Jump to content
Dogomania

MA DOM STAŁY Niewidomy duży starszy pies Misio Bibi


AgaG

Recommended Posts

Piękny banerek tylko nie wiem jeszcze jak go sobie wsawić? w ogóle nie wiem jak sie obecnie edytuje podpis

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Wam wszystkim za pomoc dla Misia. :) Jolantina, ewkar bazarki Wasze zawsze są super:) 

ewkar już podam Ci na pw numer konta koleżanki. Wczoraj jak zapytałam koleżnakę, jak tam Misio, to usłyszałam: "jest boski, uczę go mówić: mamo" hi hi hi i to mi się podoba. Szkoda, że to tylko tymczasowa Mamusia, bo taka fajna :)

paragon za karmę odnalazłam dziś po "porzadkach" jakie mi córcia robiła w mieszkaniu i dziś prześlę fotę paragonu kolejnej kobietce, której bardzo dzi,ekuję za wstawienie rachunku i rozliczenia weterynaryjnego Misia.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ewkar napisał:

Aga, przelałam już pieniądze do jolantiny, lepiej będzie jak ona będzie wszystkim zarządzać, prawda?

Bardzo przepraszam za zamieszanie.Oczywiście wysłałam przelew na konto opiekunki Misia, nie do jolantiny.

Link to comment
Share on other sites

Mnie wszystko jedno na jakie konto wysyłam pieniądze, ale uwaga słuszna.

O ile dobrze policzyłam to na koncie Misia jest 336,53 zł.Chyba jeszcze była kupiona karma, ale i tak Misio powinien być na plusie.No i jeszcze jest kolejny bazarek, jolantina, dziękuję .

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, ewkar napisał:

Mnie wszystko jedno na jakie konto wysyłam pieniądze, ale uwaga słuszna.

O ile dobrze policzyłam to na koncie Misia jest 336,53 zł.Chyba jeszcze była kupiona karma, ale i tak Misio powinien być na plusie.No i jeszcze jest kolejny bazarek, jolantina, dziękuję .

Bardzo dobrze policzyłaś :) Saldo Misia wynosi 336,53 zł, z czego 107 zł jest u Misiowej Pani a 229,53 zł u mnie.

Ale nie popłacone są jeszcze Misiowe rachunki.

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, mar.gajko napisał:

Dziewczynki, czego mieszacie w finansach. Jak Jolantina ma panować na wpływami i wydatkami, skoro wpłaty idą na różna konta?

Masz rację, to ja zawaliłam, bo podałam ewkar konto bdt Misia  a nie jolatiny, ale nic takiego sie nie stało, bo była do rozliczenia karma. :) Od tego momentu faktycznie lepiej, by przelewy szły tylko do jolantiny. :)

 

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, ewkar napisał:

A jest coś jeszcze do zapłacenia?

chyba nie. Myslę, że gdyby Misio był na badaniach krwi, to bym została poinformowana. :) Natomiast wczoraj dostałam mail potwierdzający wpłaty, więc  więc wyglada na to, że Misio na plusie sporym. Dzięki dziewczyny :)

Dopytam, kiedy to badania krwi będzie. i co ze szczepieniem przeciw wściekliznie, bo nie pamiętam.

Po niedzieli będę się też umawiać na zrobienie Misiowi nowych fotek :)

Link to comment
Share on other sites

Purizon jest dobry i stosunkowo nie tak drogi. Moje psy od czasu do czasu go jedzą bo normalnie sa na mięsie ale tak na przegryzkę dostają czasem suchą i tę jedzą chętnie - średnie pinczery bo starucha rottka to suchych nie lubi bo tylko mięso to jest to.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...