Jump to content
Dogomania

Hurrraaaa!!!!!! Kapselek ma dom !!!!! :) Ogromnie Dziękujemy za kciuki i wsparcie :*


Recommended Posts

niestety...na fb codziennie pojawiają się psy przywiązane w lesie, na stacjach benzynowych, błakające się po polach:(

sama ostatnio spotkałam dwa na mojej trasie do pracy:( uciekły z jednego domu. Zatrzymałam się, ale mimo usilnych chęci psów nie miałam jak złapach- bernardynka i mix spaniela bez obroży:( Zrobiłam zdjęcia, wrzuciłam na fb i okazało się, że są jednego domu....do teraz nie udało się ich odnaleźć:( :(

Straszne to wszystko:(

nie chce załamywac, ale z moich ogłoszeń (czyli ok. 70 psów) przez wakacje nie było żadnych adopcji :( (tylko Lakusiem jest zainteresowanie). Musimy jeszcze ten lipiec przetrwać- potem ruszy;)

Link to comment
Share on other sites

Wiadomość z hoteliku :

"U Kapsla wszystko ok, jestem po kolejnym szkoleniu i zaczęłam mu wprowadzać pracę węchową na wyciszenie, zobaczymy, jakie będą efekty. Telefonów brak. "

Mamy również rachuneczek za miesiąc czerwiec ( 300 zł ). Biegnę uzupełnić rozliczenie :)

 

Dziewczynki pod koniec sierpnia powtórzymy ogłoszenie w Dzienniku. Ale ja wciąż wierzę że nasz Kapselek zrobi nam niespodziankę i już wcześniej spakuje się do domu :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...