Jump to content
Dogomania

Hopcia - super psiak ma super Domek


Anecik

Recommended Posts

Bidula - prawdopodobnie wyrzucona z samochodu, niechciana.... ale czemu? Tego nie dowiemy się nigdy. Biegała po polach szukając swoich właścicieli ale oni ją zostawili na pastwę losu, na mróz, być może na śmierć.

Pewnego dnia trafiła na Dobrego Człowieka i jego Małżonkę, którzy ulitowali się nad maleństwem i dali jeść oraz miejsce do spania w stodółce. Mała pomyślała sobie pewnie że ma nowy dom. Niestety Państwo nie mogli jej zostawić. Mają 2 koty a bidulka nie lubi kotów, bardzo ich nie lubi. I z bólem serca i ze łzami w oczach musieli ją oddać. Więc cóż było robić - trzeba pomóc. I tym sposobem Mała przebyła sporą drogę z Zamościa do mnie do domu w okolice Pyrzowic. W samochodzie była bardzo grzeczna jakby jej nie było, jakby chciała być niewidoczna żeby znowu ją ktoś nie wyrzucił z auta.

 

Plany dotyczące Hopci nieco uległy zmianie, ponieważ była potrzeba pozostawienia bardziej potrzebującej Morelki - Meci u mnie na BDT Hopcia pojechała do szafirki do hoteliku w Nowej Soli gdzie będzie wyczekiwać na swój upragniony, najlepszy domek.

Dlatego też Hopcia otrzymuje pieniążki i pozostałe deklaracje po Funi, która już dokazuje w swoim domku.

 

Oto i ona - nasza Hopcia. Imię robocze jak się poznamy bliżej może zmienimy.

P1100294

 

P1100300

 

P1100288

 

 

P1100290

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Rozliczenia Hopci

 

Deklaracje stałe

 

Anecik - 10 zł - 10ZŁ (III)

Ona03 - 10 zł - 10ZŁ (III)

Anula - III - VI po 10 zł  - 10 ZŁ(III)

Moja córka Ola - 5 zł - 5 ZŁ (III)

Justyna (spoza dogo) - 10 zł (III)

Gemmei - 10 zł  - 10zł (III)

Alaskan Malamutte - 10 zł - 10zł (III)

Usiata - 40 zł - 40zł (III)

 

Mamy 105 zł - potrzebujemy 290. Czy ktoś wspomoże Hopcię?

 

Pieniążki pozostałe po naszej krówce Funi czyli Megi 500 zł

 

 

Bazarek nadziejki - 15 zł

Nadziejka - bazarek 29,50 zł dokładam do równego rachunku i 30 zł dzielę na Mecię i Hopcię po 15 zł.

 

Mój bazarek - 40% dla Hopci - 56 zł

 

Bazarek b-b transportowy

 

Bazarek b-b na sterylkę 144,10 zł

 

Mój bazarek na sterylkę - 296 zł

 

Stan finansów :)

 

    500 - pozostało po Funi czyli Megi

+  105 - deklaracje na dzień 29.03.2016

+    15 - bazarek Nadziejki

+    56 - mój bazarek 40%

+  144,10  - bazarek b-b na sterylkę

+  296 - mój bazarek na sterylkę

---------------------------------------------------------------------

1116,10 zł na dzień 30.03.2016

 

 

Dokładam do równego rachunku 3,90 zł i kwotę 1120 przekazuję 02.04.2016r. na konto Arielki

 

Fundacja ZEA postanowiła zapłacić faktury za Hopcię w wysokości 400 zł!!!

Bardzo serdecznie dziękujemy :)

Wpis szafirki: "Sunia była u nas od 4 do 23 marca, co daje kwotę za opiekę 153 zł. Fundacja ZEA postanowiła pomóc i zapłacić faktury na rzecz Hopci na kwotę 400 zł. W związku z tym pobrałam od weta fakturę za sterylkę (180 zł) i wystawiłam fakturę za opiekę na pozostałą sumę, czyli 220 zł. Zatem 67 zł. pozostanie u mnie i będzie czekało na dyspozycję."

 

 

Link to comment
Share on other sites

Hopcia jest bardzo przytulastą sunią, nie niszczy w domu, zachowuje czystość. Musimy jej znaleźć dom w którym byłaby jedynaczką. U nas po paru godzinach poczuła się jak u siebie - to oczywiście bardzo dobrze - jednak powarkuje na nasze Mimronki gdy się do nas zbliżają. Oczywiście musimy jej to "wybić" z głowy. Ale to chyba jej jedyna wada :)

Jest naprawdę cudownym psiakiem, waży 5,7 kg, nie boi się weta, świetnie się czuje w samochodzie, umie chodzić na smyczy. Psi ideał :D

Link to comment
Share on other sites

22 minut temu, b-b napisał:

Jestem i ja!

