Jump to content
Dogomania
  • Posts

    715
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by [email protected]

  1. taaaa już czas na Miodzika!!!najwyższy!!! gdzie ta chaupa?:mad::roll:
  2. ...iiiiii przypominają!!!!!
  3. niestety linki coś szwankują...ale Lolusia można też wspierać na port.nasza klasa na profilu konta fikc. pt."Pomóż potrąconym" "Pomóż potrąconym" w ogóle idea godna popierania z pewnością nie obojętna dogomaniakom;)
  4. peate kiedy to właśnie takie światełko nadziei;)
  5. ...i psie maluchy się przypominają!!!:p
  6. Pieseczki się przypominają!:p
  7. ...maluszki na 1-szą!!!:p
  8. ...najwdzięczniejsze Psiaki:p
  9. Cykorek-smutne oczęta -na 1-sza!!!!
  10. ale fajowy :loveu:;) ....Fifi na 1-szą!!!!
  11. Maluchy do góry!!!!!!
  12. ...nooo i Kto nie ma jeszcze PRZYJACIELA?:razz:
  13. MIODZIK -a Ty jeszcze w schronie:roll:???Boroczku:shake: hej ludziska kto jeszcze nie ma psa???albo ma TYLKO jednego:razz:
×
×
  • Create New...