Jump to content
Dogomania

Loluś w pieluszkach szuka wyjątkowego domu !!


Recommended Posts

Co u naszego [B]Posiuraczka[/B] ?

Ciocia [B]Ona3[/B] zaniedbuje obowiązek stałego dostarczania nam najświeższych inf. z życia [B]JPG[/B].....!!!:mad:
Trzeba by tam jakiegos stałego korespondenta akredytować, abo co..?

Link to comment
Share on other sites

Zależy, jak długo wujostwo [B]Onki3[/B] wytrzymają, a zwłaszcza spacyfikowana, Czerwona [B]Maupa[/B].

Założenie było że do 8 sierpnia,ale nie zdziwię się jak przyfrunie wczesniej[B].....Gadzina kochana.[/B]

Tak sobie myślę że 3 psy w domu to taka optymalna liczba. Przy 4 to jest już małe zamieszanie..
Ale [B]5[/B] , jak u mnie z [B]Lolinem[/B] to już destrukcja totalna. Więc za czym tu tęsknić...??.;)

Link to comment
Share on other sites

O to długie te wczasy:cool3:ciekawe czy wytrzymają:evil_lol:
Ale znając Ona03 to raczej nie będą krótsze, no chyba, że Lolek pożre Rudą Maupę:diabloti:

Ja mam trójkę i wcale nie jestem pewna, że to taka optymalna liczba:evil_lol: Ale wszystkie mocno kocham i moje ci one:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Jak Loluś pożre Rudą Maupę to będzie po problemie i będzie mógł na stałe zostać u onaków03 :evil_lol:
Ja mam na stanie teraz 4 psy i chodzenie na spacery odbywam 2 X po2.Jak są 3 sztuki , to idę na jeden raz. Ale jest sporo roboty ,żeby to towarzystwo ogarnąć.Na co dzień z pracą pogodzić nie jest łatwo,dobrze że z kotem nie muszę spacerować. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Jak Loluś pożre Rudą Maupę to będzie po problemie i będzie mógł na stałe zostać u onaków03 :evil_lol:[/QUOTE]

No popatrz nie pomyślałam:evil_lol:

[quote name='Poker']Ja mam na stanie teraz 4 psy i chodzenie na spacery odbywam 2 X po2.Jak są 3 sztuki , to idę na jeden raz. Ale jest sporo roboty ,żeby to towarzystwo ogarnąć.Na co dzień z pracą pogodzić nie jest łatwo,dobrze że z kotem nie muszę spacerować. :roll:[/QUOTE]

Nam spacery odpadają, ale jak gdzieś wyjeżdżamy i prowadzimy te moje dziewczyny na trójniku, to wzbudzamy lekką sensację:crazyeye::evil_lol:

No nie wiem czy brak wieści to dobre wieści:razz:Ona03 co u Was???

Link to comment
Share on other sites

Ja czekam, aż się [B]togaa[/B] wkurzy i przyjedzie na kontrolę :evil_lol: a tu nic :cool3:

JPG w kwiatkach

[IMG]http://img34.imageshack.us/img34/1222/pict0286a.jpg[/IMG]


[IMG]http://img295.imageshack.us/img295/2659/pict0288a.jpg[/IMG]


[IMG]http://img130.imageshack.us/img130/2447/pict0305a.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Prosę Pani troskę mnie tu karmią ;)

[IMG]http://img541.imageshack.us/img541/5084/pict0290a.jpg[/IMG]


Tylko taki jeden :cool3: mi podkrada :mad:


[IMG]http://img59.imageshack.us/img59/6359/pict0293a.jpg[/IMG]








[IMG]http://img16.imageshack.us/img16/3743/pict0300ak.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Ach ten[B] Lolo[/B] werbenowo-lawendowy... Do twarzy mu we wszystkim !
A gdzie On sie tak spieszy ? Ciągle w biegu.....

[B]Cziko[/B] też cudny, mimo że wygląda nieco jak stary Indianin....:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Coś mi sie zdaje że nie ma żadnej szkoły oficerskiej, a [B]Lolo[/B] robi z [B]Wujkiem[/B] co chce...:lol:.

Bardzo proszę o szczerą odpw., jak to jest ze spacerkami Lolusia?;)
Lolo spaceruje kiedy Pan tego chce czy tez kiedy terrorysta Lolo ma na to ochotę ????:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]togaa [/B]za tego indianina to masz :mad:
A wujcio właśnie dowiedział się do kiedy ma wakacjować [B]Lolcio[/B] i zrobił wielkie gały :crazyeye:.

Na spacerki Lolcio chadza rano z wujciem, wieczorkiem ze mną.
Wczoraj wieczorkiem wzięłam się za podlewanie ogródka bo susza okrutna.
Skończyłam o 21.30 i padnięta wołam Lolcia do domku a on nie pójdę i w nogi do bramki.
Ze trzy podejścia zrobiłam a Lolcio strajk, do domu to on nie pójdzie co najwyżej na spacer. I o 22 wyciągnął mnie z domku bo przecież nie zaśnie bez spacerku.
Więc spacerki są wtedy :cool3: kiedy ktoś :evil_lol: ma na nie ochotę ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ona03'][B]togaa [/B]za tego indianina to masz :mad:[/QUOTE]

to ja już nie będę nic na ten temat pisać choć miałam taki zamiar:evil_lol:

[quote name='ona03']A wujcio właśnie dowiedział się do kiedy ma wakacjować [B]Lolcio[/B] i zrobił wielkie gały :crazyeye:.[/QUOTE]

A myślał, że do kiedy?:diabloti::evil_lol:

Cudne zdjęcia małego I...:eviltong::loveu:i Lolka:loveu:, śliczne kwiaty Ona03:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']Coś mi sie zdaje że nie ma żadnej szkoły oficerskiej, a [B]Lolo[/B] robi z [B]Wujkiem[/B] co chce...:lol:.

