Jump to content
Dogomania

Nie ma już Dżekusia - przez ostatnie 2 lata miał cudowny dom.


Recommended Posts

3 minuty temu, Havanka napisał:

A ja mam wrażenie, ze jest mała. Na zdjęciu widać krótkie nóżki.

Dotarłam i ja do sunieczki.

Ogromnie dziękuję Gabi i anecik za tak szybka reakcję - sunia   rzeczywiście wymaga jak najszybszej pomocy, bo w schronie jest jej na pewno bardzo ciężko.

Wydawało mi się, ze sunia jest chora - te zamglone oczka, powolność, a dzisiaj okazało się, ze sunia nie widzi.

 Dziewczynka jest mniejsza od spaniela,  ma krótkie łapki, ale nie potrafiie okreslic wagi, bo pierwszego dnia widziałam ja przez moment, nastepnym razem jak byłam to leżała.

 Będę w schronie w niedzielę, to postaram  się zrobic inne zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

W tej zagródce dla szczeniaków jest z druga nieduzą suczką, mam nadzieję, ze je, bo smutna jest bardzo.

Nie miała dobrego zycia, bo kto porzuca takie stare maleństwo i to niewidome :(

Nawet nie próbuję mysleć, ile czasu błakała się, głodna, samotna, nim ktos ją zauważył i powiadomił schron :(

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Tola napisał:

Dotarłam i ja do sunieczki.

Ogromnie dziękuję Gabi i anecik za tak szybka reakcję - sunia   rzeczywiście wymaga jak najszybszej pomocy, bo w schronie jest jej na pewno bardzo ciężko.

Wydawało mi się, ze sunia jest chora - te zamglone oczka, powolność, a dzisiaj okazało się, ze sunia nie widzi.

 Dziewczynka jest mniejsza od spaniela,  ma krótkie łapki, ale nie potrafiie okreslic wagi, bo pierwszego dnia widziałam ja przez moment, nastepnym razem jak byłam to leżała.

 Będę w schronie w niedzielę, to postaram  się zrobic inne zdjęcia.

 

Witaj Tolu u sunieczki!!!

Nie mogłyśmy z anecik inaczej zareagować!!!

Słabo mi się robi, jak pomyślę, co może teraz czuć ta bidusia.

Czy ona jest sama w boksie?

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Gabi79 napisał:

 

Witaj Tolu u sunieczki!!!

Nie mogłyśmy z anecik inaczej zareagować!!!

Słabo mi się robi, jak pomyślę, co może teraz czuć ta bidusia.

Czy ona jest sama w boksie?

Jest jeszcze druga mała suczka, zarezerwowana przez kogoś, czeka na sterylkę.

 "Naszą" suczkę wet chce zaszczepić w poniedziałek (wścieklizna), ale od sterylki odstąpił - za duze ryzyko.

 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tola napisał:

Jest jeszcze druga mała suczka, zarezerwowana przez kogoś, czeka na sterylkę.

 "Naszą" suczkę wet chce zaszczepić w poniedziałek (wścieklizna), ale od sterylki odstąpił - za duze ryzyko.

 

Dobrze, że jednak wet ma serce i rozum.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Gabi79 napisał:

Dobrze, że jednak wet ma serce i rozum.

Tak, w tym przypadku cieszę się z takiej decyzji.

 Nie wiem jak przetrwam jutrzejszy dzień bez podjechania do suni, ale nie dam rady - podjadę w niedzielę.

Wydaje mi się, ze sunia tez nie słyszy zbyt dobrze - ostatnio jak byłam z córka po Karmen, to mała spała - podeszłysmy  bardzo blisko i nie zareagowała.

 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Tola napisał:

Tak, w tym przypadku cieszę się z takiej decyzji.

 Nie wiem jak przetrwam jutrzejszy dzień bez podjechania do suni, ale nie dam rady - podjadę w niedzielę.

Wydaje mi się, ze sunia tez nie słyszy zbyt dobrze - ostatnio jak byłam z córka po Karmen, to mała spała - podeszłysmy  bardzo blisko i nie zareagowała.

 

Boże to straszne, nie widzi, nie słyszy i nagle znalazła się z schroniskowym boksie.

Przecież ona powinna na kanapie się wylegiwać, wtulona w ukochanego człowieka.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, anecik napisał:

A może ona się gdzieś komuś zgubiła? Dowiedz się Tolu, może będą wiedzieć cokolwiek w schronie. Chociaż wątpię  w jedno i drugie :(

Też mi to przez moment przeszło przez myśl, ale chyba raczej trudno jest zgubić starszego, niewidomego psa.

No chyba, że jakiś półgłówek puścił ją bez opieki, albo przywiązał przed sklepem.

Kochane ciocie, idę spać, jutro roześlę wątek. Dobrej Nocy!!!

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Gabi79 napisał:

Też mi to przez moment przeszło przez myśl, ale chyba raczej trudno jest zgubić starszego, niewidomego psa.

No chyba, że jakiś półgłówek puścił ją bez opieki, albo przywiązał przed sklepem.

Zapytam, ale suczka jest b. zaniedbana, jakby długo była poza domem :(

Link to comment
Share on other sites

Teraz, Gabi79 napisał:

Też mi to przez moment przeszło przez myśl, ale chyba raczej trudno jest zgubić starszego, niewidomego psa.

No chyba, że jakiś półgłówek puścił ją bez opieki, albo przywiązał przed sklepem.

Raczej myślałam o takim półgłówku.

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, elik napisał:

Zobaczyłam ten wątek na zamojszczakach. Bidulinka gif%2B%2Bp%25C5%2582acz.gif

Serce pęka, a jej "opiekun" porzucił ją na pastwę losu :(

Deklaruję 20,00 zł na transport Proszę o link  na PW do bazarku transportowego.

 

Elusiu jeszcze nie ma transportowego. Zaraz wyliczę koszty i dobra duszyczka obiecała że zrobi bazarek kilometrowy.

 

 

Ja na razie zapraszam na bazarek imienny :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, anecik napisał:

Elusiu jeszcze nie ma transportowego. Zaraz wyliczę koszty i dobra duszyczka obiecała że zrobi bazarek kilometrowy.

...

Tak wiem, dlatego proszę o link na PW, jak powstanie ten bazarek :) Mogę przeoczyć powiadomienie tu na wątku więc proszę o link :)

Link to comment
Share on other sites

Teraz, elik napisał:

Tak wiem, dlatego proszę o link na PW, jak powstanie ten bazarek :) Mogę przeoczyć powiadomienie tu na wątku więc proszę o link :)

ok. będę pamiętać. i bardzo dziękujemy za deklarację.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...