Jump to content
Dogomania

WrocŁaw-mŁodziutki onek, zbieramy na utrzymanie atosa!


gosikf & dogs

Recommended Posts

[quote name='demi']słuchajcie kochani, ja tego psiaka za wszelką cene wyrwę, ale nie mogę z nim znów zostać sama. mam 10 psów, i naprawde już nie mogę nastepnego przyjąć, nie mam już siły, ani nerwów. Dlatego wszystko musi być na 100%, bo do schroniska nie mam zwyczaju oddawać zwierząt, a zaciukać siebie też nie mogę:shake:
dlatego muszę mieć 100% pewność...:-([/quote]
[B]demi[/B] skontaktuj się z gosik i odbierz proszę w końcu tego psiaka! Ja pomogę w razie co- mam klatkę, a jak będzie trzeba to sobie trochę z nim popracuję, gdy ten DT nie da rady sam!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 363
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Koperek'][B]demi[/B] skontaktuj się z gosik i odbierz proszę w końcu tego psiaka! Ja pomogę w razie co- mam klatkę, a jak będzie trzeba to sobie trochę z nim popracuję, gdy ten DT nie da rady sam![/quote]
już się z nią kontaktowałam, ale jeśli ona się do mnie nie odzywa, tzn że jest coś co może przeszkodzić, a jak widać DT, potrzebuje zastępczego dt a mnie zbiera na płacz:shake:
ale co weźmiesz go w razie gdyby co?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='demi']już się z nią kontaktowałam, ale jeśli ona się do mnie nie odzywa, tzn że jest coś co może przeszkodzić, a jak widać DT, potrzebuje zastępczego dt a mnie zbiera na płacz:shake:
ale co weźmiesz go w razie gdyby co?[/quote]
Całkiem do siebie nie bardzo mam jak. Nic, gdzie mogłabym go zamknąć. Ale w razie problemów z nim w DT to pomogę je rozwiązać- tyle mogę.

Link to comment
Share on other sites

Z górnym śląskiem kontaktowałam się, niestety nie mogą go przyjąć nawet w sytuacji awaryjnej. Ja już zapowiedziałam stałą pomoc w wychowaniu psiaka. DT może go przyjąć i dostałam taką informację: ... mam psa 10 miesiecznego mixa onka
narazie nie pracuje wiec poza wyjsciami na zakupy i ze znajomymi to jestem cały czas w domu. Mam tylko pytanie co w sytuacji ,gdy Atos okaze sie np nieznośny, bedzie psuł ,wył, gryzł się z moim psem?... macie awaryjne dt?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kana']No to jak z psem ? Czy była ponowna wizyta?[/quote]

wiec tak, jutro idę po dokumenty na wieczór na podstawie, których bede mogła zabrać piesia ;) takze śr najwcześniej mozemy buraka zabierać;) ew, może wtorek, wszystko zależy od dt. Gosiu, ja co do tego dt mam troszkę zastrzeżenia, ale lepsze to niż nic i żeby psiak dalej gnił z właścicielem.
Gosiu, musiałybyśmy się tak umówić, ze po odbiorze tobie już "przekaże" pieska i bedziesz z nim działać, bo ja naprawde nie dam rady sama:shake:
także przygotuj mi się tam, później tylko z policją się trzeba ogadać i bedzie ok, Wy przewieziecie psinke do dt, a ja pójde na komendę, a później jakoś to bedzie mam nadzieję;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MartynaP']i jak? i jak? :cool3:[/quote]

nic jeszcze nie zrobione:shake:
Raz juz z policją tam byłam wczoraj, bo myślałam że damy rade, a potem zawioze psa na dt, bo wiem gdzie on ma iść. ale chyba koleś był i nie otworzył... pies na bank był w domu...

a do tego nie ma do jutra(chyba) kolegi, który by tam z nami poszedł... Ale w pt mam nadzieje,ze już bedzie. Bo wątpie żeby otworzył nam i policji, a tak to żeby to ogarnąć, to zaczaimy się pod bramą i bedziemy z kumplem czekać, aż wyjdzie dziad z domu:lol: także nie wiem jak to bedzie. Ale jak już bedzie kumpel to w ten dzien NA PEWNO psa sie odbierze ( tak sie łudzę :roll:).
Ale to już Gosiu, bede bez auta, także bede prosiła Was o pomoc w przewiezieniu Atoska do dt.

Link to comment
Share on other sites

Ok, ok, się załatwi. Jutro jestem na osiedlu, ale mam szkolenie od 16-19 jestem wtedy niedostępna. Czy jest szansa na to, żeby Atosa odebrać po 19tej? Nie mam funduszy na komórce i dlatego nie kontaktuję się telefonicznie:oops:

[SIZE=4][B]Jeżeli odbieramy Atosa potrzebne jest wsparcie bo nie mamy nic dosłownie. Pies musi coś jeść. Błagam o wsparcie, jestem spłukana, a czekają mnie też w najbliższym czasie duże psie wydatki. Wiem, że większość z nas ma takie wydatki, ale Atos nie ma nawet karmy... Potem potrzebne będą szczepienia, badania, kastracja...

[/B][/SIZE][CENTER][SIZE=4][B]BARDZO POTRZEBNE WSPARCIE FINANSOWE!!![/B][/SIZE]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Jaki to domek? Najpierw musimy poznać Atosa, nie wiemy nic o jego osobowości i zachowaniu. Pieska wydamy po kastracji, ale przed zabiegiem czeka go odkarmienie i doprowadzenie do ogólnej dobrej formy fizycznej. Jeżeli mimo tego domek poczeka i zechce Atosa byłoby wspaniale.
[CENTER] ........................................................................................................
[/CENTER]

[B]Jeśli ktoś chce pomóc proszę o kontakt przez wiadomości prywatne. Naprawdę potrzeba mu wszystkiego, a nie mamy nic.[/B]

Link to comment
Share on other sites

melduję się posłusznie - jestem do pomocy w miarę swoich możliwości :bluepaw:


temat Atosa na owczarku :
[URL="http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=14970&PN=2"]Forum Owczarek.pl: ON 8 miesięczny- Pilnie potrzebna kasa na wykup od[/URL]

edit: właśnie dostałam info od cioci (ma sunię z dogo - Tigi) mamy 20 zł dla Atoska :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...