Jump to content
Dogomania

Alf z Chrcynna - już w nowym domku :) został psem policyjnym :)


Recommended Posts

Miejsce zarezerwowane u Oli - teraz tylko pozostaje nam organizacja transportu ale już działamy w tym temacie. Dopóki Alfred nie opuści murów schroniska nie możemy odetchnąć że jest bezpieczny... jest w boksie z dużymi dzikusami....i  nie muszę nic więcej pisać chyba :( Wytrzymaj malutki!!!!

Link to comment
Share on other sites

Deklaracje stałe:

1. Jola_li - 20zł
2. Alla Chrzanowska - 20zł 
3. GabiM - 20zł 
4. Agat21 - 20zł - pierwsze 3 miesiące 40zł 
5. Ziutka 30zł
6. Mazowszanka13 - 10zł
7. Kejciu - 30zł
8. Patrycja96 - 15zł
9. Teresaa118 - 30zł 
10. mimiś - 25zł 
11. TZZiutki - 30zł 
12. Elf i Mango - 20zł 
13. Zachary - 15zł
14. Nesiowata - 20zł
15. Mattilu - 25zł 

suma = 350zł (VIII, IX, X ) od listopada 330zł 

 

 

 

Deklaracje jednorazowe:

Agusiazet - 100zł
ALMA2- 25zł
AXELKA -50zł na kastrację 

suma = 175zł 

Link to comment
Share on other sites

Jesteśmy już tak blisko - jeszcze mam nadzieję ostateczna rozmowa z p. Ł i będziemy znały termin zabrania Smyka :) musimy mu wymyśleć jakieś nowe fajne imię bo to obecne jakoś mi się słabo kojarzy :)

 

Zaczynam wysyłać numer konta do osób które złożyły deklaracje - mamy w sumie cały miesiąc - dużo i nie dużo bo płacimy zawsze po upłynięciu pełnego miesiąca ale obawiam się że potem mogę nie mieć czasu dlatego zabieram się za to już dzisiaj :-) będę spała spokojniej wiedząc że pieniążki są zabezpieczone :)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczynki,jest mi strasznie przykro,ale niestety długa dyskusja zakończyła się rezygnacją z zabrania Alfreda.

Nie mogę mieć do nich żalu choć serce krwawi.

Młodzi zamierzają w ciągu kilku lat przenieść się do Irlandii.

Wydaje mi się,że w takim układzie podeszli do sprawy bardzo rozsądnie .

Bardzo,bardzo przepraszam za rozbudzone nadzieje.

Postaram się to zrekompensować w inny sposób choć wiem,że kochanego domku nic nie zastąpi.

Wybaczcie mi,chyba zbyt emocjonalnie podeszłam do Alfreda,do jego cudnych brązowych oczu........

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Grażyna49 napisał:

Dziewczynki,jest mi strasznie przykro,ale niestety długa dyskusja zakończyła się rezygnacją z zabrania Alfreda.

Nie mogę mieć do nich żalu choć serce krwawi.

Młodzi zamierzają w ciągu kilku lat przenieść się do Irlandii.

Wydaje mi się,że w takim układzie podeszli do sprawy bardzo rozsądnie .

Bardzo,bardzo przepraszam za rozbudzone nadzieje.

Postaram się to zrekompensować w inny sposób choć wiem,że kochanego domku nic nie zastąpi.

Wybaczcie mi,chyba zbyt emocjonalnie podeszłam do Alfreda,do jego cudnych brązowych oczu........

Kochana coś Ty!

spokojnie :)

my nie wybiegamy na razie tak daleko w przyszłość - w sensie najważniejsze jest dla nas aby przekroczył próg schroniska bo każda minuta pobytu tam jest bardzo wątpliwa...

Najpierw musimy go zdiagnozować, przebadać, wykastrować zaszczepić dopiero potem zaczniemy robić casting na domek, wizyty PA ( mam nadzieję że będzie ich dużo ) więc spokojnie za nic nie przepraszaj bo żadna z nas się nie nastawiała - na razie punktem najważniejszym jest wyjazd po niego i mamy nerwy od wczoraj już :( to okropne przeżycia dla nas i emocje...bo co jak pojedziemy i zobaczymy znowu coś o czym chciałybyśmy zapomnieć....

