Jump to content
Dogomania

Loluś w pieluszkach szuka wyjątkowego domu !!


Recommended Posts

[quote name='ick']A te kubraki to intuicyjnie- na odległość dla LOTKA SZYTE BYŁY...
Opłacało się wygłada super!!!
Sto lat jubilatowi życzę...a piłeczka też się podoba...pozdr.[/QUOTE]

Witamy cioteczkę [B]ick :loveu: [/B]u [B]Lolcia. [/B]Kubraczki super, jakby ktoś zdjął miarę z [B]JPG :loveu:.[/B]
Lolcio potrzebuje kubraczka bo nie ma wcale podszerstka tylko cieniutkie włoski i jak zmoknie to od razu jest cały mokry i trzęsie się z zimna. Taki delikatny ten Nasz [B]Lolcio.[/B]

[B]Czikuś [/B]dziękuje za życzenia :loveu:.

Link to comment
Share on other sites

Kubraczki cude ! Do czerwonego doszyję wielkie, czarne kropy....Baaardzo dziekuję obu Cioteczkom!

A kosmaty [B]Teodor[/B] to nowe moje zmartwienie.Schroniskowy zbieg. Nie ma jeszcze wątku.

Trafił do schronu z interwencji, ale nie pobył w nim długo.
Zwiał tego samego dnia, mimo podanych środków uspokajających i dzień pózniej wrócił do miejsca skąd go zabrano. Czyli pod blok przy którym koczował ponad 2 tyg, dokarmiany przez mieszkańców.
Zal go było ponownie odstawiać do schronu z którego tak desperacko nawiał i po kolejnej łapance zamiast do schronu pojechał do [B]DT u Irenki.[/B]
Jest przerażony, brudny, śmierdzący. Skóra i kości. Psychiczny wrak.
Ale przy tym łagodny i poczciwy.
Z wyglądu bardzo przypomina francuskie gończe psy nizinne jak np. Basset griffon vendeen.
Będzie przy nim dużo pracy. Ech, szkoda gadać....

Ciocia [B]Ona3[/B] obiecała wstawić zdjęcia [B]Teo[/B], które jej wysłałam mm-sem;)

Link to comment
Share on other sites

Obiecała, obiecała i nic tu nie działa :mad:.

[IMG]http://img691.imageshack.us/img691/5775/dsc00261l.jpg[/IMG]


[IMG]http://img409.imageshack.us/img409/7002/dsc00262v.jpg[/IMG]


Śliczny ten [B]Teodorek[/B] tylko jak go oswoić.

[B]Kado[/B] przepraszam, ja jestem blondi :evil_lol: jeżeli chodzi o wstawianie, ja tylko zakańczam.

Link to comment
Share on other sites

No właśnie, właśnie.
Ze [B]Cziko[/B] sie cieszy to rozumiem , ale [B]Lolus[/B] mógłby być bardziej powściągliwy.....:eviltong:

I te jego biegi wielkim pędem i skoki. :lol:Cały Lolo ! . Energia i temperament.


[B]Kado[/B] Kochana, ja też noga wstawiennicza. Dziecko mnie wprawdzie ostatnio edukowało,ale utknęłam przy próbie zmniejszania zdjęć....:mad:
A o Pszczyńskiej, szczelnej kopii Lolka nic nie powiem...bo co tu mówić.
Brać i kochać....

