Jump to content
Dogomania

Kropka nie żyje.....


sleepingbyday

Recommended Posts

  • Replies 601
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sleepingbyday']to chyba dobre, nie? tylko nie myśl, że wybrzydzam.. ja nie jestem w kwestii karmy radykalistką... ale chcę odżywić pożądnie psią mamę, nie wypełnić jej brzuch.

i tak na karmę bym kilka grosików zebrała....

ech, jakos nie wiem technicZnie, co z robić..
podać sowje konto wpisać do pierwszego posrtu, że zbieramy na karmę? do tytułu? a może, że dt dla dzieci i mamy? kurczę, jakoś mnie organizacja zawodzi..[/quote]
Może nr konta nie wpisuj w pierwszym poście, tylko napisz że pilnie potrzeba pieniążków dla suni a wszyscy którzy chcą wpłacić otrzymają nr konta na PM.

Trochę to pracochłonne bo trzeba będzie każdemu z osobna ten numer podać, ale tak się chyba najczęściej praktykuje, jeżeli zbiera się kasę na prywatne konto :oops:

Link to comment
Share on other sites

No dobra...to jakie postanowienia na teraz???Bo to chyba ważne...ja to po cichutku pomarzylam, ze gdyby tej Pani zaplacic z 300zł to moze Ona by się zaopiekowala cala gromadka ale w domku...:razz:CZy to glupii pomysł??A co do dobrej karmy- to mysle, ze obowiazkowo- bo to jest dobra inwestycja- przy okazji szczeniory beda korzystaly i beda zdrowsze jak lepiej odżywione...
SDB..mysle, ze trzeba zmienic tytul watku, jak cos postanowicei i rozeslac zaproszenia do konretnych osob..tu nas jest sporo i prawei kazda( a przynajmniej większość z nas) pewnie zadeklaruje choc kilka złotych- bo myślę, że to nie bedzie na dlugo- bo szczeniory powinny zaraz znaleźć domeczki...
No to teraz czekamy na decyzje konkretne..:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']No dobra...to jakie postanowienia na teraz???Bo to chyba ważne...ja to po cichutku pomarzylam, ze gdyby tej Pani zaplacic z 300zł to moze [B][COLOR="Red"]Ona by się zaopiekowala cala gromadka ale w domku...[/COLOR][/B]:razz:CZy to glupii pomysł??A co do dobrej karmy- to mysle, ze obowiazkowo- bo to jest dobra inwestycja- przy okazji szczeniory beda korzystaly i beda zdrowsze jak lepiej odżywione...
SDB..mysle, ze trzeba zmienic tytul watku, jak cos postanowicei i rozeslac zaproszenia do konretnych osob..tu nas jest sporo i prawei kazda( a przynajmniej większość z nas) pewnie zadeklaruje choc kilka złotych- bo myślę, że to nie bedzie na dlugo- bo szczeniory powinny zaraz znaleźć domeczki...
No to teraz czekamy na decyzje konkretne..:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]

Watpię,żeby Pani chciała wziąźć taka gromadke do domu,tymbardziej,że jej po kilka godzin nie ma bo jeździ do męża do szpitala...a maluchy jak to maluchy-sajgon mogłyby niezły zrobic w domu podczas jej nieobecności:roll:

Link to comment
Share on other sites

jestem.. przez najbliższy tydzień mogę nie być taka prędka w postach...:roll:
rozmawiałąm z panią baraka - sunia ma ciepły posiłek dziennie, ale resztki raczej, choć pożywne. mówi, że woli karmę tam dostarczać, niż pieniądze. ona gotuje swoim 3 psom, więc może gotować więcej i zanosić, ale karmę też dajmy, neich sunia na jakimś zabajerzonym żarełku się odkuje przez jakiś czas. pani baraka został dolfos w proszku dla szczeniaków, więc będzie suni do żarełka dorzucać. dziś tam byłą, suni nie było. jutro wpadnie z aparatem porobi zdjęcia.
prośba ode mnie:
[B]kto deklarowal grosik na karmę? podałabym swoje konto w pw. ja karmę zakupię jakąś lepsiejszą (proszę mi poradzić, bo nie znam się na suchym żarciu).[/B]
[B]a obiecana eukanuba? jutro państwo będą w zalesiu pewnie, więc mogliby wziąć, ale czy damy radę dostarczyć? jak nie, to na przyszły tydzień razem z tym zakupionym przeze mnie.[/B]
[B]co myślicie?[/B]

Link to comment
Share on other sites

pani baraka odbierze karmę w niedziele, nawet się z nią będę widziec. na razie nie protestowała co do ursynowa, ale tzreba to jakoś zgrać w czasie. jesteśmy umówione na spacer w parku skaryszewskim, także dwa punkty będą obskoczone na pewno. park skaryszewski i wjazd do wawy od strony zalesia, no i trasa pomiedzy tymi punktami.

przy okazji zobaczę ise z baraczkiem :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...