Jump to content
Dogomania

Hurrraaaa!!!!!! Kapselek ma dom !!!!! :) Ogromnie Dziękujemy za kciuki i wsparcie :*


Recommended Posts

7 godzin temu, elik napisał:

Za każdym razem, jak dostaję zawiadomienie o nowym poście na wątku Kapselka, to biegnę z nadzieją, że to wiadomość o domku dla kawalera. Wierzę że to wkrótce nastąpi :)

jakoś mam ten sam odruch elik;)

wierze mocno w ten jego dom!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Martika&Aischa napisał:

zamówiłam na bazarku u cioci kiyoshi ogłoszenia dla Kapselka :) myślę że ruszymy z nimi na województwo małopolskie ? :) i to chyba we wrześniu z nowym tekstem i nowymi zdjęciami :)

To dobry pomysł. Teraz wakacje, to zainteresowanie adopcjami niewielkie, ale we wrześniu warto zmienić zdjęcia i tekst i spróbować szczęścia  na innym terenie :)

Link to comment
Share on other sites

Teraz, elik napisał:

To dobry pomysł. Teraz wakacje, to zainteresowanie adopcjami niewielkie, ale we wrześniu warto zmienić zdjęcia i tekst i spróbować szczęścia  na innym terenie :)

we wrześniu powtórzymy też ogłoszenie w Dzienniku Zachodnim :) oby w końcu ktoś sensowny Kapselka wypatrzył :) ...i żyli dłuuuugooo i szczęśliwie ;)

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Martika&Aischa napisał:

we wrześniu powtórzymy też ogłoszenie w Dzienniku Zachodnim :) oby w końcu ktoś sensowny Kapselka wypatrzył :) ...i żyli dłuuuugooo i szczęśliwie ;)

Z całego serca jemu i Wam tego życzę   gifek%2Bz%2Bsercami%2Bw%2Boczach.png

 

Link to comment
Share on other sites

23 minut temu, Martika&Aischa napisał:

przymierzamy się pod koniec lipca do bazarku dla Kapselka i nie tylko. Będzie troszkę różności :) musimy się tylko z yolanovi ogarnąć i zorganizować a raczej ja muszę ;) bo yolanovi jak zwykle w pełnej gotowości :)

się ogarniaj :)

Link to comment
Share on other sites

taką dostałam wiadomośc:)

Dzień dobry, czy można we wtorek ok godz 17 podjechać do Sarnowa poznac pieska, wziąć na spacer?
Pozdrawiam
Patrycja

 
pozwoliłam sobie odpisać, bo nie wiem czy Martika lub Emiź tu zajrzą, że spotkanie jest jak najbardziej możliwe tylko prosze jeszcze zadzwonić pod numer 664 768 580 bezpośrednio do hoteliku by ustalić szczegóły:)
trzymam kciuki!
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, elik napisał:

Wolontariuszka, czy chętna na adopcję ?

Tak, czy siak spacerek pod nadzorem :)

elik- to jest osoba chętna na adopcję:) tylko podejrzewam, że najpierw chce pieska poznać nim podejmie ostateczną decyzję:)

Szkoda, że tu nie ma dziewczyn, bo pani Patrycja już mi nie odpisała i nie wiem, czy ustaliła coś z hotelikiem?????

KCIUKI nie zaszkodzą;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...