Jump to content
Dogomania

Loluś w pieluszkach szuka wyjątkowego domu !!


Recommended Posts

[quote name='togaa']Tia.....
gonić go musiałam...;)

Żadne numery z kucaniem i uciekaniem w przeciwną stronę, na [B]Lolka[/B] nie działają...[/QUOTE]

[B]Togusiu[/B] :) zlituj się :evil_lol: jak można puszczać [B]Lola, [/B]toż to samowola :mad:

Link to comment
Share on other sites

No to[B] Lolo[/B], masz przechlapane. Żadnego puszczania luzem już nie będzie.

Wczoraj przyszła paczuszka z[B] Jeleniej Góry[/B] od kochanej [B]MikAgi[/B] , a w środku pyszne jedzonko dla [B]Lolusia[/B] !!!:multi:
I suche i kilka puszeczek... [B]To [/B]już drugi raz taka niespodzianka !!!!:loveu:
Dziękujemy [B]Aguniu[/B] z całego serca !!! :buzi:
[B]Royal[/B] Lolusiowi bardzo służy a i zajada z apetytem .

[IMG]http://images62.fotosik.pl/839/648f9a2d1fac48b6med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images65.fotosik.pl/839/4e0976671bf2d7f4med.jpg[/IMG]

Widzę, że mam "rok" nie przestawiony w aparacie...;)

Link to comment
Share on other sites

jak widzę Lolusia to zawsze przypomina mi się pies mojej koleżanki z podst. Cypisek. Tylko był beżowo brązowy ale mordkę miał tak samo słodką jak Loluś. Taki do zacałowania :loveu:

a przy okazji zapraszam na bazarek dla staruszki Kasji [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252215-Nowe-kosmetyki-ORIFLAME-dla-Kasji-do-14-kwietnia-do-21-00[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']Z bazarku z ciuszkami jukutek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251893[/URL] przelałam 195zł[/QUOTE]

Pięknie dziękujemy i potwierdzamy że 195,00 zł jest już na koncie Stowarzyszenia.
Dziekujemy[B] Nika[/B], dziekujemy[B] jukutku![/B]:multi: :loveu:
Żeby nie było że Lolo taki zachłanny, stówa będzie na pieluchy, a reszta dla Lolusiowych psio-kocich kumpli ze Stowarzyszenia..

[SIZE=3][B]UWAGA !!! UWAGA !!![/B]
w najbliższą niedzielę przeprowadzka [B]Lolka do Oneczki03.[/B]
Wygląda na to że cieczka Togulki tuż, tuż. Trza [B]Lolka[/B] pędzikiem ewakuować .
Przepraszamy że tak niespodziewanie, siła wyższa...[/SIZE][SIZE=3]
Kto znajdzie czas w Palmową Niedzielę ? Wiemy że to niezbyt trafny termin.
Za miesiąc [B]Lol[/B] pewnie wróci do B-B, to będzie kolejna sposobność do spotkania , gdyby teraz się nie udało.;)
[/SIZE][B][SIZE=3]Zapraszamy !:multi:[/SIZE] [/B]

Edited by togaa
Link to comment
Share on other sites

No to czekamy na [B]Poker[/B] ?

Wczoraj wyciagnęłam [B]Lolkowi 2[/B] kleszcze a dzisiaj ..[B].7[/B] !!!! Niektóre już mocno opite.
Ochyda !!!
Prawie wszystkie z Lolkowego łepka.
Musiałam mu w końcu założyć kaganiec, bo się chłopak mocno zdenerwował.
Moje psy czyste , a u [B]Lolka[/B] inwazja. Nie mogłam tego pojąć?
I chyba już znam powód; to ta wyprawa na łąki, na lotnisko.
[B]Lolo[/B] jest niskopienny, sierść jak wata, to nałapał.

Ma już założoną obrożę [B]kiltix[/B] .Powinien byc spokój na 6 m-cy.

Link to comment
Share on other sites

No to czekam....[quote name='togaa']
Ma już założoną obrożę [B]kiltix[/B] .Powinien byc spokój na 6 m-cy.[/QUOTE]w ubiegłych latach mimo kropienia i obróżek: kiltix/foresto (zamiennie w kolejnych latach) zawsze tych wczesnych kleszczy kilka ściągałam z Niki po bieganiu w chaszczach

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']Pięknie dziękujemy i potwierdzamy że 195,00 zł jest już na koncie Stowarzyszenia.
Dziekujemy[B] Nika[/B], dziekujemy[B] jukutku![/B]:multi: :loveu:
Żeby nie było że Lolo taki zachłanny, stówa będzie na pieluchy, a reszta dla Lolusiowych psio-kocich kumpli ze Stowarzyszenia.. [/QUOTE]
z kolejnego poszło 30zł :) a ostatnie, nadpłacone po czasie, 2 zł to już dam w niedziele bezpośrednio

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Melduję się. O której spotkanie?
Nikaragua, nie możesz ciut obiadu przesunąć?
Co mam zabrać ze sobą? Coś jest potrzebne? O torebkach mam nadzieję pamiętać.[/QUOTE]Naszykuję im, a sama zjem później, z tym że na 16 mam być w Smolcu. Damy tak radę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']Naszykuję im, a sama zjem później, z tym że na 16 mam być w Smolcu. Damy tak radę?[/QUOTE]

Oczywiście.Ja też nie mam za dużo czasu w związku z wyjazdem i kupą spraw. Ale też nie chcę gonić z powrotem po pół godziny.
O której spotkanie ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Oczywiście.Ja też nie mam za dużo czasu w związku z wyjazdem i kupą spraw. Ale też nie chcę gonić z powrotem po pół godziny.
O której spotkanie ???[/QUOTE]
Poker, to zbierzesz mnie to ok 11.30 przy przystanku na Bardzkiej?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...