Jump to content
Dogomania

~ Szara Wilczyca - ma dom i kolegę Parysa ~


malagos

Recommended Posts

O matulu :( Mam straszną słabość do wszystkich terierów a już do foksów szczególnie. Ten drugi psiaczek też śliczny - ma taką sympatyczną mordkę. Chciałabym pomóc ale nie mam jak - Muszka na razie nie może jeszcze iść do adopcji więc miejsca brak :( Żeby tak Hesia i Rudzik znaleźli domy...

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, konfirm31 napisał:

Wszystkich bezdomniaków że swojej gminy,  w jednym kojcu, nie zmieścisz :(.  W którymś momencie,  będą musiały pojechać  do schroniska.  Którego? 

Kruszewo. Czyli nie tak źle, ale drogo w porównaniu z tym naszym ogarnianiem bidy....

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Poker napisał:

Bidne te    biedaki.

Szara przesympatyczna.

Prawda? Juz tak się otrząsnęła psychicznie, nie taki wariat jak miesiąc temu.

Przez kraty w kojcu szczeka ostrzegawczo na moje malizny, czyli Nutkę i Zulkę, natomiast na te większe raczej nie, na Rudzika i Hesię. Dlatego nie wypuszczam jej do ogrodu, jak są "domowe" poza domem, nie daj Boze coś by się stało. Biorę Herę na smycz i dopiero w sadzie ją puszczam, i zamykam za sobą furtkę.

Link to comment
Share on other sites

Rudy to piesek, foxia to suczka. Jak byłam w sobotę u nich, to nie podobała mi się ciemna rzadka kupka  w kojcu, i ten smutek na pyszczku Rudego Liska. Tomek wrócił dziś rano z 5-dniowych wojaży i napisał mi sms (ja siedzę w  pracy...) ze właśnie jedzie do kojca zobaczyć psiaki.

Link to comment
Share on other sites

Na zdjęciach wygląda jak inny pies! Sama radość :)

O 17.09.2016 o 17:25, Marysia O. napisał:

O matulu :( Mam straszną słabość do wszystkich terierów a już do foksów szczególnie. Ten drugi psiaczek też śliczny - ma taką sympatyczną mordkę. Chciałabym pomóc ale nie mam jak - Muszka na razie nie może jeszcze iść do adopcji więc miejsca brak :( Żeby tak Hesia i Rudzik znaleźli domy...

Marysiu mam dwa foksy na zbyciu. Moze chcesz jednego?:(

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, JOLY napisał:

Paczka wysłana  priorytetem.  pozdrawiam

 

 

www.beardedyork.pl

Dziękuję!!  :)

11 godzin temu, auraa napisał:

Na zdjęciach wygląda jak inny pies! Sama radość :)

Marysiu mam dwa foksy na zbyciu. Moze chcesz jednego?:(

Jakiś urodzaj na terierki, czy co? Rudzik - prawie terier, Hesia - nieco mniej-prawie-terier, Foksia terier...

U nas, to znaczy w gminnym kojcu, na razie sytuacja w miarę opanowana - okazało się, ze Liska jeszcze w sobotę wziął do siebie pracownik ZGK, została tylko Foksia. Policja kontaktuje się z urzędem gminy i czekamy na decyzję, jakie będą dalsze losy psiątka. Facet ponoć się przyznał do porzucenia psa i poddał dobrowolnie karze (chyba grzywny?...), ale czy odbierze psa, czy musi zapłacić za schronisko, czy psa możemy komuś wydać, to nadal nie wiem. Foksia jest chudziutka, radosna, wesoła - dałam wczoraj jej gotowane jedzenie, bo może chrupek (ma w misce) nie lubi?...

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, auraa napisał:

Na zdjęciach wygląda jak inny pies! Sama radość :)

Marysiu mam dwa foksy na zbyciu. Moze chcesz jednego?:(

Matko auro, w jakim sensie masz na zbyciu? :( Jakieś kolejne bezdomniaki?

27 minut temu, konfirm31 napisał:

W świetle prawa,  to nadal jest jego pies,  dlatego jest grzywna za porzucenie i ew opłata za schronisko.  Psa można oddać do adopcji,  jeżeli się go zrzeknie(nieodpłatnie)  na czyjąś rzecz,  wypełniając stosowny dokument.  W ten sposób,  przejęłam Aresa. 

Mam nadzieje, że facet się zrzeknie bo jak nie to ta psina utknie na stałe gdzieś w schronisku :(

Link to comment
Share on other sites

Nie sa bezdomne ale żyją w fatalnych warunkach. Nie chcą ich bo rozrabiają i duszą kury.  Mają dwa inne i tamtymi zajmują się dobrze. Marzena usłyszała, że tego po lewej stronie najchętniej by zatłukli. Juz od dawna o nich myślimy ale ciągle są inne psy...

Mam nadzieję, ze malagos sie nie obrazi

c5435252cd970f8fmed.jpg 074db31d911884b2med.jpg

to drugi, brat tego pierwszego. Pożyczyłam im swoją budę. Jest ocieplana ale za duża dla niego.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, malagos napisał:

Nadal czekam na wiadomość z urzędu gminy, co z psem. Po pracy podejdę tam do niej, dam jedzonko.

Daj znać jak będziesz coś wiedzieć.

32 minut temu, auraa napisał:

Nie sa bezdomne ale żyją w fatalnych warunkach. Nie chcą ich bo szczekają i duszą kury. Juz od dawna o nich myślimy ale ciągle są inne psy...

http://images82.fotosik.pl/22/c5435252cd970f8fmed.jpg

Biedne psy :( To psy czy suki? Ciekawe, czy właściciel byłby skłonny je oddać, bo z tym też różnie może być :( Ja tak czy inaczej na razie odpadam, dopóki Muszka nie znajdzie domu...

A tak swoją drogą, ten na zdjęciu to nie foks - raczej jagdterier. Ten drugi też jest tak umaszczony?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Marysia O. napisał:

Daj znać jak będziesz coś wiedzieć.

Biedne psy :( To psy czy suki? Ciekawe, czy właściciel byłby skłonny je oddać, bo z tym też różnie może być :( Ja tak czy inaczej na razie odpadam, dopóki Muszka nie znajdzie domu...

A tak swoją drogą, ten na zdjęciu to nie foks - raczej jagdterier. Ten drugi też jest tak umaszczony?

Oj chyba masz rację co do rasy. To bracia. Właściciele ich nie chcą i chętnie sie ich pozbędą.. Ten co stoi na polu jest trochę łagodniejszy ale obydwaj bardzo potrzebują zainteresowania człowieka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...