Jump to content
Dogomania

Loluś w pieluszkach szuka wyjątkowego domu !!


Recommended Posts

Tu jesteś, Loluś. :loveu:
Kado dała mi link do tego wątku u Rockiego.
Jako link do radosnego wątku po kilku smutnych z przeszłości.
I ostrzegła, że uzależnia. Teraz rozumiem. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia Cudeńka na pierwszej stronie... :)
No i to, że nadal się dzieje historia Lolusia.
Tylko jak ja przebrnę przez 250 stron?! :evil_lol:
Co tam...
I tak już książek nie czytam, bo mi Ciocie ciągle dogowątki podsuwają.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elisabeta']Tu jesteś, Loluś. :loveu:
Kado dała mi link do tego wątku u Rockiego.
Jako link do radosnego wątku po kilku smutnych z przeszłości.
I ostrzegła, że uzależnia. Teraz rozumiem. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia Cudeńka na pierwszej stronie... :)
No i to, że nadal się dzieje historia Lolusia.
Tylko jak ja przebrnę przez 250 stron?! :evil_lol:
Co tam...
I tak już książek nie czytam, bo mi Ciocie ciągle dogowątki podsuwają.[/QUOTE]

przebrniesz
z łezką w oku bedziesz czytać jak Lolusiowi drga łapka po rehabilitacji aż poryczysz się całkiem jak przeczytasz jak wstał i ruszył....to wątek, dzięki któremu chce się żyć :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elisabeta']Tu jesteś, Loluś. :loveu:
[/QUOTE]

Witamy u [B]Lolusia [/B]:multi:
Przeczytanie całości jest obowiążkowe :evil_lol:, inaczej nie pozna się całej historii [B]JPG, [/B] jego przygód, radości, smutków.
Życzę wytrwałości :evil_lol:, ja sama często wracam do początków wątku, ło matko to już 5 lat :crazyeye:, a [B]Lolcio[/B] nadal ma 1,5 roku maximum 2 :diabloti: , ależ ten czas leci .;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elisabeta']Dziękuję za przywitanie. :loveu:
To naprawdę żywy wątek jest. ;)[/QUOTE]

A żywy, żywy. Jak jego bohater....;) Oooo.. ten to dopiero ma życia w sobie !!!

Skoro [B]ON[/B] nie marudzi , tylko z godnością i wdziękiem od 5 lat nosi pieluchę na tyłeczku, to co tu narzekać.

Witamy [B]Elizabeta[/B] u[B] Lolusia..[/B]..:multi:

Link to comment
Share on other sites

Jeden z cudowniejszych wątków na dogo. Bohater cud nad cudami i cioteczki też cudowne.I jaki spokój panuje i wspaniała współpraca.
Loluś jest przyczyną , dla której cioteczki gotowe są rzucić wszystko i pędzić na spotkanie pod Wrocławiem po to by Księciula zobaczyć ;) i się przy okazji spotkać.
I tak już od kilku lat.I niech tak trwa do końca świata i o dzień dłużej.:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Smyku']Poker Kochana dziękuję za miłe zaproszenie .
A tak odbiegając od tematu księciunia mały ma skazę białkową , kota wrócona na łono rodziny .[/QUOTE]

Wspaniale ,że kota wróciła na łono natury.Szkoda,że mały ma skazę ,ale z tym się da żyć na odpowiedniej diecie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ona03']Witamy u [B]Lolusia [/B]:multi:
Przeczytanie całości jest obowiążkowe :evil_lol:, inaczej nie pozna się całej historii [B]JPG, [/B] jego przygód, radości, smutków.
Życzę wytrwałości :evil_lol:, ja sama często wracam do początków wątku, ło matko to już 5 lat :crazyeye:, a [B]Lolcio[/B] nadal ma 1,5 roku maximum 2 :diabloti: , ależ ten czas leci .;)[/QUOTE]

Lolcio się nie starzeje :multi: tak jak i my :multi::evil_lol:
Buziaki dla Krasnala :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']Lolcio się nie starzeje :multi: tak jak i my :multi::evil_lol:
Buziaki dla Krasnala :loveu:[/QUOTE]

Ależ masz marzenia Madziulu :evil_lol::evil_lol:

Wszyscy gdzieś zniknęli :cool3:, jak nie na ciasteczkach to na pączusiach siedzą :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa'][FONT=arial]
[/FONT][FONT=arial][B]Hope2[/B], ani się waż! :mad: Masz na głowie wystarczająco dużo swoich chorowitków.
Serio mówię….Pogonimy z bazarkiem,
Za to towarzysko zapraszamy dożywotnio ; [B]Ciebie , Zosieńkę[/B] i resztę całą….:calus:
[/FONT][/QUOTE]

dowód na obietnicę pogonienia z bazarkiem ;) ale i tak zrobię-przeca mi głowy nie urwą ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...