Tekstu nie napiszę ale lecę klecić bazarek na "3" -czkę :)

 

A Mimisię za ten pyszczek to bym zjadła :D

Dzięki Bogdusiu. Ja bym ją za wszystko zjadła :D

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, anecik napisał:

Jakby jakaś dobra duszka napisała rzewny tekst, zdjęcia ma chyba najfajniejsze to bym ją ogłosiła.

Przepraszam Hopcię, ze z takim opóźnieniem stawiam się na wątek. Anetko, spróbuję napisać tekst do ogłoszeń, ale czy nie wiem, czy wyjdzie mi rzewny.

Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, Nadziejka napisał:

Witaj Hopuniu witaj Aneciu

dobrze ze zdazylyscie serca przed tymi wichurami sniegami ufff

jak nocka wszystkich lapeczek Aneciu?

s18.gif

Moja nocka czuwająca nad Mecią, ich raczej chrapiąca :) Dziś też spałam z nimi w salonie żeby mieć baczenie na wszystko. Hopcia ewidentnie zazdrosna, bardzo ciągnie do czlowieka. Warkoli na resztę która do mnie przychodzi ale jakoś to ogarniam. Na stałe byłoby trudno :)

 

10 minut temu, Havanka napisał:

Przepraszam Hopcię, ze z takim opóźnieniem stawiam się na wątek. Anetko, spróbuję napisać tekst do ogłoszeń, ale czy nie wiem, czy wyjdzie mi rzewny.

Nie musi być rzewny, ważne żeby chwycił za serce bardzo dobrych ludzi dla Hopci :)

Dziękuję Havanko, masz wybaczone :D

 

Rozmawiałam dziś z Panem Jackiem który zainteresował się losem Hopci biegającej po polach i ją dokarmiał (zapomniałam napisać chyba że ją odrobaczył i zafundował preparat na pchły i kleszcze). Myślą o niej z Małżonką i bardzo żałują że nie mogła u nich zostać. Maja nadzieję że znajdzie cudowny domek.

Podałam Panu link do wątku :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

33 minut temu, Havanka napisał:

Czy wiadomo w jakim wieku jest sunia?

Ok 2 lat, tak ocenił ja wet anecik.\

Melduję się i ja u maleńkiej, miała szczęście, ze anecik tak szybko zadecydowala o przyjeżdzie do Zamościa.

Tego szczęścia szczeniakowi z pola  http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,029_Z8_orig.gif

Link to comment
Share on other sites

Do celów ogłoszeniowych nazwałam Hopcię - Calineczką.

 

Calineczka, prawie kieszonkowa suczka, poszukuje człowieka na własność.

Calineczka ma około 2 lat i waży 5,7 kg.
Została znaleziona daleko od zabudowań, w szczerym polu, gdzie rozpaczliwie szukała swego pana. Najprawdopodobniej została przez niego porzucona.
Oprócz wyjątkowej urody, suczka ma wspaniały charakter. Już po kilku godzinach pobytu w domu tymczasowym, czuła się tak, jakby mieszkała tu od lat.
Szybko przywiązuje się do swego opiekuna. Wykorzystuje każdą okazję, by się do niego przytulić.
W domu jest spokojna, nic nie niszczy, potrafi zachować czystość. Na smyczy chodzi wspaniale. Jedynie czego nie lubi, to psiej konkurencji. Jest zazdrosna o swego pana. Dlatego szukamy jej domu bez innych zwierząt.

Jeżeli chciałbyś dać Calineczce dom i swoje serce, zadzwoń pod numer podany w ogłoszeniu.

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Havanka napisał:

Do celów ogłoszeniowych nazwałam Hopcię - Calineczką.

 

Calineczka, prawie kieszonkowa suczka, poszukuje człowieka na własność.

Calineczka ma około 2 lat i waży 5,7 kg.
Została znaleziona daleko od zabudowań, w szczerym polu, gdzie rozpaczliwie szukała swego pana. Najprawdopodobniej została przez niego porzucona.
Oprócz wyjątkowej urody, suczka ma wspaniały charakter. Już po kilku godzinach pobytu w domu tymczasowym, czuła się tak, jakby mieszkała tu od lat.
Szybko przywiązuje się do swego opiekuna. Wykorzystuje każdą okazję, by się do niego przytulić.
W domu jest spokojna, nic nie niszczy, potrafi zachować czystość. Na smyczy chodzi wspaniale. Jedynie czego nie lubi, to psiej konkurencji. Jest zazdrosna o swego pana. Dlatego szukamy jej domu bez innych zwierząt.

Jeżeli chciałbyś dać Calineczce dom i swoje serce, zadzwoń pod numer podany w ogłoszeniu.

Super tekst Havanko. Bardzo dziękuję :) W imieniu swoim i Calineczki :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...