Jump to content
Dogomania

Piracik ma swoj kochajacy go domek.


DORA1020

Recommended Posts

Weszłam poczytać o piesku ,a tu uderz w stół ,a nożyce się odezwą.

Na wątku szczebrzeszyniaków bywam ,ale mocno zaangażowana jest Lucyna. Jak wizyta nie będzie w kosmosie tylko bliżej, to spróbuję pomóc. Piesio jest przeuroczy.

Link to comment
Share on other sites

Piracik jest rozchwytywany:) zgłosił się jeszcze jeden dom:)

Ale po kolei:

DS z Błoni k. Warszawy na razie się nie odzywa (pani zapowiedziała, że przemyśli sprawę i odezwie się po długim weekendzie).

DS z Wrocławia brzmi naprawdę bardzo dobrze, młodzi ludzie, mieszkanie w bloku na II piętrze, kot. Pani ma porozmawiać z partnerem i do jutra ma podjąć ostateczną decyzję.

Wczoraj zadzwonił pan i dzisiaj też rozmawialiśmy: dom z ogrodem 20 km od Przemyśla, dwa koty, baran, kozioł, w planach są hucuły. Nie ma żadnej budy ani łańcucha, na Pirata czeka miejsce w domu:) Bardzo miło mi się z panem rozmawiało, jego narzeczona jest doświadczonym miłośnikiem zwierząt i nie boją się żadnych problemów.

 

Rozmawiałam z Dorą i ustalilyśmy, że najlepszą opcją byłby dla Pirata dom z ogrodem, czyli ten DS pod Przemyślem. 

Czy ktoś kojarzy kogoś z Przemyśla, kto mógłby zrobić wizytę pa?

Link to comment
Share on other sites

No i na razie stoimy w miejscu.

Pan spod Przemyśla przesłał mi zdjęcia posiadłości i wygląda to trochę... a właściwie zupełnie inaczej niż sobie wyobrażałam.. Rzecz najważniejsza: na zdjęciach nie widać nigdzie śladu ogrodzenia. Pan zapewnia, że działka jest duża i że może być nie widać tego, ale jest siatka z podmurówką. Nie otrzymałam jednoznacznej odpowiedzi czy cała działka jest ogrodzona, z tego co zrozumiałam to chyba nie... wytłumaczyłam, że w przypadku Pirata ogrodzenie musi być szczelne, bo ma pęd do przestrzeni. Pan ma mi dosłać zdjęcia ogrodzenia, ale na razie nic nie dostałam.

Dziękuję sharce za namiary na osobę z Przemyśla, która mogłaby ew. wykonać wizytę pa:)

Pani z Wrocławia na razie się nie odzywa.

Link to comment
Share on other sites

Dostałam namiary na ew. dom we Wrocławiu. Jest bardzo blisko mnie ,a zarazem blisko na weterynarię ,w zasadzie niemal po sąsiedzku i do dużych terenów spacerowych łącznie z wałami nad Odrą. Co powinnam wiedzieć o Piracie i na co zwrócić szczególną uwagę? Mogę jutro zadzwonić i umówić się na wtorek.

Ingrid, to Ty chybna masz zdolności telepatyczne,że ściągnęłaś mnie na wątek myślami.

Link to comment
Share on other sites

Pirat waży 16 kg, jest szczupły, ale wysoki (sięga mniej więcej do kolan).

Jeśli chodzi o inne chętne domy, to pan spod Przemyśla odpadł póki co, jest chętna pani z Błoni koło Warszawy, ale ma ciasne mieszkanie, zwierzaki i rodzinę, więc miała się zastanowić czy to dobry pomysł z adopcją Pirata. Dzisiaj zadzwonił jeszcze ktoś z Zielonej Góry, po głosie to młody chłopak, nie pytałam o szczegóły, obiecałam, że odezwę się jak będzie wiadomo co z DS z Wrocławia...

Jeśli chodzi o kotkę to z tego co pisze p.Nadine, to podchodzi do wszystkiego z dystansem i ostrożnością. Fajnie by było, gdyby ktoś z psem kotolubnym lub kotoobejętnym mógł podejść do nich i sprawdzić jak kota zareaguje na psa, ale Poker nie ma takiej możliwości. Jest mało prawdopodobne, że kotka - nawet po czasie - nie zaakceptuje Pirata, ale trzeba to też wziąć pod uwagę. Co wtedy?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...