Jump to content
Dogomania

DAFI -kruszynka z zamojskiego schronu juz w DS. Zamieszkała w mieście Smoka Wawelskiego :)


Sara2011

Recommended Posts

8 minut temu, anecik napisał:

To zapytaj. "Moje" zamojszczaki mialy umowy między mną  a DS ale jak zadecydujecie tak zrobimy.

 

A dom Ci pasuje?

Anecik, zapytałam.  Prześlę Ci moją umowę tylko podaj mi proszę swój adres mailowy? Bo ja nie wiem czy poprzez Dogo można wysłać plik w formacie Word? Być może można ale ja nie bardzo kumata.

Jeśli chodzi o dom, to został przecież sprawdzony więc wszystko zgodnie z procedurą :). Więc dlaczego ja miałabym mieć uwagi?

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Sara2011 napisał:

. . .

Jeśli chodzi o dom, to został przecież sprawdzony więc wszystko zgodnie z procedurą :). Więc dlaczego ja miałabym mieć uwagi?

Saro, dom sprawdzony, ale to do Ciebie należy decyzja czy zgadzasz się na adopcję :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Lusia już znalazła swoje miejsce w sercach Ludzi i w ich domu, a ja wypatrzyłam kolejne, potrzebujące pomocy stworzenia płacz 4.gif

Serdecznie zapraszam na wątek dwóch maleństw przebywających w zimnym kojcu za kratami.

Gorąco proszę o pomoc dla tych dzieciaków  gif  proszący.gif  Nawet kilkanaście złociszów uratuje te biedne stworzenia przed zamarznięciem.

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Sara2011 napisał:

Anetko, czy Pani sama przyjedzie po Dafi czy trzeba ją zawieźć ?

Czy potrzeba jej coś kupić jako wyprawkę? Czy ona ma chipa? Jeśli tak, to ja bym go zarejestrowała w bazie tylko potrzebowałabym nr chipa i dane Pani.

Pani nie ma auta więc trzeba byłoby Dafi dowieżć. Jestem umówiona na czwartek - przy okazji pojadą do Kraka jeszcze 2 psy )min. szczeniak do elik) Mam 100 zł od Ciebie z bazarku i 25 zł podarowała elik z pieniędzy które Państwo Od Lusi przekazali na bezdomniaki. Kupię jej szelki i reszta będzie na transport. Chipa ma ale schroniskowego więc pewnie zarejestrowany na "nikogo". Dane mogę od Pani jutro wziąć.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, anecik napisał:

Pani nie ma auta więc trzeba byłoby Dafi dowieżć. Jestem umówiona na czwartek - przy okazji pojadą do Kraka jeszcze 2 psy )min. szczeniak do elik) Mam 100 zł od Ciebie z bazarku i 25 zł podarowała elik z pieniędzy które Państwo Od Lusi przekazali na bezdomniaki. Kupię jej szelki i reszta będzie na transport. Chipa ma ale schroniskowego więc pewnie zarejestrowany na "nikogo". Dane mogę od Pani jutro wziąć.

OK, to podeślij czipa. Ja go zarejestruję sama, bo ktoś mi może obiecać że to zrobi a wcale tego nie zrobi. Na razie mogę go zarejestrować na siebie a potem przerejestrować na Panią. Dane Pani mozemy wziąć z umowy, jak juz podpisze. Może jeszcze jakąś adresówkę dałoby radę kupić? Najlepsza byłaby taka grawerowana ale juz nie zdąży dojść jak zamówię, może Pani sama zamówi. A teraz moze jakąś dostępną w sklepie zoologicznym czy u weta. Jak będzie taka adresówka to kup proszę, przeleję pieniążki. I pewnie smyczkę też trzeba kupić. To kup proszę i napisz mi ile to kosztowało :).

Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, Sara2011 napisał:

OK, to podeślij czipa. Ja go zarejestruję sama, bo ktoś mi może obiecać że to zrobi a wcale tego nie zrobi. Na razie mogę go zarejestrować na siebie a potem przerejestrować na Panią. Dane Pani mozemy wziąć z umowy, jak juz podpisze. Może jeszcze jakąś adresówkę dałoby radę kupić? Najlepsza byłaby taka grawerowana ale juz nie zdąży dojść jak zamówię, może Pani sama zamówi. A teraz moze jakąś dostępną w sklepie zoologicznym czy u weta. Jak będzie taka adresówka to kup proszę, przeleję pieniążki. I pewnie smyczkę też trzeba kupić. To kup proszę i napisz mi ile to kosztowało :).

Ok załatwię wszystko. Mam Pani adres, telefon....co tam jeszcze potrzeba? To jutro dopytam.

A skąd wezmę Twój podpis na umowie?

