Jump to content
Dogomania

>>>>>>> Torres JUŻ W NOWYM DOMU!!!<<<<<<<


Olena84

Recommended Posts

6 minut temu, mdk8 napisał:

Napisałam do nich 

Szanowny Panie Wójcie.
 
 
Proszę o wyjaśnienie dlaczego  w Oświadczeniu umieszczonym na stronie Gminy napisał Pan nieprawdę . Wszystkie psy , które Państwo w tak podstępny
i niezapowiedziany sposób wywieźliście do schroniska w Węgrowie miały zapewnione domy i do końca kwietnia opuściłyby  schronisko w Skierniewicach.
Czy na tym polega gospodarność w wydawaniu pieniędzy gminnych czyli Nas obywateli tego kraju ?
Czy mieszkańcy pastwa Gminy są świadomi w jaki sposób marnujecie ich pieniądze ? Jeżeli nie,  to zasadnym będzie ich o tym powiadomić. 
Proszę o sprostowanie Oświadczenia i wyjaśnienia jak było naprawdę i co było faktyczną przyczyną takiej decyzji.
 
Jestem zbulwersowana tym co Państwo zrobili.
Żywię nadzieję , że jednak zdrowy rozsądek zwycięży i ta niemiła sprawa znajdzie pozytywne zakończenie.
Liczę na Państwa przychylność i pomoc osobom , które chcą zapewnić tym 12-stu psom dom.
 
 
Z poważaniem  "

A to Ty napisałaś. Myślałam że masz inny profil na fb

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, supergoga napisał:

Właśnie jadąc do pracy miałam telefon że psy jadą dzisiaj. Poradziłam, żeby zadzwonić do urzędu miasta który płaci za te psy - przekazać co to za gospodarność, jeśli można oszczędzić środki bo psy do końca miesiąca w większej części zostaną wyadoptowane i zabrane. Widać nic to nie dało.

Moim zdanie warto uruchomić media i opisać w lokalnej prasie jak gospodarnie urząd działa, płacąc za psy, które mogłyby opuścić schronisko w bezpieczne miejsce.

"Naszych " psów na wykazie nie ma - nie wiem czy potwierdzać że w sobotę dojadą czy nie - będę wdzięczna jak sie dowiecie, nie zawsze mogę być przy kompie, ale będę zaglądać.

Jutro muszę dzwonić do kliniki, a nie wiem czy jest sens.

Szkoda Rubelka - to chyba ten mały piesek - biedak. Miał też jechać ewentualnie do nas z Forestem i Otello.

 

To jest po prostu horror. Nie można tego tak zostawić!

tak mi Magda M. odpisala na fejsie w spr tych psiakow:

,,Rubel bedzie zabezpieczony. Pani ,ktora go bierze umowiona jest juz w Wegrowie chyba na 02.05. Wczoraj i dzisiaj bylo duzo zamieszania. Forest i Otello sa u nas nadal i czekaja na lepsze zycie. "
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, mdk8 napisał:

wkurzyłam się tym co napisał . Stek bzdur. Podejrzewam , że to odwet za jakieś "niemiłe" maile , które pewnie ludzie pisali. 

ja pisałam maile, ale były mimo wszystko na poziomie *choć umysł chciał co innego), że nie rozumiem działania itd ale wiem że ludzie pisali ostro

3 minuty temu, beataczl napisał:

tak mi Magda M. odpisala na fejsie w spr tych psiakow:

,,Rubel bedzie zabezpieczony. Pani ,ktora go bierze umowiona jest juz w Wegrowie chyba na 02.05. Wczoraj i dzisiaj bylo duzo zamieszania. Forest i Otello sa u nas nadal i czekaja na lepsze zycie. "

daj Boże że powydają te psy

 

Link to comment
Share on other sites

Pan wójt rozbawił mnie do łez stwierdzeniem, że "wydaje się być niewiarygodnym fakt, iż ludzie, którzy otwierają serca dla zwierząt, w stosunku do ludzi mogą życzyć im wszystkiego najgorszego". Odpowiem w ten deseń: wydaje się być niewiarygodnym fakt, że ludzie sprawujący urząd państwowy i opłacani z podatków obywateli marnotrawią publiczne pieniądze, wydaje się być niewiarygodnym fakt, że ludzie powołani do opieki nad bezbronnymi stworzeniami w ohydny sposób zarabiają na nich krocie skazując je na straszny los, wydaje się być niewiarygodnym fakt, że urzędnicy państwowi nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za swoje decyzje... mam ciągnąć dalej? Naprawdę nie widzę powodu, aby kochać ludzi, to żaden przymus w tym kraju (przynajmniej na razie)

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, milagros19853201 napisał:

kurcze ciocia chyba tez musze ci na jakims bazarku zameldowac ze przesylka doitarla

musze tylko poszukac gdzie mam link do tego bazarku

 

czyli kombinezon? super!

10 godzin temu, agat21 napisał:

Pan wójt rozbawił mnie do łez stwierdzeniem, że "wydaje się być niewiarygodnym fakt, iż ludzie, którzy otwierają serca dla zwierząt, w stosunku do ludzi mogą życzyć im wszystkiego najgorszego". Odpowiem w ten deseń: wydaje się być niewiarygodnym fakt, że ludzie sprawujący urząd państwowy i opłacani z podatków obywateli marnotrawią publiczne pieniądze, wydaje się być niewiarygodnym fakt, że ludzie powołani do opieki nad bezbronnymi stworzeniami w ohydny sposób zarabiają na nich krocie skazując je na straszny los, wydaje się być niewiarygodnym fakt, że urzędnicy państwowi nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za swoje decyzje... mam ciągnąć dalej? Naprawdę nie widzę powodu, aby kochać ludzi, to żaden przymus w tym kraju (przynajmniej na razie)

Tekst do cytowania!

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, agat21 napisał:

Pan wójt rozbawił mnie do łez stwierdzeniem, że "wydaje się być niewiarygodnym fakt, iż ludzie, którzy otwierają serca dla zwierząt, w stosunku do ludzi mogą życzyć im wszystkiego najgorszego". Odpowiem w ten deseń: wydaje się być niewiarygodnym fakt, że ludzie sprawujący urząd państwowy i opłacani z podatków obywateli marnotrawią publiczne pieniądze, wydaje się być niewiarygodnym fakt, że ludzie powołani do opieki nad bezbronnymi stworzeniami w ohydny sposób zarabiają na nich krocie skazując je na straszny los, wydaje się być niewiarygodnym fakt, że urzędnicy państwowi nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za swoje decyzje... mam ciągnąć dalej? Naprawdę nie widzę powodu, aby kochać ludzi, to żaden przymus w tym kraju (przynajmniej na razie)

.. i to jak najczęściej!

Link to comment
Share on other sites

Olena bardzo Cie przepraszam ale czy mozesz dla jasnosci napisac co sie dzieje? Torres ponic mial miec DS- co sie stalo ze juz go nie ma?

I co z Falko? Bo na fb niby teraz tez nie jest zabezpieczony

Nic nie rozumiem z tego wszystkiego:(

Dzis rozmawialam z Aneta bo bylam pewna ze Skierniewickie pieski bezpieczne i miejsce u niej jest

Ale w tej sytuacji deklaruje 20 zl stalej 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...