Jump to content
Dogomania

CYPIS wrócił z adopcji.... został na stałe u Agniesiulka K :)


kinia098

Recommended Posts

Godzinę temu, Agniesiulka K. napisał:

Dotarło, ale myślę, że za jedzonko to się rozliczymy jak Cypis pojedzie, bo jednak nie będzie u nas 24 dni (a tyle mam puszek kupionych), chyba że te które zostaną mam przekazać Pani?

Dać Pani na początek, żeby nagle nie zmieniać Cypisowi karmy...

Zostawić u Ciebie dla innych piesków...

Hmmm, niech ktoś inny się wypowie, chociaż wydaje mi się, że warto na początek dać Pani kilka puszek :)

Link to comment
Share on other sites

Agnieszko,a ile będzie kosztował transport Cypisa? Musimy to wszystko przeliczyć.Może Pani niech zwróci za 1/2 drogi,ponieważ nie wiem czy 200,00zł pokryje koszt 1/2 transportu.Też jestem za tym aby Pani Ani przekazać puszki dla Cypisa,tu chodzi głównie o dobro Cypisa.Pani Ania podając na przemian z gotowanym i puszki przestawi pomalutku Cypisa na gotowane jedzonko.Dobrze by było Pani powiedzieć także o suchym pokarmie ale dobrej marki aby stał w miseczce.Niekiedy jest tak,że psiak potrzebuje w danym dniu więcej jedzonka i wtedy może sobie dojeść suchym pokarmem,a w przypadku kilkudniowego wyjazdu przeżyje na suchym.Jest to duże udogodnienie w czasie pobytu na wczasach,czy gdziekolwiek.

Link to comment
Share on other sites

Agnieszko,jeszcze mam pytanie(może wcześniej nie doczytałam) czy Cypis został zaszczepiony na choroby wirusowe? Jeżeli nie to warto go zaszczepić przy ściąganiu szwów i przekazać Pani Ani aby tego szczepienia pilnowała raz w roku.U mnie wet szczepi razem z wścieklizną raz w roku.Przynajmniej psiak nie podłapie jakiejś choroby wirusowej.

Jak Cypisek znosi kołnierz,jest okey?.Czy czuje się dobrze?

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Anula napisał:

Agnieszko,jeszcze mam pytanie(może wcześniej nie doczytałam) czy Cypis został zaszczepiony na choroby wirusowe? Jeżeli nie to warto go zaszczepić przy ściąganiu szwów i przekazać Pani Ani aby tego szczepienia pilnowała raz w roku.U mnie wet szczepi razem z wścieklizną raz w roku.Przynajmniej psiak nie podłapie jakiejś choroby wirusowej.

Jak Cypisek znosi kołnierz,jest okey?.Czy czuje się dobrze?

Wirusówki nie były robione, jeśli wszystko będzie dobrze, to zrobimy je przy zdejmowaniu szwów. 

Kołnierz jeszcze przeszkadza, Cypis się obija o meble, ale dochodzi do wprawy, leżenie i jedzenie w kołnierzu ma opanowane.

Samopoczucie ma na tą chwilę najlepsze z nas wszystkich. 

Link to comment
Share on other sites

To dopilnuj tego jeszcze szczepienia Aguś.Jeżeli wet nie zaszczepi bo coś tam,to koniecznie przekaż to Pani aby dopilnowała.Pamiętaj także o adresówce przy wydawaniu Cypisa aby wpisać dane Pani.Wzór umowy masz? Należy sporządzić ją w dwóch egzemplarzach jeden dla Ciebie drugi dla Pani.

Cieszę się,że humor Cypisowi dopisuje,to jest bardzo fajny psiak i za wiele nie przejmuje się,przydałoby się z niego brać przykład.Ja wspomogę deklaracją jednorazową jeżeli zajdzie taka potrzeba,a chyba zajdzie.

Link to comment
Share on other sites

Uzupeniam rozliczenie Cypiska. Na fakturze za karmę jest doliczony koszt przesyłki 15zł, ale ponieważ zamawiałam też puszki dla swoich psów to dostałam zwrot za dostawę, w związku z czym liczę tylko koszt karmy.

IMAG0297.jpg

IMAG0298.jpg

IMAG0299.jpg

Aha, co do umowy, to mam wzór po Kejli, trochę pozmieniałam i myślę, że jest ok. Pozwolę sobie popołudniu podesłać Bogusi na maila żeby sprawdziła.

Link to comment
Share on other sites

Uzupełniam zaległości, bo wczoraj mąż wrócił wcześniej z pracy żeby dać mi wychodne i już nie zaglądałam na dogo. 

