Jump to content
Dogomania

ŁÓDŹ - ZŁOTNO zginął ast - Spajki schwytany


luka1

Recommended Posts

  • Replies 974
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Coś strasznie portal działa bo nic nie mogę zamieścić.
DCZN - widzę, że jesteś z tych co dużo lubią gadać. Jak na razie to ja 2 dzień zamiast pracować to szukam psa, to ja poświęciłem cały dzień i przejechałem blisko 500 km po niego i to ja zapewniłem mu kokosy o których nie jeden człowiek by mógł pomażyć.
Jak ktoś będzie coś wiedział proszę dzwonić:
Andrzej Jankowski tel.: 504-243-788
PS. Niedawno wróciłem z poszukiwań i jeszcze nie zasiadłem przed TV a nie zamierzam biadolić na forum tak jak ty tylko robię co mogę.

Link to comment
Share on other sites

dobrze ze jest plakat jutro wydrukuje i porozwieszam . ciekawe czy to Spajki i czy go auto nie potracilo. my tez jezdzilismy . Aleksandra jutro z rana pojedziemy. my bylismy czarna omega A w kombii .Ciemno jest wszedzie a tam pola sa no i ten snieg strasznie pada :placz:i juz bialo jest . zeby mial sie gdzie schowac

Link to comment
Share on other sites

No, dopiero przyjechałam do domu. Poczytałam wreszcie w spokoju a nie na kolanie w samochodzie i to z komorki. Kurcze, szkoda ze nie podszedł do kogoś z wiekszym doświadczeniem. Pani sie poprostu wystraszyła. Stoi w nocy a tu taki diabeł się do niej skrada, nie wiadomo czy nie wsciekły. A Spajki, pewnie walczył miedzy strachem do ludzi a głodem i zimnem. Gdyby to było choć troche bliżej, 100km, byłabym tam. Jak pomyśle co on przeżywa tam sam. Dziewczyny, proszę znajdzcie go jutro. :placz:

Link to comment
Share on other sites

szukajcie na dogo ludzi z łodzi oni pomoga szukac napewno. dajcie ogłoszenie do darmowej gazety łodzkiej.LILUtosi smutne to ze wlsciciele maja to w nosie. ja szukalam dzien i noc z mezem i kolezankami i udało sie ale nam bardzo zalezało...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blaki24']szukajcie na dogo ludzi z łodzi oni pomoga szukac napewno. dajcie ogłoszenie do darmowej gazety łodzkiej.LILUtosi smutne to ze wlsciciele maja to w nosie. ja szukalam dzien i noc z mezem i kolezankami i udało sie ale nam bardzo zalezało...[/quote]
może jednak nie mają...tylko się nie rozpisują...może szukają też caly czas...taką mam nadzieję.
psiaku, gdzie się schowałeś???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blaki24']szukajcie na dogo ludzi z łodzi oni pomoga szukac napewno. dajcie ogłoszenie do darmowej gazety łodzkiej.LILUtosi smutne to ze wlsciciele maja to w nosie. ja szukalam dzien i noc z mezem i kolezankami i udało sie ale nam bardzo zalezało...[/quote]
[FONT=Arial][B]
:crazyeye::crazyeye::crazyeye: a skąd to LILUtosi wie co robią właściciele w tej chwili ...dajcie spokój już z takimi textami ....:shake:...jak można napisać coś takiego siedząc kilkaset km stamtąd ...

[/B]
jak zaginął z DS psiak którego wyadoptowałyśmy to też sie nie rozpisywałyśmy z Clockwork na dogo tylko szukałyśmy go po całym Śląsku , więc nie oceniajcie po wpisach na watku ...cóż własciciel ma teraz tu pisać ... [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blaki24']szukajcie na dogo ludzi z łodzi oni pomoga szukac napewno. dajcie ogłoszenie do darmowej gazety łodzkiej.LILUtosi smutne to ze wlsciciele maja to w nosie. ja szukalam dzien i noc z mezem i kolezankami i udało sie ale nam bardzo zalezało...[/QUOTE]

a skad mozesz wiedziec ze wlasciciele nie szukaja bo co nie pisza na dogo?? moze ten czas poswiecaja na szukanie psa ...
kazdemu pies moze zwiac mi tez zwial pies nie bylo go 4 dni i co tez nie mioalam czasu siedziec przy kompie


Andrew a moze jakos sie spotkac ustalic godzine my i jeszcze Aleksandre i wtedy sprobowac kazdy by pojechal w inna strone .
my dzis pytalsmy ludzi ale nie widzieli takiego psa ...

Link to comment
Share on other sites

Kuźwa, ludzie załamujecie mnie,zapisałem się na to forum bo mnie proszono abym dawał znać co ze Spajkim, ale widzę, że tu więcej gadulstwa niż konkretów jak na sex-czacie. Kazdy zdala ma wielkie porady a po fakcie wielkie opinie. ALICJA i ASIOR napisali coś z sensem areszta............... Biadolenie i narzekanie.
ALICJA "DZIEŃ I NOC SZUKAŁAM" - jaką noc???? Ja dopiero co wróciłem z objazdu okolicy - 23.45 - i nic - jescze dłuzej szukałaś?????????????????????

Link to comment
Share on other sites

napisała że [B]"nie wie czy im zależy"[/B] a nie że im [B]"nie zależy"[/B]-to jest różnica

proszę, nie róbmy tu awantury-to psu na dobre nie wyjdzie.
teraz wszyscy wiemy że pies jest szukany.skupmy się na tym.
dodajcie do swoich profili na naszej klasie plakat spajkiego, może to mogłoby też pomóc.

Link to comment
Share on other sites

Sory ale muszę sprostować - To nie 'alicja" napisała te bzdury tylko blanki24 - "mają psa w nosie" - jak nie wiesz jak jest to nie wypowidaj się bo być moze kogoś urazisz albo obrazisz (po twoich wypowiedziach nie jestem pewien czy widzisz róznicęw pomiędzy tymi słowami).

Link to comment
Share on other sites

Na łąkach przy Traktorowej (okolice stacji Shell) są pustostany. Może tam warto poszukać?

[SIZE=1]Zima w pełni, szkoda psiaka, oby szybko się znalazł.[/SIZE]
[SIZE=1][/SIZE]
[SIZE=1][/SIZE]
[SIZE=1][/SIZE]
[SIZE=1]EDIT:[/SIZE]
[B]Czy na PW mogę dostać jakiś numer telefonu, gdybym przypadkiem gdzieś widziała psiaka?[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Andrew65']Właśnie stamtąd wróciłem - oczywiście nie chodziłem po tych łakach ale przejechałem Traktorową i kilkoma uliczkami i niestety nic.[/quote]

Często jestem tam ze swoimi psami. Dziś też byłam, ale asta nie widziałam.
Jutro prawdopodobnie też tam będę, tylko poproszę o jakiś kontakt, bo sama mogę sobie nie poradzić z ewentualnym złapaniem Spajkiego.

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE="3"]Zaraz wystawiam allegro, ale to powinno być allegro wyróżnione....... Bo wystawienie innego zginie w tłumie innych.. Wyróżnienie to 12 zł, nie mam kasy zeby wyłożyć ze swoich... Moze ktoś "fundnie" wyróżnienie????????[/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...