Jump to content
Dogomania

WrocŁaw-mŁodziutki onek, zbieramy na utrzymanie atosa!


gosikf & dogs

Recommended Posts

  • Replies 363
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gosikf & dogs']Niestety nie ma perspektyw na wyciągnięcie psa w najbliższym czasie. Bez sensu trzymać domek, inna bida niech skorzysta.[/quote]


niestety tak:shake: Jeśli nie będzie więcej świadków, to nic z tym nikt nie zrobi, ja przynajmniej już nie potrafie :shake:
Chyba, ze siłą, ale jeszcze nigdy nie widziałam tego psa jak byłam na Kozanowie, także ręce opadają :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='demi'] ale jeszcze nigdy nie widziałam tego psa jak byłam na Kozanowie, także ręce opadają :shake:[/quote]
Ja pierd**ę! Przecież to jest jakaś masakra piłą mechaniczną!:-(

A ten facet w ogóle jeszcze tam mieszka??? Może psa też już tam nie ma...?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Koperek']Ja pierd**ę! Przecież to jest jakaś masakra piłą mechaniczną!:-(

A ten facet w ogóle jeszcze tam mieszka??? Może psa też już tam nie ma...?[/quote]


Pies jest, bo byłam i go słyszałam, ale drzwi nikt nie otwiera mimo, ze jest w chacie :shake:

Ja już tego ugryźć nie potrafie, a sąsiedzi zeznawać nie chcą :shake:

Link to comment
Share on other sites

Taka wlasnie jest nasza Polska. Niech facet psa zakatuje, ale nikt z sasiadow slowa nie powie, bo potemjeszcze moglby miec nieprzyjemnosci (sasiad by sie krzywo patrzyl, albo moze cos by powiedzial)
Az mnie w srodku czesie. No coz mam nadzieje, ze jest sprawiedliwosc na swiecie i gosc bedzie mial kiedys sie z pyszna za to co robi. :angryy:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Gosikf & dogs, mam serdeczną prośbę : pamiętasz, przekazałam 100 zł na pomoc w utrzymaniu Atosa, gdyby akcja jego utrzymania się powiodła. Ponieważ nie ma na to na razie widoków, proszę, przekaż te pieniądze na bardzo potrzebującego [B]już [/B]wsparcia Szakira/Szafira . To jest psiak ze żle zrosniętą łapką, który został zwrócony z adopcji i w trybie awaryjnym przewieziony do hoteliku, na który nie ma środków.
Sprawę prowadzi xmatrix.

Link to comment
Share on other sites

[INDENT][LEFT][LEFT]zapraszam na bazarek między innymi na Kodinke ,Ciapulke itd [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/bazarkowe-roznosci-czesc-na-fpr-zwp-10-08-a-143354/"]Bazarkowe różności część I na *FPR-ZwP*10.08[/URL][/LEFT]
no to jeszcze zajżujcie na drugi bazarek może jednak !!!![URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/bazarkowe-roznosci-czesc-ii-na-fpr-zwp-10-08-a-143380/"]Bazarkowe różności część II na *FPR-ZwP*10.08
[/URL][/LEFT]
[/INDENT] No to skoczcie jeszcze tu !!!! [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/bazarkowe-roznosci-czesc-iii-na-fpr-zwp-10-08-a-143386/#post12729853"]Bazarkowe różności część III na *FPR-ZwP*10.08 - [/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

[quote name='gosikf & dogs']Niestety w jego sprawie nie ma żadnych postępów.[/quote]


i nie będzie, za mało dowodów :shake: a ja sie za to zabrać nie potrafie:shake: a żeby siedzieć przed bramą i kolesia napaść to też mało realne, bo Atos by nas zjadł...:shake: nie mam już pomysłu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...