Jump to content
Dogomania

>>>>>>> Torres JUŻ W NOWYM DOMU!!!<<<<<<<


Olena84

Recommended Posts

4 minuty temu, Olena84 napisał:

Jeszcze taką info na fb znalazłam:"a jeszcze nie wiem ktore pojechaly. Emaila wyslalam ze mamy dla nich domy ze sob/niedz je zabieramy i od 01.05 koszt gminy =0 i nic. Gmina zabrala 12 psow, nie wiem ktore. Chcielismy sie dogadac, uprosic, ublagac, a pozniej mowia ze to my robimy problemy." - tak więc gmina ani prozwierzęca ani proludzka

 

4 minuty temu, Olena84 napisał:

 

Zapytaj proszę czy psiaki pojechaly do Fundacji do Poznania do supergogi.

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, UlaFeta napisał:

KASA  misiu kasa.

Czy jest ktos w schronie tak "namacalne "kto mógłby zweryfikowac które psy są bezpieczne a które wywieźli. 

Wiem, że niestety KASA rządzi światem, a świat jest podły, dlatego wiem że nierealne jest wyciągnięcie na raz wszystkich psiaków, ale sukcesywnie po kolei, ale żeby o żadnym nie zapomnieć:(

Link to comment
Share on other sites

Pojechały do schronu: OFELIA,TRISTAN,BOLTON,RUBEL,FALKO,TAJGA,SYBILLA,SIGMA,BRUTUS,BREGO,GASTON/nie miał zdjęć/, TORRES.

Niektóre z nich maja miejsca więc dziewczyny będą po nich jechać. Miejsce mają Ofelia?, Bolton, Rubel, Tajga, Sigma, Brutus, Brego. Teraz trzeba się dogadać, że jak będą jechać po psiaki żeby zabrały Torresa do Skierniewic skąd agat21 mogłaby zawieźć go do anecik.

Link to comment
Share on other sites

Ja nic nie rozumiem, napisane było że pojechało na razie 12 reszta nie wiadomo, ja zapytałam że przecież psów było 14 czyli 2 zostały i odpowiedź: " Psow jest wiecej,  W albumie byly psy dla ktorych nic nie mialysmy,  One czekaly w schronisu na transport"

To w końcu ile było psów do przeniesienia?

 
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Olena84 napisał:

Ja nic nie rozumiem, napisane było że pojechało na razie 12 reszta nie wiadomo, ja zapytałam że przecież psów było 14 czyli 2 zostały i odpowiedź: " Psow jest wiecej,  W albumie byly psy dla ktorych nic nie mialysmy,  One czekaly w schronisu na transport"

To w końcu ile było psów do przeniesienia?

 

Transport dokad?

Do schronu ?

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, bakusiowa napisał:

Pojechały do schronu: OFELIA,TRISTAN,BOLTON,RUBEL,FALKO,TAJGA,SYBILLA,SIGMA,BRUTUS,BREGO,GASTON/nie miał zdjęć/, TORRES.

Niektóre z nich maja miejsca więc dziewczyny będą po nich jechać. Miejsce mają Ofelia?, Bolton, Rubel, Tajga, Sigma, Brutus, Brego. Teraz trzeba się dogadać, że jak będą jechać po psiaki żeby zabrały Torresa do Skierniewic skąd agat21 mogłaby zawieźć go do anecik.

Czyli Tristana, Falko, Sybillę, Gastona i Torresa trzeba ratować. Zestresowano psy przeprowadzką, teraz ludzie znowu zrobią kilometry by po nie jechać, może i znaleźć im coś w okolicach Skierniewic czyli jakby poczekała gmina 4 dni nie było by takiego problemu...

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, nie mam czasu teraz doczytać, ale jakby było "coś" starutkiego, zabiedzonego, to może spróbujcie zapytać dziuniek, która ratuje starowinki z Palucha, bo już nie wiem, czy do niej wysyłałam prośbę o zajrzenie na wątek.

Edit: Zerknęłam powyżej, chyba psychicznie nie mam siły czytać, o co chodzi... :(((

Link to comment
Share on other sites

Jeśli przy jakimś "zabezpieczonym " psie nie ma zdjęć, znaczy że usunięto je z fb i nie mam na to wpływu - w razie jakby ktoś robił ogłoszenia. Najgorsze że nie wiem czy te psy "zabezpieczone" są zabezpieczone, bo może zdążą zostać wywiezione. 

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, inka33 napisał:

Dziewczyny, nie mam czasu teraz doczytać, ale jakby było "coś" starutkiego, zabiedzonego, to może spróbujcie zapytać dziuniek, która ratuje starowinki z Palucha, bo już nie wiem, czy do niej wysyłałam prośbę o zajrzenie na wątek.

Edit: Zerknęłam powyżej, chyba psychicznie nie mam siły czytać, o co chodzi... :(((

same młode do ok 6 lat

Link to comment
Share on other sites

Właśnie jadąc do pracy miałam telefon że psy jadą dzisiaj. Poradziłam, żeby zadzwonić do urzędu miasta który płaci za te psy - przekazać co to za gospodarność, jeśli można oszczędzić środki bo psy do końca miesiąca w większej części zostaną wyadoptowane i zabrane. Widać nic to nie dało.

