Jump to content
Dogomania

CYPIS wrócił z adopcji.... został na stałe u Agniesiulka K :)


kinia098

Recommended Posts

EDIT:

Cypis został na stałe w najlepszym domku na świecie u Agnieszki :)

EDIT:

Cypis z hoteliku wrócił do "pierwotnego" domu tymczasowego u Agniesiulka K :)

Sytuacja się klaruje, zobaczymy co dalej :)

EDIT:

Nie spodziewałam się, że z tego powodu będę musiała edytować post.

Cypis po 4 miesiącach wraca z adopcji.....

Bardzo prosimy o wsparcie finansowe na hotelowanie.

Koszt to 15zł/doba z wyżywieniem.

Wszystko zaczyna się od strony 16.

EDIT:

Cypisek 25 czerwca 2016 pojechał do swojego nowego domku do Wrocławia :)

Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do jego uratowania i Agnieszce za super dom tymczasowy ! :)

Powodzenia piesku w nowym domku !!! :)

*************************

EDIT:

Po dużych problemach z transportem - Cypis w nocy 07 czerwca 2016r dojechał do domu tymczasowego w Zambrowie u forumowej Agniesiulka K <3

Dziękuję wszystkim zaangażowanym w pomoc Cypiskowi :)

No to teraz trochę poznamy psiaka, wykastrujemy i szukamy wspaniałego domku :)

Post rozliczeniowy znajduje się na drugiej stronie wątku i jest prowadzony przez Agniesiulka K. :)

**************

Cypis ma około 5 lat.
Obecnie mieszka na wsi. Przyczepiony do łańcucha :(
Bardzo potrzebny jest mu dom, najlepiej z ogrodem.
Psa rozpiera energia, potrzebuje bardzo dużo uwagi i ruchu.
Ma kontakt z innymi psami i kotami- jest raczej przyjaźnie nastawiony.

Proszę poważnie przemyśleć adopcję Cypisa. To nie jest słodki piesek w typie rasy. Cypis wymaga cierpliwości, a przede wszystkim czasu na długie spacery i zabawy.

Obecnie przebywa w okolicach Darłowa, ale po wcześniejszym uzgodnieniu możliwy jest transport do nowego domu w dalsze rejony.

Nowego właściciela obowiązuje umowa adopcyjna i co za tym idzie- kastracja psa.
 

*******

Ktoś pomoże w ogłoszeniach ? :(

Może jakiś hotelik, tymczas ? :(

 

 

r1.jpg

r2.jpg

r3.jpg

r4.jpg

r5.jpg

r6.jpg

Link to comment
Share on other sites

POST ROZLICZENIOWY CYPISA PO POWROCIE  Z ADOPCJI :(

DEKLARACJE:

- 150zł Agniesiulka K

- 150zł znajomi Agniesiulka K

- 20zł/miesiąc Poker; deklaracja wstrzymana

-20zł/miesiąc Kalai; deklaracja wstrzymana

WYDATKI:

 

BAZARKI:

PIENIĄDZE Z BAZARKU BOGUSIK ZAMIAST NA CYPISA ZOSTAŁY PRZEZNACZONE NA INNE PSY, POD OPIEKĄ INNEJ FORUMOWICZKI :)

 

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, BORYSboxer napisał:

Przywitam się na wątku... Kinia,skąd Ty bierzesz te psy i to wszystkie czarne?!A on ma w ogole jakieś schronienie?Jeśli nie ma ogłoszeń to ja zaraz jakiegoś bazarku ogłoszeniowego poszukam to kupię pakiet.

Chciałabym ich " nie brać ", ale same jakoś do mnie przychodzą :(

Mam jeszcze huskiego, dwa a w sumie trzy psy po zmarłym opiekunie, psy na przechowalni....

Będę Ci bardzo wdzięczna za ogłoszenia, bo ja nie daje rady wszystkiego ogłosić. Ostatnio dwa dni ogłaszałam mojego tymczasa ( kota) Kostka....

Cypis wisi tylko na OLX...

Link to comment
Share on other sites

Jestem u Cypiska z wątku Rambi.Czy możesz podać link do ogłoszeń? Czy tylko takie są zdjęcia jak na wątku?

Jeżeli ktoś będzie pytał o Rambi to podeślę Cypiska ale muszę mieć fotki i kontakt dlatego proszę o link do ogłoszeń.

Tekst do ogłoszeń.