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, zachary napisał:

Kejciu, tego sierpnia już tydzień tylko zostało. Rozumiem,że jak on trafi do dt to opłata za te parę dni będzie stosunkowa?. Reszta kasy przyda się na "ogarnięcie" Alfiego.

zakładając że trafiłby dzisiaj to opłata jest od 23.08 do 22.09 - a zaczynamy od sierpnia dlatego abyśmy się nie pogubiły prośba o wpisywanie tytułu przelewu jaki podałam.

Kolejna opłata będzie wymagana do dnia 23,09 i wtedy tytuł przelewu będzie zawierał WRZESIEŃ itd...

Na ogarnięcie pieska mamy na ten moment tylko z deklaracji jednorazowych - jesteśmy na czysto i mamy deklaracje tylko na hotel - na karmę już nie mamy i na puszki i inne.

Pozatym ciężko by mi było powyliczać proporcjonalnie do zadeklarowanej kwoty wartość jaką ma każdy wpłacić za miesiąc sierpień hehe :)

no i byśmy musiały podpisać dwie umowy z Olą - od np. 23 sierpnia do końca sierpnia i od 1 września - troszkę bez sensu :)

Zawsze płacimy co miesiąc od daty przyjechania psa :)chyba w większości tak się robi czy się mylę ?

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, ALMA2 napisał:

Robię przelew.

Ale ALF to ładnie :)

Alf kojarzy mi się z takim kotożernym stworem z kosmosu. Kiedyś był taki serial. Chyba dobre imię, bo zawsze można zdrobnić na Alfik:)

(i mieć nadzieję, że ten Alf nie jest kotożerny;)

Link to comment
Share on other sites

Różnie się robi jak widzę ale dzięki za wyjaśnienie. Nie chodziło mi o wyliczanie stosunkowej  kwoty każdej z nas ale o ogólną kwotę, która płacona jest dt. Jeśli taki sposób płacenia przyjmujecie to okey. Jak piesek się wyadoptuje na początku danego okresu, to resztę dt zwraca czy nie?.

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, zachary napisał:

Różnie się robi jak widzę ale dzięki za wyjaśnienie. Nie chodziło mi o wyliczanie stosunkowej  kwoty każdej z nas ale o ogólną kwotę, która płacona jest dt. Jeśli taki sposób płacenia przyjmujecie to okey. Jak piesek się wyadoptuje na początku danego okresu, to resztę dt zwraca czy nie?.

Kochana - nie zwraca bo wtedy jak piesek pójdzie do domku przed okresem zapłaty ( a płacimy po minięciu pełnego miesiąca ) to wtedy wyliczamy stawkę dzienną i robimy przelew tylko na tą kwotę ile wychodzi za dni spędzone w PDT więc nic nie tracimy.

Powiem szczerze że pierwszy raz w życiu zbieramy deklaracje bo życie nas zmusiło - mamy 3 tyś długu więc nie byłybyśmy w stanie tego same udźwignąć :( a bardzo chcemy mu pomóc :( Będę spała spokojniej wiedząc że mamy na koncie już po prostu pieniążki za pierwszy miesiąc dlatego dzisiaj korzystając z tego że w pracy system mi nie działał powysyłałam PW :) bo w domku każda minuta na wagę złota :)

Będziemy starały się bardzo dokładnie prowadzić ten wątek i musimy z Ziutką znaleźć na to czas bo mamy wielką odpowiedzialność - zaufaliście nam i zrobimy wszystko aby Was nie zawieść :-)

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Kejciu napisał:

nie wiem czemu ale mi się jakoś z ALFONSEM kojarzy hehehehhee :D ale może Alfi ? hehe może jakiś bazarek imienny zrobimy :D

ALFONSEM - lepiej nie, ha, ha ,ha :) :) :) :) :) :) :)

Bazarek imienny fajny pomysł   :)

Wysłałam 30 zł.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...