Jump to content
Dogomania

Misio już za TM. Żegnaj najcudowniejszy piesku. Dziękuję za wspólne 3 lata. Na zawsze zostaniesz w moim sercu!!!


Recommended Posts

14 godzin temu, Gabi79 napisał:

Gusiaczku, życzę szybkiego powrotu do zdrowia!!!

Dziękuję serdecznie :)
Dzisiaj Jagoda przekazała dla Misiaczka listopadową deklarację (nie chciała nr konta, cwaniara, wyręcza się nami ;)
Nie wiem czy dzisiaj uda się przelać, jak zwykle czekam na domowego księgowego ;), ale jutro na pewno.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Gusiaczek napisał:

Dziękuję serdecznie :)
Dzisiaj Jagoda przekazała dla Misiaczka listopadową deklarację (nie chciała nr konta, cwaniara, wyręcza się nami ;)
Nie wiem czy dzisiaj uda się przelać, jak zwykle czekam na domowego księgowego ;), ale jutro na pewno.

Gusiaczku, podziękuj z całego serca Pani Jagodzie i pozdrów Ją serdecznie!!!

Z Misiowych nowości: Misio śpi pod kołdrą i tak się mocno przytula, że mam super grzejnik!!!

Jak robi mu się za gorąco idzie do swojego koszyczka. Jest CUDNY!!!

Wpłynęło 20,- od Neelith, bardzo, bardzo serdecznie dziękuję!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

O 25.10.2016 o 17:05, Gusiaczek napisał:

Przekażę Jagodzie z przyjemnością :)

Misiaczek podkołdernik ;)

a, przelew poczynion

 

Gusiaczku, jam fanka Twojej nowomowy !

Misio dba o swoją Panią. Najpierw ją ogrzeje a potem wraca do swojego łóżeczka. Niestety, mój Misio wytrzyma na łóżku najwyżej 2 minuty, potem przenosi się z całym futrem na chłodne panele.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Parę dni przyjechałyśmy z Gabi razem do jej mieszkania i byłam świadkiem powitania pańci przez dwupsową sforę:):)

Kajunia skakała niemal do szyi, a Misiulek tak wysoko nie może ale robił co mógł, żeby nie było, że on się mniej cieszy.

Bardzo kochany ten Misiulek, zapatrzony w Gabi jak w obraz

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Na bazarek Pikusiowy dotarła jeszcze jedna wpłata - 20 zetów więc podzieliłam po równo - po 5,00 zł dla Misia, Krabusia, Tyci, i Huzara. To niewiele, nie kcem, ale muszem prosić o potwierdzenie na Pikusiowym wątku.

Z góry dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

O 26.10.2016 o 22:13, Mysza2 napisał:

Parę dni przyjechałyśmy z Gabi razem do jej mieszkania i byłam świadkiem powitania pańci przez dwupsową sforę:):)

Kajunia skakała niemal do szyi, a Misiulek tak wysoko nie może ale robił co mógł, żeby nie było, że on się mniej cieszy.

Bardzo kochany ten Misiulek, zapatrzony w Gabi jak w obraz

 

Bo Misiulek sam sobie wybrał Pańcię na zawsze

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
O ‎27‎.‎10‎.‎2016 o 18:48, elik napisał:

Na bazarek Pikusiowy dotarła jeszcze jedna wpłata - 20 zetów więc podzieliłam po równo - po 5,00 zł dla Misia, Krabusia, Tyci, i Huzara. To niewiele, nie kcem, ale muszem prosić o potwierdzenie na Pikusiowym wątku.

Z góry dziękuję :)

Elu, 5,- z Pikusiowego bazarku już dawno na koncie Misia, przepraszam za opóźnienie, zaraz potwierdzę.

Jest też kolejna wpłata od Zarki 20,- ślicznie dziękuję Zarko!!!

Misiunio dzisiaj zastrajkował.

Ubieram rano kurtkę i buty, wołam Misia a tu nic, Misio na kanapie.

Wołam i wołam, podchodzę do Misia, a on zakrywa oczka łapką i udaje, że go nie ma.

Musiałam go wziąć na ręce.

Powód strajku: mżawka .

Musiał wyczuć, że mży, gdy uchylałam okno.

Misio nie lubi deszczu, nie ważne, czy to mżawka, czy ulewa. Szybko się załatwił i fru do domu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Gabi79 napisał:

Misiunio dzisiaj zastrajkował.

Ubieram rano kurtkę i buty, wołam Misia a tu nic, Misio na kanapie.

Wołam i wołam, podchodzę do Misia, a on zakrywa oczka łapką i udaje, że go nie ma.

Musiałam go wziąć na ręce.

Powód strajku: mżawka .

Musiał wyczuć, że mży, gdy uchylałam okno.

Misio nie lubi deszczu, nie ważne, czy to mżawka, czy ulewa. Szybko się załatwił i fru do domu.

Mądry Misiulek:) A co będzie po mokrym i zimnym chodził:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...