Jump to content
Dogomania

Hurrraaaa!!!!!! Kapselek ma dom !!!!! :) Ogromnie Dziękujemy za kciuki i wsparcie :*


Recommended Posts

Avilia, dzięki za wrzucenie fotek :)

 

Tak jak na fotach widać, z Kapselka jest niezły zaczepiacz innych psów. Jeśli miałby mieszkać w domu z innym psem, to musiałby być on dosyć tolerancyjny. Kapselek jest energiczny, jednak wg mnie wystarczy mu dom o w miarę standardowej aktywności, gdzie będzie miał możliwość pobiegać, poganiać za zabawkami i trochę się zmęczyć. Na pewno problemem będzie adopcja do bloku ze względu na jego intensywne używanie pyska do wydawania dźwięków. Nie nada się też na psa biegającego samopas po ogrodzie, bo jak się nudzi, to kombinuje przy płocie. W stosunku do ludzi bardzo łagodny, trochę starsze dzieci w domu nie powinny być problemem (mniejsze może np. przewrócić z ekscytacji). Chodzenie na smyczy tak sobie. W pierwszym momencie ciągnik, dopiero po chwili daje się normalnie prowadzić. Żarłok straszny. Na koty niesprawdzony. Zdarzyło mu się obsikać szafkę w domu w celu zaznaczenia terenu oraz lubi rozszarpywać kocyki. Jest po szczepieniu i czipowaniu.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Martika@Aischa napisał:

Dziewczynki kochane wczoraj rozmawiałam z Emiś ale niestety nadal cisza :( jak na razie nikt o naszego Kapselka nie pyta :(

Trudno zrozumieć jak to się dzieje, że jedne psiaczki, wcale niczym się nie wyróżniające, znajdują domki bardzo szybko, a fajne, czekają na dobry dom wiele miesięcy :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Zaglądam i ja do Słodziaka :)

Podobnie jest z Zeldą - śliczna, ułożona, cudowna ... ma same zalety (nawet w błotne dni jest czysta ;) ), a cisza wokół niej, że aż serce boli :( ale nadziei nie tracimy - po prostu nieco dłużej czekają na  wymarzony i tylko dla nich ukochany domek, prawda? :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

O 25.02.2016o14:04, Gusiaczek napisał:

Zaglądam i ja do Słodziaka :)

Podobnie jest z Zeldą - śliczna, ułożona, cudowna ... ma same zalety (nawet w błotne dni jest czysta ;) ), a cisza wokół niej, że aż serce boli :( ale nadziei nie tracimy - po prostu nieco dłużej czekają na  wymarzony i tylko dla nich ukochany domek, prawda? :)

PRAWDA !!!!!!!! :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...