Z Cypisem- Szczęściarzem byliśmy wczoraj na kontroli, wszystko jest ok, psisko dostało przeciwbólowe i antybiotyk. Koszt wizyty to 25zł. Oczywiście mądrala już znalazła sposób na rozpięcie kołnierza- wystarczy tylko zaczepić o klamkę, a potem mocno pociągnąć- jakie to proste ;) 

Bogusik umowę ma na mailu- proszę o wniesienie poprawek, a ja tymczasem wrzucam fakturę za wczorajszą wizytę i kilka zdjęć, jeszcze sprzed zakołnierzowania, których jakimś cudem chyba wcześniej nie było. 

IMAG0303.jpg

IMAG0305.jpg

IMAG0294_1.jpg

IMAG0290_1.jpg

IMAG0288_1.jpg

IMAG0286_1.jpg

IMAG0284_1.jpgIMAG0281.jpg 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Agnieszko, nie mogę pobrać tego pliku bo mi go wywala.Jeżeli to jest umowa od Murki,to powinno być wszystko ok.

Bazarek rozliczyłam i jak wpłyną pieniążki,to potwierdź kochana też na wątku bazarkowym

ROZLICZENIE:     671,50zł + nadpłaty 17,90zł = 689,40zł.

http://www.dogomania.com/forum/topic/335927-rozliczam-domowo-i-ogrodowo-bazarek-dla-cypisa-do-120616/?page=1

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Bogusik napisał:

Agnieszko, nie mogę pobrać tego pliku bo mi go wywala.Jeżeli to jest umowa od Murki,to powinno być wszystko ok.

 

Wysłałam raz jeszcze w treści maila, teraz powinno być ok.

 

26 minut temu, BORYSboxer napisał:

Ale ślicznota z tego Cypisa,aż żałuje,że sama nie moge go adoptować...w dt ma jak w raju,oby w ds miał jeszcze lepiej o ile to możliwe w ogóle... :)

A to to male czarne w czerwonym ubranku też fajniusie... :)

Małe w czerwonym to Bambi :) Upolowana przez nas jako dzikusek koczujący na obwodnicy. Już po sterylce i bez ubranka, nawet zaczęłam ją ogłaszać, ale z domkami narazie nic nie wyszło :( Chłopaki mówią, że teraz dostajemy znaki siły wyższej i powinniśmy ją zostawić. http://olx.pl/oferta/malenka-bambi-czeka-na-usmiech-losu-CID103-IDg5zI1.html

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, BORYSboxer napisał:

Ojej,myślałam że ją jednak zostawicie :) fajny maluch :)

No,ale plusem jest to,że będzie miejsce na tymczasa.Nie zrażajcie się ostatnimi wydarzeniami,tak czasem bywa i pomagajcie dalej.Jesteście super domem tymczasowym...

I pewnie byśmy zostawili, ale to chyba był TEN domek... Z Panem rozmawiałam już wcześniej, ale nie mogliśmy pojechać w umówionym terminie i myślałam, że się rozmyśli... Jednak zaczekał. Bambi zamieszkała w bloku, Pan jest na emeryturze, nie pracuje, dzieci w domu nie ma, Pani też wielka psiara, blisko mieszka syn z rodziną i swoim psiakiem... no co tu dużo mówić, Bambi będzie tam księżniczką! Umówiliśmy się na spotkania kiedy będziemy w Warszawie. 

A do nas jeśli nic się nie zmieni niebawem trafią szczeniaki, które nasz wet zabrał z interwencji. Urodziły się w jakiejś szopie i jest ich 5- tyle wiem póki co. 

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Poker napisał:

Powodzenia Bambisiu. Miejmy nadzieję ,że państwo na emeryturze poradzą sobie z energią szczeniaka.

Jest kontakt z przyszłym DS. Cypisa ?

Też się obawiałam, ale państwo w świetnej formie i super aktywni- weekendy starają się spędzać poza domem, a poprzedni cho psiak (odszedł po walce z nowotworem) był seterem i też mnóstwo ruchu generował.

Pani Ania o Cypisa dopytuje, szykuje wyprawkę, jesteśmy w kontakcie. Umówiłyśmy się, że przekażę puszki, które Cypisowi zostaną, rzeczywiście będzie łatwiej mu się potem przestaiwć na gotowane.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Anula napisał:

A Cypis ma już ściągnięte szwy? Jeżeli nie będzie szczepiony na wirusówki to koniecznie trzeba Pani przekazać aby go zaszczepiła. Zawozicie Cypiska w piątek?

Jesteśmy z Panią umówieni w sobotę o 10tej, bo w piątek Kuba jedzie na obóz karate. Spodziewam się też mojego Taty- obiecał, że zostanie z psiakami żebyśmy mogli oboje z Tz pojechać odwieźć Cypiska. Zdjęcie szwów mamy planowo w czwartek. 

Link to comment
Share on other sites

Zaglądnęłam na post rozliczeniowy,będzie chyba brakować pieniążków bo jeszcze transport i wizyta u weta.Na razie musimy odpuścić następną pomoc Cypiskowi,musimy nadgonić finanse naszych 3 psiaków,które są w Hoteliku bo komornik zapuka do naszych drzwi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...