Jump to content
Dogomania

LUBLIN,Dropek ma domek!!Dropek ma domek!!


dogeviper

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Hau! Właśnie wróciliśmy z dłuuugiego wieczornego spacerku wokół osiedla. Ze dwa lata tędy nie chodziliśmy. Ale dziś pana naszło na łażenie, a mi to jak najbardziej na łapę :) Dawno tylu nowych zapachów nie 'czytałem' :) Spotkaliśmy też sporo psiaków. I muszę przyznać, że na 'nieswoim' terenie nie jestem już takim obszczekiwaczem :) Spokojnie sobie obserwuję nowe psie towarzystwo, a jak już do siebie podchodzimy, to nie wszczynam awantur, tylko po cichu (może tylko lekko spięty) obwąchuję się z napotkanym psem, po czym z reguły chcemy się bawić. A najlepsze było jak spotkaliśmy stadko paru psiaków, w tym taką dużą wilczurowatą suczkę. A jej Pani widząc mnie zapytała mojego pana, czy to ten, co ma swoją stronę w internecie :) Ech, ta popularność ;) Pozdrawiamy całe stadko, mam nadzieję, że niedługo znów się spotkamy :) Hau!

Link to comment
Share on other sites

Hau! Dawno już nie biegałem po krzaczorach. Dzisiaj spotkaliśmy się w wąwozie z Aferą i po dłuższym wspólnym kitwaszeniu się wpadłem na pomysł, żeby sprawdzić, czy w krzakach nic się nie pozmieniało od moich ostatnich wizyt. A pamiętacie jak kiedyś zniknąłem i w ramach przeprosin przyniosłem panu prezent? [URL="http://dropek.hostcenter.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=173:17-stycznia-2010-r-dropucha-o-pana-dba&catid=34:z-ycia-dropka&Itemid=63"]Tutaj[/URL] jest o tym parę słów. I dzisiaj też długo mnie nie było. Więc trzeba było panu coś przynieść, żeby się nie gniewał. Dlatego wróciwszy z długiego zwiedzania zarośli położyłem przy człowiekach... drożdżówkę :) Sam jej nie zjadłem, mimo że mogłem, ale wolałem dać człowiekom, żeby pan się nie gniewał, że tyle mnie nie było :) A najgorsze jest to, że człowieki drożdżówki nie zdjadły! Widocznie zostawiły sobie na później, aż nabierze odpowiedniego zapaszku :) Hau!

Link to comment
Share on other sites

[B]UWAGA! W nocy z 26 na 27 listopada (z soboty na niedzielę), w okolicach ulicy Nadbystrzyckiej został znaleziony dorosły samiec labradora, zadbany, w kolczatce. Pies błąkał się po ulicy, był bardzo zmęczony, mało co nie padł ofiarą wypadku komunikacyjnego. Poszukujemy właściciela - tymczasowo przebywa u osób, które go znalazły.
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostel5']Dropka pozdrawiamy i o głosowanie na Żabulindę (nr 20) bardzo,bardzo prosimy....!:)[/QUOTE]
Również pozdrawiamy :) Ale na zdjęcie nie zagłosuję, bo trochę by mi było głupio głosować na zdjęcie swojego autorstwa :) Poza tym szczerze mówiąc według mnie to zdjęcie się nie nadaje do kalendarza, bo w oryginalnym rozmiarze jest bardzo nieostre. Zwykle tak nieostre zdjęcia kasuję, ale to zostawiłem ze względu na fajny moment i na to, że po pomniejszeniu nie widać tak bardzo tej nieostrości. Także jeśli już miałbym głosować, to na któreś z pozostałych zdjęć, bo sporo jest naprawdę świetnych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='muzzy']Ojoooj :( I co z tym dalej będzie?[/QUOTE]

Na razie Kaja chodzi z szalikiem pod brzuchem-odciążamy łapki. Mam jej 3-4 miesiące usługiwać:cool3:zanim pomyśli ma być na łóżku, zanim będzie chciała iść po schodach już ma być wnoszona itp.:roll:Prof powiedział, że nie kwalifikuje się do zabiegu z 2 łapkami i MA się poprawiać stopniowo, zobaczymy. Ale jest biedna naprawdę i jeszcze z tymi zwariowanymi córkami latającymi przed nosem. Ale musi być dobrze, kciuki nam potrzebne bardzo!

Link to comment
Share on other sites

I od nas pozdrowienia dla Dropka i jego Pana:lol:

Dropucha przepraszam ale ta sunieczka, 6-miesięczna po przejściach jest tak podobna do ciebie;)
Może komuś wpadnie w oko...
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/838/dsc0445xi.jpg/][IMG]http://img838.imageshack.us/img838/6598/dsc0445xi.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='muzzy']A myślisz, że bym nie chciał? :) Niestety dwa psiule to trochę za dużo :( Wystarczy, że Dropek czasem bywa jełopek :)[/QUOTE]

O przepraszam, Dropek to mądry psiak:lol:na pewno byłby jak ojciec:cool3:

Muzzy gdybyś coś usłyszał...a może ktoś się zakocha w Dropku i sobowtórkę by chciał;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...