Jump to content
Dogomania

Dom Tymczasowy Kasandra


Recommended Posts

i już śpimy :D

Mam jeszcze filmik z Sabą i Pepsi jak się bawią i Pepsi podlatuje do mnie daje się dotknąć i w pewnym momencie ucieka jak oparzona - ale że podkładem jest śpiewana przeze mnie kołysanka dla psów hehe to nie odważę się go upublicznić:D

Tylko Ziutka widziała :D

DSC_0250.JPG

DSC_0251.JPG

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

O mamo, nadrobiłam co się dało, ale wszystkiego nie da rady! :(

Podziwiam i zazdraszczam :) Cieszę się bardzo z sukcesów i trzymam kciuki za kolejne!!!

Ziutka, mam w bagażniku kilka fajnych pudełeczek dla Ciebie - może się przydadzą ;)

Link to comment
Share on other sites

59 minut temu, Nutusia napisał:

O mamo, nadrobiłam co się dało, ale wszystkiego nie da rady! :(

Podziwiam i zazdraszczam :) Cieszę się bardzo z sukcesów i trzymam kciuki za kolejne!!!

Ziutka, mam w bagażniku kilka fajnych pudełeczek dla Ciebie - może się przydadzą ;)

Wsio się przyda - bierem jak drewniane hehe

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Niestety nie mam dobrych wieści - póki co propalin nie działa ale czekamy..

o Koko zero telefonów - mimo że umieścili nam ją na psygarnij...

Macałam jej wygolony brzuszek w niedzielę i nie widzę ani nie wyczuwam ŻADNEJ blizny po zabiegu jaki wg. oceny weta z Legionowa się odbył...

Dzisiaj zabieram ją do dr Traczyka - niech obejrzy, zrobi usg, zaczipuje i zobaczy tą sierść bo gubi ją Koko kępkami - na kocu znajduję, na podłodze itp... i nie widzę aby porastała może jakiś inny suplement mi da oprócz EfaOile

 

Jeśli tata będzie wieczorem to weźmiemy za jednym " zamachem " Pepsi na szczepienie w końcu na wirusówki i pedikjór bo już pazurki mega urosły :(

Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, konfirm31 napisał:

Jak nie działa Propalin,  może  warto podać Incurin? Jeśli zadziała,  będzie to potwierdzenie,  że  nietrzymanie moczu jest posterylizacyjne.  Czasami Propalin nie działa.  A może  jest inna przyczyna? 

na razie zalecenie weta jest takie że czekamy do piątku jak po tygodniu nie będzie poprawy to pewnie zaproponuje coś innego :( Propalin bierze dopiero od piątku więc dzisiaj 5 dzień. Ale z tego co póki co wet mówił to jeśli propalin zadziała będzie wiadomo że nietrzymanie moczu jest posterylizacyjne a jeśli nie zadziała trzeba będzie szukać innej przyczyny - może jakieś sprawy neurologiczne :(

Link to comment
Share on other sites

Od jakiegoś czasu ktoś ma mega zabawę :-)

próbuje się wbić na moje, Ziutki i DTKasandra konto :-)

Ale hasło jest zbyt skomplikowane aby się to mogło udać :) a najlepsze jest to że mój kolega z pracy już prawie rozgryzł IP kompa z jakiego robione są włamy :-)

ale będzie ubaw jak się wyda kto to taki :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, konfirm31 napisał:

Ale na jakie konto,  Kejciu? To na dogo? I po co? 

Tak, te na dogo...a po co ? Nie mamy pojęcia. Ciągle mamy zablokowane konto i mamy spróbować po 15 minutach ponownie bo hasło błędnie wpisane, a my zawsze jesteśmy zalogowane na stałe, jak wchodzimy na dogo to od razu zalogowane a tu klops niestety....- wylogowuje nas samo itd - dziwne rzeczy się dzieją.

Link to comment
Share on other sites

Jestem totalnie załamana bezruchem na bazarkach :( Myślałam, ze mydełka z własnym zdjęciem będą szły jak świeże bułeczki - oj myliłam się bardzo :(

Kolejne psy czekają, ale dopóki nie zjedziemy poniżej 1.000, nie ma opcji aby brać nowego psa, zaparłam się i choćby Kejciu się upierała jak będziemy w Chr...nie ma opcji - STOP - bo długu spłacić nie możemy, a co mówić o utrzymaniu kolejnych - mam dość dogo i wszystkiego, naprawdę !

Optymizm ze mnie uciekł totalnie :( zaraz znowu się długi zrobią, bo wet za Koko i znając nasze szczęście będzie leczenie, a jakby mogło być inaczej, nic tylko się pochlastać. Mam czasem ochotę usunąć konto i rzucić to wszystko...ot tak mnie dzisiaj naszło coś, ale narzekamy sobie z kejciu przez tel. na bazarki i naszą niemoc finansową, to dzisiaj się "wypłakuje" tutaj :( buuuu...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Ziutka napisał:

Jestem totalnie załamana bezruchem na bazarkach :( Myślałam, ze mydełka z własnym zdjęciem będą szły jak świeże bułeczki - oj myliłam się bardzo :(

Kolejne psy czekają, ale dopóki nie zjedziemy poniżej 1.000, nie ma opcji aby brać nowego psa, zaparłam się i choćby Kejciu się upierała jak będziemy w Chr...nie ma opcji - STOP - bo długu spłacić nie możemy, a co mówić o utrzymaniu kolejnych - mam dość dogo i wszystkiego, naprawdę !