LAKI piękny pies w typie flat coated retriever szuka doświadczonego DOMU

LAKI - pięcioletni,śliczny psiak po przejściach  szuka nowego, odpowiedzialnego domu. Obecnie przebywa w Hoteliku k/Wrocławia.LAKI jest w typie Retriver Flat a może spaniela, ma indywidualny charakter. Wybiera sobie jedną osobę, której jest oddany i bardzo wierny.Ogólnie LAKI jest niesamowity,o przepięknej urodzie, dostojny,mądry i kochany. Preferowany dom z wyczuciem,dom konsekwentny,cierpliwy, z doświadczeniem,gotowy do pracy z LAKI,któremu trzeba umiejętnie pokazać świat.Człowieka LAKI kocha ponad wszystko. W stosunku do psów i kotów jest różny w swoim zachowaniu. Zna jazdę samochodem i dobrze ją znosi. ,Ładnie chodzi na smyczy,zna komendy. LAKI jest wykastrowany i posiada pełny pakiet szczepień. Waży 25kg; w kłębie ma 55cm. Mamy nadzieję, że na tej ostatniej prostej do nowego życia LAKI będzie miał szczęście i znajdzie kogoś,kto go przyjmie pod swój dach i już na zawsze pokocha.

 Szersze informacje dotyczące LAKI można uzyskać pod podanym numerem telefonu w ogłoszeniu.

Kontakt: Agnieszka

https://www.olx.pl/oferta/laki-szuka-domu-CID103-IDj4dR1.html#c6f7e06e6c;promoted

kiyoshi - ogłoszenia na innych portalach LAKI. Str.23

Poprawiony tekst przez kiyoshi.

LAKI piękny pies w typie flat coated retriever szuka doświadczonego DOMU!

LAKI- 5-letni,śliczny psiak po przejściach szuka nowego, odpowiedzialnego domu. Obecnie przebywa w Hoteliku k/Wrocławia. LAKI jest niesamowity,o przepięknej urodzie, dostojny,mądry i kochany, jednak ma dość indywidualny charakter. Wybiera sobie jedną osobę, której jest oddany i bardzo wierny.Preferowany dom z wyczuciem,dom konsekwentny,cierpliwy, z doświadczeniem,gotowy do pracy z psem,któremu trzeba umiejętnie pokazać świat. Człowieka LAKI kocha ponad wszystko. W stosunku do psów i kotów jest różny w swoim zachowaniu. Zna jazdę samochodem i dobrze ją znosi. ,Ładnie chodzi na smyczy, zna komendy. LAKI jest wykastrowany i posiada pełny pakiet szczepień. Waży 25kg; w kłębie ma 55cm, najbardziej przypomina rasę Flat Coated Retriever. Mamy nadzieję, że na tej ostatniej prostej do nowego życia LAKI będzie miał szczęście i znajdzie kogoś,kto go przyjmie pod swój dach i już na zawsze pokocha. Szersze informacje dotyczące LAKI można uzyskać pod podanym numerem telefonu w ogłoszeniu. Kontakt: Agnieszka

 

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Anulko,że się pojawiłaś...zdjęcia w ogłoszeniach są te same co na wątku...Kinia moze napisze coś więcej jak się pojawi... Oto link

Edit.nie wiem dlaczego ale jakiś niepoprawny link.mi się pojawia...Jutro spróbuję z komputeRa :)

Edited by BORYSboxer
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, bou napisał:

Czy on nadal jest na tym łańcuchu?Starałam sie wszystko doczytać dokłanie,o ogłoszeniach też...ale gdzie jest ten czarnuszek w chwili obecnej?

Z tego co wiem to nadal jest na tym łańcuchu,ppd Darłowem.Kinia098 go wypatrzyła i oczywiscie szuka dla niego pomocy...Ogłoszenia są...

Nadal nie mogę wstawić linka do ogłoszenia

 

Link to comment
Share on other sites

nie kumam...jeśli ktoś odpowie na ogłoszenie I zakocha się w psiaku - to co wtedy?Po prostu zostanie odpięty z łańcucha I wydany?On nie ma wlasciciela,opiekuna,jaki jest jego status?A nie ma mozliwości,żeby czekał na dom w DT lub hoteliku?(to nie tylko pytania z mojej strony,pomogłabym finansowo).

Link to comment
Share on other sites

To pomogę skumać :)

Tak, pies zostanie odpięty z łańcucha i oddany. Informuję o tym, jaka jest sytuacja psa, więc osoba zainteresowana będzie uświadomiona, że może dziać się wszystko.

Tylko na razie nikt się nie interesuje.

Ma właściciela, który chce go oddać.

Jest możliwość, a nawet tak byłoby najlepiej. Tylko gdzie go umieścić ? Znasz jakiś godny polecenia DT lub hotel ?

Link to comment
Share on other sites

Proszę poważnie przemyśleć adopcję Cypisa. To nie jest słodki piesek w typie rasy. Cypis wymaga cierpliwości, a przede wszystkim czasu na długie spacery i zabawy.

 

Napisz mi dlaczego tak opisałaś Cypisa.Chodzi mi o to czy ma jakieś wady.Muszę trochę więcej mieć wiadomości gdyby było zapytanie o Rambi.Ciężko jest komuś proponować psa nie znając jego zachowania.Ile on ma w kłębie,ile waży,czy ma książeczkę,szczepienia? Czy jest przyjazny do dzieci? Dlaczego jest na łańcuchu,czy ucieka z posesji?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...