Jump to content
Dogomania

Hurrraaaa!!!!!! Kapselek ma dom !!!!! :) Ogromnie Dziękujemy za kciuki i wsparcie :*


Recommended Posts

6 minut temu, Martika&Aischa napisał:

Gabi ja cały czas wierzę że i Kapselek się doczeka. Jak na razie ani pół telefonu :(

pewnie,że się doczeka Marticzko, tylko bardzo mnie dziwi, że nikt się nim nie interesuje.

Kapselek to sama słodycz!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

O 5.04.2016o19:51, halszka napisał:

Zaglądam :) niestety bardzo rzadko,ale mam ograniczony dostęp do internetu

halszko to podobnie jak ja. Do południa jestem uziemiona i trudno dorwać się do komputera.

A na koncie deklaracja stała od naszej cioci Agnieszka103 oraz milagros :) przepięknie dziękujemy :)

w wolnej chwili uzupełnię post rozliczeniowy.

Link to comment
Share on other sites

Uaktualniony tekst i zdjęcia - https://web.facebook.com/media/set/?set=a.1088597134506983.1073741850.904183586281673&type=3&uploaded=15

Jeśli chcecie np. dla Kapselka sesję studyjną, to mogę polecić kilku zwierzakowych fotografów z okolicy, nie są tani, ale zdjęcia robią super. Moje niestety lepsze nie będą.

Kapselek ma się dobrze, nic specjalnego się nie dzieje - zabawa, bieganie, jedzonko. Jest poprawa jeśli chodzi o jego ujadanie, gdy psiak są same w kojcach. Niestety gdy inne biegają, to potrafi dziamgać i przez godzinę bez większych przerw. Zapytań nie było.

 

 

 

DSC_0845.jpg

DSC_0847.jpg

DSC_0848.jpg

DSC_0875.jpg

DSC_0878.jpg

DSC_0879.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...