Jump to content
Dogomania

Kapeć - rozdzielony z przyjaciółką i oddany do schroniska. Szukamy domu!


Nette

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ptyś został zaszczepiony przeciw chorobom wirusowym. { Były 2 wpłaty po 50 zł od E.R dla Ptysia i spółki i z tych pieniążków opłaciłam szczepienie }.

Przeciwko wściekliźnie miał (ważne do lutego 2018r)

Wet, osłuchał serducho, obejrzał uchole, sierść, podciął wilcze pazurki, zmierzył temperaturę. Chłopczyk zdrowy.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, rozi napisał:

cholera

Spokojny, psiolubny dom...niech Ptyś ma w końcu swego człowieka którym nie będzie musiał się dzielić. Swój fotel, wiklinowy koszyczek które już czekają na chłopczyka...miejsce na kanapie obok Pani... i fajne tereny spacerowe.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, rozi napisał:

No trudno, taki los tymczasów. To jeszcze Miśka mi u Was została. Oj Kapetku...

Ptyś, przez całe życie miał pod górkę niech mu się wiedzie... jedynakowi :)

Zamieszka w kamienicy...widmo siedzenia na dworze w budzie nie grozi. Pani miała pieska ze schroniska, zmarł po chorobie w wieku 14 lat. Zdjęcia, portreciki...

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Moli@ napisał:

Ptyś, przez całe życie miał pod górkę niech mu się wiedzie... jedynakowi :)

Zamieszka w kamienicy...widmo siedzenia na dworze w budzie nie grozi. Pani miała pieska ze schroniska, zmarł po chorobie w wieku 14 lat. Zdjęcia, portreciki...

Ja wiem, że wszystko dobrze sprawdzone, ale lubię jak psy są u Was. Te takie, co mi serce skradły. Promka do tej pory nie mogę odżałować, no a teraz Ptysiu, sama dobroć, strasznie mi go będzie brakowało.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, rozi napisał:

Ja wiem, że wszystko dobrze sprawdzone, ale lubię jak psy są u Was. Te takie, co mi serce skradły. Promka do tej pory nie mogę odżałować, no a teraz Ptysiu, sama dobroć, strasznie mi go będzie brakowało.

Pani ma kompa...i 57 lat

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...