Jump to content
Dogomania

ZULKA daaleki mix welsh corgi 2 lata czekała w Radysach! a teraz MA SWÓJ DOM


kiyoshi

Recommended Posts

41 minut temu, Poker napisał:

Już całkiem we łbie mi się pomerdało.

TZ anecik w końcu kogo do kogo wiezie? Zulka tez jedzie daleko ,żeby z nim wrócić do domu ?

Na wszelki wypadek trzymam kciuki za wszystko o czym wiem i nie wiem.

Neska jedzie do DS, a ZUlka zabrała się z nią w trasę ponieważ Państwo z Nowego Sącza (czyli na trasie Neski) chcieli ją poznać- są zainteresowani adopcją. Wiem, że to długa trasa, ale postanowiłyśmy z Anetą, że skoro jest szansa to trzeba skorzystać. Może się niestatty okazać dla Zuli, że była to wyprawa na marne...ale może to tez być początek czegoś fajnego:)

Tak w skrócie....

Link to comment
Share on other sites

Zulka oczywiście umiała się "sprzedać", ładnie szła na smyczy, była grzeczna, przez szybę posłała Państwu swój uśmiech. Państwo dopytywali ile ma lat, mój mąż oczywiście odesłał do mnie. Ale Pani nie dzwoniła. Jednak po pyszczku Zulki widać te 8 latek.

Więc czekamy i pozdrawiamy.

Smutna Zuleńka.

P1130280.jpg.8482e893920a1002a679ac75a3457abd.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czemu ludzie upierają się na bardzo młode psy. No, chyba że sami są bardzo młodzi i naprawdę aktywni fizycznie  i pies ma im w tej aktywności towarzyszyć. Ja zdecydowanie wolę te bardziej dojrzałe i  chociaż chodzimy z nimi codziennie na dalekie spacery, po powrocie miła cisza i spokój :). 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dzięki Anetko za to śliczne zdjęcie na kocyku:) tak czułam, że marne szanse na połączenie tej rodziny i Zulci, ale zawsze warto było spróbować.

Sądze, że będe musiała jednak zmienić wiek w ogłoszeniu i napisać, że ma ok. 8 lat....i szukać kogoś kto zwyczajnie CHCE pieska w takim wieku....

przeciez 8 lat na takiego (w sumie) małego pieska to nie jest jakiś dramat...

Zulciu kochana- nie smuć się nic! <3

 

Link to comment
Share on other sites

Pani odpisała mi wczoraj po 19.00

Cyt." Dziękujemy za możliwość zobaczenia Zulki. Musimy przemyśleć. Teraz jest okres przedświąteczny. Jeżeli można to chcielibyśmy dać znać po świętach"

 

pozwoliłam sobie odpisać że "Oczywiście"

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, konfirm31 napisał:

Nie wiem czemu ludzie upierają się na bardzo młode psy. No, chyba że sami są bardzo młodzi i naprawdę aktywni fizycznie  i pies ma im w tej aktywności towarzyszyć.

Zgadzam się w całej rozciągłości ;) 
Gdybym teraz miała się decydować na adopcję z pewnością byłby to Ogonek powyżej 5 lat.nie będę się rozwodzic na temat, bo wszyscy znamy argumentację, prawda? :) 

7 godzin temu, anecik napisał:

Musimy przemyśleć. Teraz jest okres przedświąteczny.

Nie byłabym w stanie ugotować jednego jajka wobec perspektywy ew. adopcji :D 
 

6 godzin temu, anecik napisał:

Obyście się oboje mylili.

Oby! może państwo chcą rzeczywiście na spokojnie, bez szumu okołoświątecznego podjąć słuszną decyzję? ;)

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Poker napisał:

Zulcia nie jest smutna tylko zadumana.

Ja podaję wiek powyżej 5 lat ,a nie np.8 czy 10, bo tak naprawdę trudno jest stwierdzić dokładnie wiek  przedziale  4 - 10.

zgadzam się, wiek jest bardzo trudno ustalić:( tymbardziej , że każdy pies inaczej np. znpsi schronisko...te zniszczone ząbki Zulki mogą być wynikiem gryzienia krat:( szramy na pysku- wiadome:( to ją postarza niestety...

mimo wszystko przerobiłam wiek w ogłoszeniach na ox na między 6 a 8 lat.

Zobaczymy co Państwo z NOwego Sącza postanowią. Wiem, że dla osób, które nigdy nie miały psa to może być trudna decyzja...bo to jednak zmieni ich życie- poranne wstawanie, spacery 3 x dziennie itd. Lepiej żeby wszystko dokładnie przemyśleli, niż brali psa na próbe- to za daleko by ryzykowac;)

Dzieki Anetko za wszystko

Link to comment
Share on other sites

57 minut temu, kiyoshi napisał:

dla Zulki wpłynęly deklaracje:

- 20 zł od koja

- 50 zł od helli

BARDZO WAM ŚLICZNIE DZIĘKUJE:)

Iza - jeslo mogę coś zasugerować - może usuń z Zulki ogłoszenia info o nadwadze. Toż to już laska całą gębą i żadnego odchudzania nie potrzebuje :)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, anecik napisał:

Iza - jeslo mogę coś zasugerować - może usuń z Zulki ogłoszenia info o nadwadze. Toż to już laska całą gębą i żadnego odchudzania nie potrzebuje :)

Dobrze:) super ze napisalas ja tak na bierzaco nie jestem Jutro poprawie gdzie sie da

Dzieki

Link to comment
Share on other sites

Święta się kończą...ciekawe czy Pani z Nowego Sącza się odezwie?

Ostatnio dorobiłam Zulci sporo ogłoszeń- na przeróżne miasta i na Wrocław, i na Warszawe. Wybaczcie, że nie wstawiam wszystkich linków, ale czasem jak mam 5 czy 10 minut to po prostu coś tam 'tworze' a już nie zawsze jest czas na 'kolekcjonowanie' linków...

Trzymajcie kciuki proszę za Zulcie. Chciałabym, żeby do końca marca ktoś sensowny pojawił się w jej zyciu....i żeby miejsce u Anetki mogła zająć inna bida. Zulcia 100% gotowa do adopcji:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Miło że właśnie zadzwoniła Pani z Nowego Sącza.....ale jak przewidywaliście przeprosiła i podziękowała. Co prawda mąż Pani jest krok do przodu w sprawie psa ale jeszcze kilku kroków brakuje:(

A ta Zulcia taka fajna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...