Link to comment
Share on other sites

Psiaki cieszą się baaaaaaaaaaardzo i torby przeszukują :evil_lol:, najbardziej Ruda Maupa ale nie mógl uczestniczyć w powitaniu :cool3:.
Czikuś raz, jak miał chyba rok skoczył do pańci ,tam jest ze 120 cm :crazyeye: szaleniec jeden.
Od tamtej pory uważamy.
Lolcio też był za barierką dlatego została osiatkowana, chciał pogadać z Ruda Maupą :evil_lol:
A kuperek [B]Lolcia [/B]wcale nie pasuje do reszty ;), przód ma taki "Pudzianowaty" :evil_lol: napakowany a tył chudziutki, nóżki patyczkowate i łeb wielki jak wiadro :evil_lol:, jak mawia [B]togaa. I jest najcudniejszy :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Oj, tak, tak....
Łebsko , to [B]Lolo[/B] ma konkretne , no i oczywiście że jest najcudniejszy ...!!!!!:loveu:

A na nóżki tylnie to prosze nie nadawać....! Nie trzeba mu było robic higienicznej fryzurki do gołego , to by miał na łapinach te swoje piórka.:razz:
A tak, jak taki łysy, to i wszystko widać że tyły marne i nie pasujące...

Uciekam, bo mnie zaraz Ciocia[B] Ona3[/B] pogoni .....:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Taaa..... marzę o tej kuli u nodze dniami i nocami. !!! :mad:

Ciociu [B]Energy[/B] ?
A może [B]Lolo[/B], piekna, złotą, polska jesienią nacieszy sie w Twoim ogródku? ;)

Rozruszał by trochę Twoje [B]stare panny..[/B]....:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ULKA12']Szczególnie podobała mi się wizja z tymi starymi pannami jak je Lolo rozrusza i te spadające moherowe bereciki...[/QUOTE]

O przepraszam moje suńki nie mają żadnych berecików:mad::mad::mad:
I wcale nie są takie stare:eviltong::evil_lol:jedna przypominam, że jest mamusią, więc nie może być starą panną:lol:pozostałe niestety będą zawsze, bo inaczej grozi mi eksmisja z domu:diabloti::evil_lol:

Togaa one by tego Twojego ukochanego zasiurańca zjadły:cool3:wcale gościnne nie są co zostało ostatnio sprawdzone:razz:sterroryzowały nawet labka, dobrze, że to był labek-facet i do tego dżentelmen:loveu:a yorczka się bała w ogóle ruszać :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[B]togaa [/B]:evil_lol: ale masz pomysły :evil_lol:
A jak [B]Lolcio [/B]zasmakuje wakacji u [B]Energy [/B]z jej dziewczynami z wyższej sfery to nie będzie chciał przyjechać do mnie :cool3:. U mnie same chłopaki i jeszcze jeden chce [B]Lolina [/B]pożreć. Zaplaczę się jak [B]JPG [/B]nie będzie chcial przyjechać :placz:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ULKA12']Szczególnie podobała mi się wizja z tymi starymi pannami jak je Lolo rozrusza i te spadające moherowe bereciki...[/QUOTE]


Dobre..., dobre...!


[B]Ona3![/B] No widzisz ? Nie chcą go u karakułow ! :shake:

Nikt go nie chce.:-(
Półtora roku stale wystawiane Allegro. [B]Feliksik[/B] ile sie naogłaszała ? I nic !:-(

Link to comment
Share on other sites

Bo [B]Lolcio [/B]to trudny przypadeczek ;) Ty wiesz coś o tym i ja też wiem.
Ciężko bedzie znależć kogoś, kto będzie chciał poświęcić mu czas, duuuuuuuuuużo czasu.

Do mnie pieluszki i chusteczki doszły, ale to chyba [B]bubu [/B]zamawiała.
Jedzonko też jeszcze mamy bo od początku mieszam [B]Lolciowi [/B]jego Acanę z Eukanubą [B]Czika[/B] żeby starczyło do końca pobytu ;) ale kiedy koniec :evil_lol: nie wiadomo ;).

[B]Ula [/B]jak kapiel suni ????

Link to comment
Share on other sites

Koniec pobytu będzie , jak [B]Lolo u[/B]zbiera grosiki na transport.;)
Na razie pojechał na kredyt, a wróci chyba per pedes... Autostradą [B]A- 4[/B] pod prąd.

Tak, to zamówienie [B]bubu[/B] bo [B]figu[/B] zamawiała na mój adres.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...