Bardzo proszę o szczerą odpw., jak to jest ze spacerkami Lolusia?;)
Lolo spaceruje kiedy Pan tego chce czy tez kiedy terrorysta Lolo ma na to ochotę ????:evil_lol:[/QUOTE]

Szkoła w toku...
Efekty widać ...
Skoro sami tworzymy rutyuały, w których pies chętnie uczestniczy, to nie dziwmy się, że będzie się domagał wypełnienia zobowiązań umowy.
Lolo już wie, że Ruda @ rano wychodzi pierwszy, a po jego powrocie jest kolej na JPG. I do tej pory zmiana odbywała się "w locie".
Próba zakłócenia tego rytmu i odwleczenia zmiany w czasie wywołała falę głośnych protestów.
Protestujący osiągnął swój cel, więcej struny nie przeciągano.

I jest spokój, ponieważ protestujący zobowiązał się, że w zamian za dotrzymywanie warunków spacerniaka nie będzie zakłócał ciszy porannej ani domagał się dodatkowych racji żywnościowych...

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img130.imageshack.us/img130/8946/pict0308a.jpg[/IMG]

Ciekawe co to będzie ;)


[IMG]http://img541.imageshack.us/img541/954/pict0309a.jpg[/IMG]

Może coś mi się dostanie :cool3:


[IMG]http://img59.imageshack.us/img59/8256/pict0310a.jpg[/IMG]

No dajcie troszkę :mad: byłem grzeczny :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kado']I jak tam [B]Lolo[/B] skapnęło [B]Ci [/B]coś pięknoto z grillka smacznego? ;)
Od cioci kado masz wspaniały kawał tortu z urodzinek [B]Karolci[/B] ( 1 roczek) :)[/QUOTE]

Jak [B]Lolcio [/B]przewróci oczętami to wszyscy miękną i jak tu mu nie dać :evil_lol:.
Ale nie tak od razu, musi sekundę poczekać /w ramach szkolenia/ i podczas tej sekundy pojawił się chyba dawny [B]Lolcio. [/B]Zadarł nosek do góry, wyszczerzył zębole i była w nim złość, strach i bardzo dziwne zachowanie. Miał ochotę na kogoś burknąć ale nie mial na kogo. Bo przecież Pańciu jest fajny i wrócił teraźniejszy Lolcio już spokojnie czekający.
[B]Lolcio [/B]zagadka był chyba psem ulicznym, który musiał o wszystko walczyć i czasami to powraca.

[B]Karolciu wszystkiego najjjjjjjjjjjjjjjj na te pierwsze urodzinki :):):)[/B]
A na torcik to wszyscy sie skusimy :evil_lol:.

[B]Energy [/B]nie podoba Ci się kosa :evil_lol:.
Za kosę w Przemyślu dostaliśmy 5 zł rabatu u weta ;).

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]nie będzie zakłócał ciszy porannej ani domagał się dodatkowych racji żywnościowych[/QUOTE]

To chyba tylko pobożne życzenie Wujka Christopha, bo foto poniżej tego stwierdzenia mówi samo za siebie...:evil_lol: Sępiący Lolo.....;)

[B]kado[/B].....!!! Maleńkiej [B]Karolci[/B] wszystkiego Najlepszego na te pierwsze Urodzinki !!!!:tort:
Ale masz maciupeńka córeczkę...! Sama radość !:sweetCyb:

[B]Oneczko[/B], trzeba było cyrylicą napisac o tej 'kosie".....;)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][B]Lolcio [/B]zagadka był chyba psem ulicznym, który musiał o wszystko walczyć i czasami to powraca[/QUOTE]

Ja też bardzo często sie nad tym zastanawiam....
Nie zapomne początków.
Karmiłam psy. Miskę [B]Togi[/B] postawiłam na podłodze i oczywiście natychmiast przystawił sie do niej Loluś...
Jako że ręce miałam zajete miskami Pepela i Lolka,chciałam stopą gada odsunąc od michy .
No i całe szczęście że miałam pantofel, bo miałabym paluchy w plastrach...
Psia cholera....

Ale to było wieki temu.... Teraz to sama słodycz... Prawda Ciociu[B] Ona3[/B] ?:evil_lol:

[B]Iwonko![/B] A jak tam pieluchy? Wiem,wiem że wdrożyłaś program oszędzania i wietrzenia dupiny [B]JPG[/B]..Ale zapasu masz chyba niewiele?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']

[B]Iwonko![/B] A jak tam pieluchy? Wiem,wiem że wdrożyłaś program oszędzania i wietrzenia dupiny [B]JPG[/B]..Ale zapasu masz chyba niewiele?[/QUOTE]

No właśnie. Oferowałam wysyłkę i to dalej aktualne :)

Link to comment
Share on other sites

Ogromne dzięki[B] Figu[/B].! Ciocia [B]Ona3[/B] poda Ci może swój adres.:loveu:

Ach jaka szkoda że Twój "psiowóz" nie kursuje co tydzień autostradą A -4.
Miałby Lolo i my wygodę....Nie chcesz zmienić preferencji?;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...