemolowana siatkę a Braszka była pod sklepem ze swoim dawnym Panem i mąż ja przyprowadził. Teraz od kilku dni nie ucieka ale robi się nowy problem. Strasznie szczeka i ujada. Obudziło mnie to i ja wypuściłam do domu.w tym czasie pogryzla wszystkie zabawki kota i znowu skakała po łóżku męża żeby ją wypuścił. Wypuścił a ona ujada i tak w kółko. Juz mam myśli żeby po prostu otworzyć bramę, niech się wylata po wsi i rano wróci. Zaznaczę ze około 22 codziennie ma 3 kilometrowe spacery. Rano mąż nie daje rady, ja się nie nadaje na aktywność. 

Link to comment
Share on other sites

Ona chyba ma zły tryb dnia. Właściwie cały dzień przesypia, zresztą razem z misiem a wieczorem i przez noc by szalały. Teraz też śpi, nie widzę żeby chciała coś innego robić. Zresztą my oboje do pracy, nikt się z nią nie będzie bawił w dzień. Ma zabawki ale ona woli np rozkopac ogród, pogryzc doniczke, zabawki leżą. 

Link to comment
Share on other sites

Braszka jest terierkowata, a małe teriery (np. yorki) były kiedyś hodowane do łapania szczurów, więc nie zdziwiłabym się, jakby je łapała.

A Misiowi może się uda w końcu? Dzisiaj miał sesję foto, czekam na rezultat..
Bo nikt do tej pory nie zadzwonił w sprawie jego adopcji, prawda wiolhelm?
 

Link to comment
Share on other sites

Mam zdjęcia!
Padniecie, jak je zobaczycie! :D

Kasia do zdjęć dołączyła opis, że psiaki świetne, baaardzo kontaktowe i proludzkie, mocno zżyte ze sobą i straszne wierciochy, bardzo trudno było zrobić im zdjęcie. I szkoda, że nie mogą zostać u wiolhelm, bo widać, że czują się swobodnie.

Zaraz zgram ^^ Zdjęć jest duuużo!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...