Optymizm ze mnie uciekł totalnie :( zaraz znowu się długi zrobią, bo wet za Koko i znając nasze szczęście będzie leczenie, a jakby mogło być inaczej, nic tylko się pochlastać. Mam czasem ochotę usunąć konto i rzucić to wszystko...ot tak mnie dzisiaj naszło coś, ale narzekamy sobie z kejciu przez tel. na bazarki i naszą niemoc finansową, to dzisiaj się "wypłakuje" tutaj :( buuuu...

ja to powiedziałam boję się tych zmian skórnych u Koko - a jak ja wzięłam kota to przecież nie ma bata musi być coś nie tak - aby nie daj Boże grzybica bo wtedy leczenie nas wszystkich będzie i Ciebie też bo przecież kilka razy już u mnie byłaś i głaskałaś ją...no i nosek mokry i prychanko - aby nie koci katar bo wtedy chyba byśmy akcje lina zrobily :( ale nie kraczę nie kraczę swoje się denerwuję :(

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, Ziutka napisał:

Jestem totalnie załamana bezruchem na bazarkach :( Myślałam, ze mydełka z własnym zdjęciem będą szły jak świeże bułeczki - oj myliłam się bardzo :(

Kolejne psy czekają, ale dopóki nie zjedziemy poniżej 1.000, nie ma opcji aby brać nowego psa, zaparłam się i choćby Kejciu się upierała jak będziemy w Chr...nie ma opcji - STOP - bo długu spłacić nie możemy, a co mówić o utrzymaniu kolejnych - mam dość dogo i wszystkiego, naprawdę !

Optymizm ze mnie uciekł totalnie :( zaraz znowu się długi zrobią, bo wet za Koko i znając nasze szczęście będzie leczenie, a jakby mogło być inaczej, nic tylko się pochlastać. Mam czasem ochotę usunąć konto i rzucić to wszystko...ot tak mnie dzisiaj naszło coś, ale narzekamy sobie z kejciu przez tel. na bazarki i naszą niemoc finansową, to dzisiaj się "wypłakuje" tutaj :( buuuu...

mówisz o Koko a pomyśl o Herze - ja to aż boję się dzwonić do Dziadka i pytać bo jak nie posterylkowe ?:(

też jakiegoś doła złapałam...

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Ziutka napisał:

Jestem totalnie załamana bezruchem na bazarkach :( Myślałam, ze mydełka z własnym zdjęciem będą szły jak świeże bułeczki - oj myliłam się bardzo :(

Kolejne psy czekają, ale dopóki nie zjedziemy poniżej 1.000, nie ma opcji aby brać nowego psa, zaparłam się i choćby Kejciu się upierała jak będziemy w Chr...nie ma opcji - STOP - bo długu spłacić nie możemy, a co mówić o utrzymaniu kolejnych - mam dość dogo i wszystkiego, naprawdę !

Optymizm ze mnie uciekł totalnie :( zaraz znowu się długi zrobią, bo wet za Koko i znając nasze szczęście będzie leczenie, a jakby mogło być inaczej, nic tylko się pochlastać. Mam czasem ochotę usunąć konto i rzucić to wszystko...ot tak mnie dzisiaj naszło coś, ale narzekamy sobie z kejciu przez tel. na bazarki i naszą niemoc finansową, to dzisiaj się "wypłakuje" tutaj :( buuuu...

 

2 godziny temu, Kejciu napisał:

mówisz o Koko a pomyśl o Herze - ja to aż boję się dzwonić do Dziadka i pytać bo jak nie posterylkowe ?:(

też jakiegoś doła złapałam...

 

1 godzinę temu, mdk8 napisał:

dużo ludzi uciekło z dogo na FB albo w ogóle zniknęło. Ci co zostali są już spłukani a nowych z możliwościami pomocy mało. :( 

Strasznie mało ludzi jest na dogo :( i te bazarki naprawdę bardzo marnie idą, chociaż fanty są fajne. Nie dziwię się, że doły łapiecie, bo jak pomagać z takim minusem...Dojście do 1000 na minusie byłoby super, byle zbyt szybko znowu nie powiększyć długu... Sama nie wiem, jakie wyjście jest z takiej sytuacji. Bo każdy nawet zdrowy pies zabrany ze schronu, wymaga na starcie dobrych paru stówek inwestycji w sterylizację, szczepienia, no i oczywiście karma, dojazdy... Smutno mi się zrobiło, bo jesteście mega tandemem, który wspaniale pomaga tym psiakom, a tu czarna dziura się pojawiła i nie wiadomo, jak pomóc, jak wesprzeć :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...