Moim zdanie warto uruchomić media i opisać w lokalnej prasie jak gospodarnie urząd działa, płacąc za psy, które mogłyby opuścić schronisko w bezpieczne miejsce.

"Naszych " psów na wykazie nie ma - nie wiem czy potwierdzać że w sobotę dojadą czy nie - będę wdzięczna jak sie dowiecie, nie zawsze mogę być przy kompie, ale będę zaglądać.

Jutro muszę dzwonić do kliniki, a nie wiem czy jest sens.

Szkoda Rubelka - to chyba ten mały piesek - biedak. Miał też jechać ewentualnie do nas z Forestem i Otello.

 

To jest po prostu horror. Nie można tego tak zostawić!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Olena84 napisał:

Wójt napisał że zostawił 8 psów z szansą na dom a zabrali 12 których nikt nie chciał - dziwne bo 7 z nich było zarezerwowane.

Ponadto dostałam info że dla Torresa jest już dom

Wiesz cos więcej na ten temat?

Link to comment
Share on other sites

51 minut temu, supergoga napisał:

Właśnie jadąc do pracy miałam telefon że psy jadą dzisiaj. Poradziłam, żeby zadzwonić do urzędu miasta który płaci za te psy - przekazać co to za gospodarność, jeśli można oszczędzić środki bo psy do końca miesiąca w większej części zostaną wyadoptowane i zabrane. Widać nic to nie dało.

Moim zdanie warto uruchomić media i opisać w lokalnej prasie jak gospodarnie urząd działa, płacąc za psy, które mogłyby opuścić schronisko w bezpieczne miejsce.

"Naszych " psów na wykazie nie ma - nie wiem czy potwierdzać że w sobotę dojadą czy nie - będę wdzięczna jak sie dowiecie, nie zawsze mogę być przy kompie, ale będę zaglądać.

Jutro muszę dzwonić do kliniki, a nie wiem czy jest sens.

Szkoda Rubelka - to chyba ten mały piesek - biedak. Miał też jechać ewentualnie do nas z Forestem i Otello.

 

To jest po prostu horror. Nie można tego tak zostawić!

Swieta prawda nie mozna tak tego zostawic

mial byc tez czas do konca kwietnia a kwiecien sie jeszcze przeciez nie skonczyl

a tu taki ...hmmmmmm.......decyzje ,biedne psika ....i jak poszedl komunikat ,ze jest szansa na wyadoptowane ,zamiast wziasc to pod uwage od tak przekazali jakby byly rzecza a nie zywymi istotami?

 

Link to comment
Share on other sites

Przeprawszam,ze sie wtrace wiem ,ze sa tu osoby, ktore walcza o te psy, a pisac jest najlatwiej pisac. Zaczelam czytac ten watek i w szoku jestem, przeciez jest prawo jeszcze w tym kraju i ustawy i zgodnie z prawem schroniska powinny spelniac odpowiednie warunki a to co tu czytam to jakies bestialstwo, rownoznaczne ze znecaniem sie a za to chyba sa jakies kary prawda?. Mieszkam daleko i nie jestem  w stanie pomoc Wam moge najwyzej troszke kasy przeslac ale co to jest w skali tego co tu sie dzieje, nic :( Moze faktycznie to do TV zglosic, nie wiem. Jak schronisko, ktore jak nazwa wskazuje powinno byc schronieniem jest mordownia ??? i to tak zgodnie z prawem ? 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś mógłby sprawdzić tę dokumentację zdjęciową skoro jest dostępna dla zainteresowanych? Warto też pisać pisma ile psów jest pod opieką gminy i jakie środki są wydatkowane.  Tak jak tutaj:  http://www.boz.org.pl/cgi-bin/sas.cgi

Nic nowego nie napisałam... mogę tylkogrosik przelać dla jakiegoś bidulka a i to dopiero w przyszłym miesiącu :(

Link to comment
Share on other sites

Napisałam do nich 

Szanowny Panie Wójcie.
 
 
Proszę o wyjaśnienie dlaczego  w Oświadczeniu umieszczonym na stronie Gminy napisał Pan nieprawdę . Wszystkie psy , które Państwo w tak podstępny
i niezapowiedziany sposób wywieźliście do schroniska w Węgrowie miały zapewnione domy i do końca kwietnia opuściłyby  schronisko w Skierniewicach.
Czy na tym polega gospodarność w wydawaniu pieniędzy gminnych czyli Nas obywateli tego kraju ?
Czy mieszkańcy pastwa Gminy są świadomi w jaki sposób marnujecie ich pieniądze ? Jeżeli nie,  to zasadnym będzie ich o tym powiadomić. 
Proszę o sprostowanie Oświadczenia i wyjaśnienia jak było naprawdę i co było faktyczną przyczyną takiej decyzji.
 
Jestem zbulwersowana tym co Państwo zrobili.
Żywię nadzieję , że jednak zdrowy rozsądek zwycięży i ta niemiła sprawa znajdzie pozytywne zakończenie.
Liczę na Państwa przychylność i pomoc osobom , które chcą zapewnić tym 12-stu psom dom.
 
 
Z poważaniem  "
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...