Jump to content
Dogomania

Hurrraaaa!!!!!! Kapselek ma dom !!!!! :) Ogromnie Dziękujemy za kciuki i wsparcie :*


Recommended Posts

Zaglądam do Kapselka:) w miarę możliwości (nie mam w tej chwili stałego dostępu do internetu) odświeżam ogłoszenia,na olx  Kapselek ma trzy aktualne ogłoszenia w tym jedno wyróżnione,odsłon telefonu sporo,na FB co jakiś czas również po grupach rozsyłam.Ktoś zaczarował chłopaka czy co?

Edit Dodałam nowe zdjęcie na FB prosimy o udostępnianie :)

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Martika&Aischa napisał:

No to nam się chłopak zadomowił i ani myśli się pakować ;)

Najwyraźniej jest mu tak dobrze :) No to trzeba mu pomóc :) Podmiana zdjęć i zmiany w tekście to dobry pomysł :) W Przypadku rodzinki z tartaku był to strzał w dziesiątkę.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, halszka napisał:

Zaglądam do Kapselka:) w miarę możliwości (nie mam w tej chwili stałego dostępu do internetu) odświeżam ogłoszenia,na olx  Kapselek ma trzy aktualne ogłoszenia w tym jedno wyróżnione,odsłon telefonu sporo,na FB co jakiś czas również po grupach rozsyłam.Ktoś zaczarował chłopaka czy co?

Edit Dodałam nowe zdjęcie na FB prosimy o udostępnianie :)

 

halszko kochana dziękuję :* :)

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Martika&Aischa napisał:

w następny weekend odwiedzimy Kapselka w hoteliku. Jak na razie telefon wciąż milczy :( dziewczynki a może by pokazać chłopaka w gazecie ? co o tym myślicie ? sama już nie wiem co robić :( zainteresowanie dosłownie zerowe :( nikt o Kapselka nie dzwoni i nie pyta :(

Martiko, to może byc dobra myśl! to wręcz nieprawdopodobne że nawet jednego telefonu nie było o Kapselka:(

Z gazety kiedys znalazłam dom dla jednej starszej suni ze schroniska, tylko jak ta gazeta się nazywała?

A Ty o której myślisz?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, kiyoshi napisał:

Martiko, to może byc dobra myśl! to wręcz nieprawdopodobne że nawet jednego telefonu nie było o Kapselka:(

Z gazety kiedys znalazłam dom dla jednej starszej suni ze schroniska, tylko jak ta gazeta się nazywała?

A Ty o której myślisz?

właśnie o Dzienniku Zachodnim dziewczynki :) już wcześniej ogłaszałyśmy tam psiaki. I tak nasz rozbrykany Marlon znalazł super dom w Katowicach.

Link to comment
Share on other sites

O 15.05.2016 o 11:58, Gemmei napisał:

Dziewczyny, za ten miesiąc przeleję stałą z opóźnieniem. Myślę, że za max 2 tygodnie. Po przeprowadzce nie mam dostępu do internetu i czekam na montaż, a z telefonu nie mogę zrobić przelewu :/

ciocia na spokojnie :) nic się nie spieszy :)

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Martika&Aischa napisał:

księguję na koncie Kapselka kwote z bazarku 90 zł 70 gr :) Wszystkim pięknie dziękujemy :)

księgową bazarku była yolanovi :)

 

Dziękuję również wszystkim za udział w bazarku i za potwierdzenie wpływu pieniążków

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...