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, anecik napisał:

Ok załatwię wszystko. Mam Pani adres, telefon....co tam jeszcze potrzeba? To jutro dopytam.

A skąd wezmę Twój podpis na umowie?

Chyba Pani musiałaby podpisać dwa egzemplarze umowy i musiałyby być one odesłane na mój adres, wtedy ja podpiszę i odeślę jeden do Pani. Innej opcji nie widzę.

 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Sara2011 napisał:

Anecik, możesz tak zrobić, podpisać się z dopiskiem "z upoważnienia". Jak trzeba to napiszemy takie upoważnienie :).

Ok tak podpiszę :) Jakie są potrzebne dane do chipa? Oprócz adresu?

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tola napisał:

Czekam na anecik i resztę dobrych wieści, a tymczasem zapraszam tutaj - 3 psiaki szykują się do drogi - zajrzyjcie proszę

 

Zajrzałam, podrzuciłam psiaki 10 km :)

Poznałam Dafinkę :) Superowa sunia. Milusińska okrutnie :) Miała ochotę zostać u mnie na dłużej :) Niestety czekała na nią jej pańcia.

Link to comment
Share on other sites

No to tak....

Pani sympatyczna, chyba stremowana :) ale jak najbardziej nadająca się na właścicielkę Dafinki. Dafi po przyjściu przejrzała kąty i padła pod stołem ze zmęczenia. Bidusia troszkę się wczoraj najeździła. Zresztą Pani Basia mówiła że tam wszystkie psiaki lubiały leżeć. Pani przygotowana na jej przyjazd :), smycz wisiała, posłanko tymczasowe naszykowane, jedzonko ugotowane, zabawki są. Przegadaliśmy wszystkie tematy, pojedliśmy pysznego jabłecznika i w drogę powrotną. Starałam się nie mazać ale nie wyszło :( Kochana kruszynka malunia.

 

Dziś dzwoniłam. Wszystko jest ok, sikała, jadła, wcina kosteczkę prasowaną, zaraz idą po posłanko. Noc przespała na łóżku z Panią ale ...w nogach. Powiedziałam Pani że na spanie przy szyi trzeba sobie zasłużyć :D Ale całusy były..... Pani - tak jak jej radziłam - wyszła dziś do sklepu i podsłuchiwała pod drzwiami czy coś się dzieje ale była cisza. Mówiła że jak wychodziła Dafi stała w przedpokoju i nie robiła scen. Powiedziałam Pani że tak uczymy psy i NIGDY się z nimi nie żegnamy. Psiak ma wiedzieć że Pańciostwo wróci - psiaki siedzą grzecznie i patrzą na nas jak wychodzimy. Gorzej jak wracamy :)  :)  :) już nin siedzą grzecznie tylko się cisną do drzwi.

 

Ja tak czułam że one są dla siebie stworzone.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

59 minut temu, anecik napisał:

No to tak....

Pani sympatyczna, chyba stremowana :) ale jak najbardziej nadająca się na właścicielkę Dafinki. Dafi po przyjściu przejrzała kąty i padła pod stołem ze zmęczenia. Bidusia troszkę się wczoraj najeździła. Zresztą Pani Basia mówiła że tam wszystkie psiaki lubiały leżeć. Pani przygotowana na jej przyjazd :), smycz wisiała, posłanko tymczasowe naszykowane, jedzonko ugotowane, zabawki są. Przegadaliśmy wszystkie tematy, pojedliśmy pysznego jabłecznika i w drogę powrotną. Starałam się nie mazać ale nie wyszło :( Kochana kruszynka malunia.

 

Dziś dzwoniłam. Wszystko jest ok, sikała, jadła, wcina kosteczkę prasowaną, zaraz idą po posłanko. Noc przespała na łóżku z Panią ale ...w nogach. Powiedziałam Pani że na spanie przy szyi trzeba sobie zasłużyć :D Ale całusy były..... Pani - tak jak jej radziłam - wyszła dziś do sklepu i podsłuchiwała pod drzwiami czy coś się dzieje ale była cisza. Mówiła że jak wychodziła Dafi stała w przedpokoju i nie robiła scen. Powiedziałam Pani że tak uczymy psy i NIGDY się z nimi nie żegnamy. Psiak ma wiedzieć że Pańciostwo wróci - psiaki siedzą grzecznie i patrzą na nas jak wychodzimy. Gorzej jak wracamy :)  :)  :) już nin siedzą grzecznie tylko się cisną do drzwi.

 

Ja tak czułam że one są dla siebie stworzone.

Bardzo się cieszę, że i Dafinka ma swój domek i Pańcię, taka kochana z niej kruszynka.

Ale przecież tak się kończy każdy tymczasik u anecik http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,002_Rk_orig.gif

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...