Jump to content
Dogomania

DAFI -kruszynka z zamojskiego schronu juz w DS. Zamieszkała w mieście Smoka Wawelskiego :)


Sara2011

Recommended Posts

49 minut temu, anecik napisał:

 

Elu Ty jesteś umówiona z tą Panią która do mnie dzwoniła wczoraj czyli P. Basią.

Pani Magdalena do mnie jeszcze nie dzwoniła. Jak zadzwoni i przejdzie pierwsze "sito" to podam Ci adres i poproszę o wizytę :)

Czyli z kraka były dwa telefony ?

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

Czyli z kraka były dwa telefony ?

Jeden telefon był do mnie i druga Pani odpisała na ogłoszenie do Havanki, która oprosiła o telefon do mni. Ta druga Pani jeszcze nie dzwoniła. Obie Panie są z Krakowa.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

Niby racja, ale kto wie ? Może coś stało na przeszkodzie ?

Może.....jak ja zobaczyłam Ronisia na olx ok. 23.00 to nie mogłam doczekać rana żeby zadzwonić do wolontariuszki ze schroniska:)

Link to comment
Share on other sites

Były jeszcze dwa telefony - kolejny z Krakowa (ale nie od P. Magdaleny :) ) i z Katowic. Niestety ludzie nie przysłali adresów - a szkoda. Szczególnie żałuję domku z Krakowa. Chcieli pomóc bidzie i jakby nie Dafi to na pewno wzieliby inną - ale pewnie szukają na wlasną rękę.

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, anecik napisał:

Były jeszcze dwa telefony - kolejny z Krakowa (ale nie od P. Magdaleny :) ) i z Katowic. Niestety ludzie nie przysłali adresów - a szkoda. Szczególnie żałuję domku z Krakowa. Chcieli pomóc bidzie i jakby nie Dafi to na pewno wzieliby inną - ale pewnie szukają na wlasną rękę.

Może dziś, w niedzielę zadzwonią.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, anecik napisał:

Były jeszcze dwa telefony - kolejny z Krakowa (ale nie od P. Magdaleny :) ) i z Katowic. Niestety ludzie nie przysłali adresów - a szkoda. Szczególnie żałuję domku z Krakowa. Chcieli pomóc bidzie i jakby nie Dafi to na pewno wzieliby inną - ale pewnie szukają na wlasną rękę.

Dafi ma naprawde powodzenie:) Super:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.01.2017 o 12:15, elik napisał:

Odezwała się i już na poniedziałek o godz. 17:00  jesteśmy umówione na spotkanie. Przez telefon pani wydaje się być miła, a jak w realu zobaczymy w poniedziałek :)

CZy była ta poniedziałkowa wizyta?

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Sara2011 napisał:

CZy była ta poniedziałkowa wizyta?

Kurcze, rozmawiałam z anecik, że odwołałam wizytę, bo pani pracuje do 16-tej a ja mam zajęcia od 18 do 20-tej. W tej sytuacji umówiłyśmy się na sobotę na godz. 14-tą. Trzeba jeszcze trochu poczekać.

Bardzo przepraszam, że nie  nie powiedziałam o tym na wątku   gif niewinny.gif

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, elik napisał:

Kurcze, rozmawiałam z anecik, że odwołałam wizytę, bo pani pracuje do 16-tej a ja mam zajęcia od 18 do 20-tej. W tej sytuacji umówiłyśmy się na sobotę na godz. 14-tą. Trzeba jeszcze trochu poczekać.

Bardzo przepraszam, że nie  nie powiedziałam o tym na wątku   gif niewinny.gif

Acha, no to czekamy na sobotę :)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Sara2011 napisał:

Acha, no to czekamy na sobotę :)

Tylko czy to aby odpowiedni domek dla Dafi przytulanki ? Pani nie będzie w domu całymi dniami. Do kogo Dafinka będzie się przytulała ? Ale z drugiej strony większość psów jest w takiej sytuacji, że opiekunowie pracują.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, elik napisał:

Tylko czy to aby odpowiedni domek dla Dafi przytulanki ? Pani nie będzie w domu całymi dniami. Do kogo Dafinka będzie się przytulała ? Ale z drugiej strony większość psów jest w takiej sytuacji, że opiekunowie pracują.

Ale to chyba lepiej że Pani pracuje :). Jakby była bezrobotna to byśmy się znowu czepiali, że nie pracuje :). Czy Pani sama mieszka? Nie ma dzieci, które przychodziły by szybciej do domu od Pani ?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Sara2011 napisał:

Ale to chyba lepiej że Pani pracuje :). Jakby była bezrobotna to byśmy się znowu czepiali, że nie pracuje :). Czy Pani sama mieszka? Nie ma dzieci, które przychodziły by szybciej do domu od Pani ?

Z tego co wiem, to jest samotna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...