Jump to content
Dogomania

WrocŁaw-mŁodziutki onek, zbieramy na utrzymanie atosa!


gosikf & dogs

Recommended Posts

  • Replies 363
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kochana na jakiej to ulicy ten piesio? Bo właśnie chyba dostałam pismo do biura, którym bede mogła sie potem podeprzeć i odebrać psa. ale co wtedy z psem po odbiorze? Ja mam psiaków naście... nie wspomne o kotach.
dziś jade do biura, to bede wszystko wiedzieć.

Link to comment
Share on other sites

Wiec pismo niepełne. OD administracji mam dostać kopie skargi z nazwiskami :razz: także jak będe to miała, to Gosik, bieremy policje, jakiegoś chłopa potężnego i bez gadki zabieramy ;) ale musze mieć dokumenty. A wiesz moze w jakich godzinach najlepiej faceta dorwać? aby nei cwaniakował, się wystraszył i otworzył te dziadoskie drzwi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kana']Super.

Pewnie poznym wieczorem. Albo niech ktoś się czai jak z psem wyjdzie zeby nie bylo ze faceta znowu sie nie zastanie.[/quote]

no właśnie takie "interwencje" najgorsze, nie ma nic tak na maksa ewidentnego, do tego nas nie wpuszczają... :shake:

Link to comment
Share on other sites

W takim tempie działania, to może na stare lata dziadyga będzie się chciał go pozbyc i odda sam do schronu.
Co można zrobić żeby przyspieszyć te działania,czy pismo które wpłyneło ,nie jest wystarczającym powodem do wszczęcia kroków zgodnych z prawem ?Czy trzeba wnieść oskarżenie z powództwa cywilnego ?Ktos ma w tym wzgledzie jakieś doświadczenie ,prosze o kontakt.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='makulka']W takim tempie działania, to może na stare lata dziadyga będzie się chciał go pozbyc i odda sam do schronu.
Co można zrobić żeby przyspieszyć te działania,czy pismo które wpłyneło ,nie jest wystarczającym powodem do wszczęcia kroków zgodnych z prawem ?Czy trzeba wnieść oskarżenie z powództwa cywilnego ?Ktos ma w tym wzgledzie jakieś doświadczenie ,prosze o kontakt.[/quote]

nie pismo z informacja że ludzie informują ze pies ma źle i że siedzi w domu długo nic nam nie wnosi... niestety tak to właśnie u nas jest, a policja na połbina też nie współpracuje jak powinna i to tak właśnie super jest...
Powództwo cywilne, to wtedy ew. ktos z Was, ale to i tak nic nie da. Bo sprawy zwierząt są lekceważone ciagle w naszej Polsce...

Link to comment
Share on other sites

Napisałam w przyszłym przecie:cool3:

DT jest aktualny, mam już dane, jest we wrocławiu, tylko potrzeba jeszcze dt awaryjnego, które zajmie się Atosem gdy np. zacznie rzucać się na psa w dt, zacznie niszczyć lub wyć pod nieobecność. Taka jest prośba dziewczyny oferującej DT.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosikf & dogs']Napisałam w przyszłym przecie:cool3:

DT jest aktualny, mam już dane, jest we wrocławiu, tylko potrzeba jeszcze dt awaryjnego, które zajmie się Atosem gdy np. zacznie rzucać się na psa w dt, zacznie niszczyć lub wyć pod nieobecność. Taka jest prośba dziewczyny oferującej DT.[/quote]

Klatka załatwi sprawę...

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie kochani, ja tego psiaka za wszelką cene wyrwę, ale nie mogę z nim znów zostać sama. mam 10 psów, i naprawde już nie mogę nastepnego przyjąć, nie mam już siły, ani nerwów. Dlatego wszystko musi być na 100%, bo do schroniska nie mam zwyczaju oddawać zwierząt, a zaciukać siebie też nie mogę:shake:
dlatego muszę mieć 100% pewność...:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...