Jump to content
Dogomania

Maks odszedł za TM w nocy 21/22.02.2020. Czy jestem .... agresorem ???? A może jestem tylko, starszym, zmaltretowanym owczarkiem? Szukam ludzi,którzy we mnie uwierzą i pomogą mi znaleźć dom


Jo37

Recommended Posts

Karma doszła wczoraj:)

Dzisiaj rano miałam sensowny telefon od pana z Wałbrzycha. Brzmiało dobrze: mieszkanie dwupokojowe, pan miał wcześniej ONka, który odszedł ze starości. Pan wydawał się bardzo zainteresowany Maxem, miał zadzwonić po południu po pracy, ale nie zadzwonił niestety:(

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Murka napisał:

Dzisiaj rano miałam sensowny telefon od pana z Wałbrzycha. Brzmiało dobrze: mieszkanie dwupokojowe, pan miał wcześniej ONka, który odszedł ze starości. Pan wydawał się bardzo zainteresowany Maxem, miał zadzwonić po południu po pracy, ale nie zadzwonił niestety:(

Moje ogłoszenie jest na Wałbrzych....

Może jeszcze sie odezwie.....

Link to comment
Share on other sites

Ten pan z Wałbrzycha zadzwonił dzisiaj; jest zdecydowany na adopcję Maxa.

Ogólnie brzmi dobrze, mam  tylko wątpliwości czy pan poradzi sobie z problemami zdrowotnymi Maxa. Pan zapewnia, że ma blisko weterynarza, ale wiele rzeczy trzeba mu tłumaczyć. Plus jest taki, że pan pyta o wszystko.

Tak jak wcześniej pisałam: jest to mieszkanie w bloku, dwa pokoje, kuchnia, łazienka. Dwoje dzieci 11 i 13 lat. Pan miał wcześniej ONka, także wie co to znaczy duży pies w mieszkaniu. Pan lubi długie spacery i chciałby aby Max mu towarzyszył. Są tam podobno tereny do spacerów. Max nie zostawałby też w mieszkaniu sam, pan mówił, że miałby opiekę cały czas i spacery (zrozumiałam, że ktoś jest cały czas w mieszkaniu lub dogląda go podczas kiedy pan jest w pracy).

Pan zgadza się na wizytę (podał mi już adres), zapytał też o koszty transportu i chce się do nich dołożyć (powiedziałam, że nie wymagamy opłacenia całości, ale każda pomoc mile widziana).

Wg mnie dom wart rozpatrzenia, dopytania. Wstępnie objaśniłam panu problemy Maxa ze zdrowiem (nadwyrężona wątroba prawdopodobnie spowodowana problemami ze skórą, łojotok na tle alergicznym i wskazanie do lepszej jakości karmy, nawracające problemy z uchem oraz wspomaganie stawów). Pan pytał o amputowane ucho, jak to wygląda, więc powiedziałam, że jest zaszyte, że robiliśmy tomograf... zaczęłam objaśniać co tam wyszło, ale pan chyba nie rozumiał, bo uciął, że jak się coś będzie działo to ma weterynarza blisko. Mam wrażenie, że on jest od spacerów i zabaw z psem, a od innych rzeczy - może jego żona?

Jeśli dom okazałby się dobry, to myślę, że trzeba panu zaproponować pozostanie w kontakcie, żeby informował o problemach zdrowotnych Maxa i kontrolować te sprawy.

 

Potrzebna osoba do wizyty - Wałbrzych!

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Poker napisał:

Na którym piętrze jest mieszkanie i czy dom z windą?  Pan lubi długie spacery  ,a Maks ma problemy ze stawami.

To Boguszów Gorce, 20 km od Wałbrzycha, w kierunku Karpacza; stara, poniemiecka kamienica.

Znam tereny, bo od lat  jeżdzę do Wałbrzycha.

Link to comment
Share on other sites

Wysłałam SMS do Malagos. Ale o ile to nie jest parter, to po własnych doświadczeniach z Onkami wieku podeszłym, nie bardzo to widzę. No i Max już chyba nie spacerowy? Ale tak czy inaczej, warto zrobić pa. Dobrych domków, nigdy zbyt wiele. 

Malagos odpowiedziała. Niestety, nie zna. Może skorzystać z pomocy fb? 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, konfirm31 napisał:

Wysłałam SMS do Malagos. Ale o ile to nie jest parter, to po własnych doświadczeniach z Onkami wieku podeszłym, nie bardzo to widzę. No i Max już chyba nie spacerowy? Ale tak czy inaczej, warto zrobić pa. Dobrych domków, nigdy zbyt wiele. 

Mam numer telefonu do kora78, dzisiaj zadzwonię i poproszę o wizytę. 

Anulko, bardzo dziękuję za pomoc!! 

 

2 godziny temu, Tianku napisał:

Pytałam na fb Panią Maję z fundacji Pólnocniaki poleciła fundację

Jamhudy Molosowy Azyl Północy   Pani Izabella jest z Wałbrzycha 

tel. 724 658 000

stronka fb 

https://www.facebook.com/FundacjaJAMHUDY/

Tianku, pięknie dziękujemy!!! Jeśli kora78 nie zgodzi się, chętnie skorzystramy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...