Jump to content
Dogomania

Koczujący w lesie chory owczarek - zamieszkał w Krakowie


andzia69

Recommended Posts

11 godzin temu, mag.da napisał:

Tak, najpierw zrobiłam na Kraków, ale zauważyłam, że już jest więc zmieniałam na Wrocław.

To już nawet mimo, że jest inne woj. i inny tekst, to usuwają?


 

najczęsciej...kiedyś zrobiłam dla szczeniaków z rytlowa ogłoszenia - chciałam na 2 miasta - zmieniłam tytuł, tekst i zdjęcia i mi usunęli jedno pisząc, ze już istnieje podobne

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, WiosnaA napisał:

Z mojego bazarku dla Bena mam 571,51zł.

Przelew przed chwilą zrobiłam na konto z pierwszego postu i  proszę o potwierdzenie na bazarku jak pieniążki dotrą.

 

Baardzo dziękuję <3 <3 <3 (nie umiem tych ikonek wstawiać)

widzę, ze co niektórzy mają podpisy ze 100 lat wstecz - dobra zmiana na dogo :) )

co niektorzy wiedzą...ze mamy kolejną podopieczną :( ktoś ją wywali najprawdopodobniej z samochodu - została znaleziona w rowie przy ulicy, kuleje na apę - podejrzewamy więzadło. Jutro mają jechać z Modisiem do Arvetu do Wieliczki. Nie wygrał ktoś w totka?

O Bena dzwoni pan z W-wy - ale...mieszka 150 km od W-wy, on pracuje w W-wie - czyli go na miejscu nie ma, a w domu siedzi żona i 3 dzieci - od 7 mies-7 lat :( Pomijając, ze Bena do tak małych dzieci nie dam, to...ciekawe gdzie by faktycznie mieszkał i kto by się nim zajmował

Link to comment
Share on other sites

DAROWIZNA NA OWCZARKA Z LASU/WIOSNAA BAZAREK ...

571,51

Doszła wpłata 6.12. Bardzo dziękuję Wiosnaa za bazarek dla Bena <3

Wczoraj dzwonił jeden...specyficzny gość z Głuchołaz. Nie mogłam się z nim dogadać zupełnie - nie wiem, czy dlatego, ze chora jestem, czy dlatego, że on był...specyficzny.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...