Jump to content
Dogomania

Loluś w pieluszkach szuka wyjątkowego domu !!


Recommended Posts

[quote name='Smyku']Toguniu powinny zacząć się wpłaty w tym tygodniu z bazarku , Kado obiecała , że zamówi pieluchy i amciu dla cięciunia .[/QUOTE]

Poczekamy cierpliwie i z wdzięcznością...:B-fly:

[B]Cięciunio i reszta darmozjadów łykały dzisiaj na balkonie resztki słoneczka .[/B]

[IMG]http://images69.fotosik.pl/158/bb0180d3dda689famed.jpg[/IMG]

[IMG]http://images68.fotosik.pl/158/bb5546df9a1f36b6med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

O słodziaki na słoneczku :loveu:
Od razu darmozjady, domu pilnują przecież:eviltong:

Togaa ja Lolitto stale odwiedzam:) z pisaniem tylko różnie ;)

Co do zielonych to talentu i zamiłowania niet i tego się będę trzymać:diabloti: potrafię powyrywać młody szczypiorek jako chwasty więc z motyką na słońce porywać się nie będę:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']

Co do zielonych to talentu i zamiłowania niet i tego się będę trzymać:diabloti: potrafię powyrywać młody szczypiorek jako chwasty więc z motyką na słońce porywać się nie będę:eviltong:[/QUOTE]

O Madziore witaj w klubie...:evil_lol: Ja też z tych zdolnych jestem:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj przyszły pieluchy i husteczki  z kadowego bazarku !!!!  Zapas na cały miesiąc !

"Lolusiowe" dziewczyny  są baaardzo kochane. :fadein:  Dbają by chlopak gołą pupą nie świecił.

 

Kontrol musi być....

 

bdfdda14efe16af0med.jpg

 

Kontroler Mikuś Halny;

 

a509bd65963bee03med.jpg

 

e2d96901ba76d512med.jpg

 

I osiemnastka Laluna;

 

dde6afac2fb5391cmed.jpg

Link to comment
Share on other sites

oneczko-kwiatki dotarły, już zasadzone...mam nadzieję,że się poprzyjmują, bo do tej pory u Zośki wyrosły tylko grzybki trujące-nawet kawałka trawy nie było...

ps. cebulki to teraz, czy na wiosnę?

 

 

No i kochane Ciocie-Wy macie już wprawę w pielęgnacji pieluszkowanego zadka-doradźcie-czym smarować, co by odparzeń nie było? krem? puder? 

 

Loluniu-wielki cmok dla Ciebie słoneczko :*

Link to comment
Share on other sites

oneczko-kwiatki dotarły, już zasadzone...mam nadzieję,że się poprzyjmują, bo do tej pory u Zośki wyrosły tylko grzybki trujące-nawet kawałka trawy nie było...

ps. cebulki to teraz, czy na wiosnę?

 

 

No i kochane Ciocie-Wy macie już wprawę w pielęgnacji pieluszkowanego zadka-doradźcie-czym smarować, co by odparzeń nie było? krem? puder? 

 

Loluniu-wielki cmok dla Ciebie słoneczko :*

 

Hope,  ojejku !!! a cóż  to  za sirotkę  masz do smarowania ?

Podobno Sudokrem się sprawdza.

Lolo profilaktycznie niczym nie jest smarowany, ale jak już się coś przydarzy ( na szczęście baaardzo rzadko), to wet. naciąga nam do strzykawki taki żel w lazurowym kolorze, kilka smarowań  i wszystko błyskawicznie przysycha i wraca do normy.

Właśnie niedawno  musiałam wyjechać z domu na 6 godzin .

Wracam, Lolo przelany na wylot , brzuszek zaogniony jak oparzony wrzątkiem.

Pewnie Go to piekło, bo wciąż tam pchał paszczę i ściągał pieluchę.

Choć byłam dzisiaj poumawiana na wszystkie strony,  wietrzymy  i suszymy Lolciowy brzuszek na sloneczku.

 

Kora, skontaktuj się proszę  na e-mail; [email protected], bo moja skrzynka totalnie zapchana i nie wiem kiedy ją odgruzuję.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...