Jump to content
Dogomania

Kropka nie żyje.....


sleepingbyday

Recommended Posts

Mała śliczności:loveu:.

Co do ceny żelu to ktoś musiał Cię wprowadzić w błąd. Ja 2 tygodnie temu kupiłam w strzykawce odmierzony ponad cm żelu (czyli dla dwóch małych suk) za 17 pln.

Ile ta sunia może ważyć?

Dawkowanie: 1 ml (1 cm) na 17,5 kg.

Oczywiście żel mogę jutro mieć w W-wie. Pracuję na Bielanach, na Żeromskiego.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 601
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

myślałam żabusia, ze masz strzykawę :diabloti:. ale czyli co, możesz odstapić go troche wtakim razie? z tego, co mówi marlenka, sucz nie waży więcej jak 9 kg, ale pewnie i to nie. jutro nie dam rady odebrać, nawet nie wiem, czyw środę bym mogła. ale jakos to ustalimy przed sobota.

[B] kto pojedzie do warki w sobote na wycieczkę w zboznym celu?[/B]

Link to comment
Share on other sites

kolejna pyza. tu z barakudem:

[IMG]http://i536.photobucket.com/albums/ff323/sleepingbyday/pyza4.jpg[/IMG]

[IMG]http://i536.photobucket.com/albums/ff323/sleepingbyday/pyza5.jpg[/IMG]

[IMG]http://i536.photobucket.com/albums/ff323/sleepingbyday/pyza6.jpg[/IMG]

[IMG]http://i536.photobucket.com/albums/ff323/sleepingbyday/pyza7.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Słodka jest i taka bezbronna.

Ja Ci dam ten żel cały, który mam. On jest w strzykawce właśnie, dla łatwiejszego dawkowania. Ja zrobiłam tak, że wstrzyknęłam w parówkę odpowiednią dawkę (przez igłę) ale to nie było takie dobre bo część wyciekło z tej parówki.

Wystarczy w jakieś pyszne żarełko (może pasztecik w pojemniczku) wstrzyknąć odpowiednią dawkę, wymieszać i tyle. Jutro go wezmę aby mieć w pracy.

Link to comment
Share on other sites

donacja w pas się kłaniam... bo samochodu jeszcze nie załatwiłam, z nieba spadasz. duży nie jest potrzebny, bo zasadniczo my ją łapiemy, zeby przywiązac sunię tam, gdzie jest... chyba, że miałabyś klatke do pozyczenia na jakiś miesiąc, zanim będzie ja można ciąć, teraz jest ledwo po laktacji.
nie pwoiem, szczytem marzeń byłby dt, który sunie ucywilizuje. ale ponieważ takowego nie mamy, tzreba ją przynajmniej dziabnąć, zanim się ją wypusci spowrotem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']donacja w pas się kłaniam... bo samochodu jeszcze nie załatwiłam, z nieba spadasz. duży nie jest potrzebny, bo zasadniczo my ją łapiemy, zeby przywiązac sunię tam, gdzie jest... chyba, że miałabyś klatke do pozyczenia na jakiś miesiąc, zanim będzie ja można ciąć, teraz jest ledwo po laktacji.
nie pwoiem, szczytem marzeń byłby dt, który sunie ucywilizuje. ale ponieważ takowego nie mamy, tzreba ją przynajmniej dziabnąć, zanim się ją wypusci spowrotem.[/quote]
Niestety nie mam klatki, ani tym bardziej DT. Ale mogę przewieść całą ekipę łapiącą z W-wy do Warki i spowrotem. Napiszcie tylko gdzie zbiórka i o której.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']obracam sie na grochowie i w okolicach uniwerku, czyli krótko mówiąc praga południe i szeroko pojęte centrum.[/quote]

Jeżeli chodzi o lek, to mogę go dać Andrzejowi. On pracuje na Nowym Świecie.

Jednak, jeżeli potrzebujecie także klatkę, to już gorzej. Jesteś zmotoryzowana?

Link to comment
Share on other sites

niestety zmotoryzowana nie jestem. ta klatka jest duża, taka, zeby można było w niej zamykać kropkę? bo na razie alternatywa jest chyba łańcuch :roll: - co by nie przegryzła...
na nowym świecie? bosko! ja mogę wpaść w drodze z pracy (pracuje do 16.00) i dreptam od świętokrzyskiej nowym światem na degola do tramwaju.

donacja - a ty gdzie mieszkasz? trzebaby ustalić miejsce i czas zbiórki.. na razie jest nas dwójka. może kogoś jeszcze się uda namówić...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']
donacja - a ty gdzie mieszkasz? trzebaby ustalić miejsce i czas zbiórki.. na razie jest nas dwójka. może kogoś jeszcze się uda namówić...[/quote]
Mieszkam w połowie drogi między Warką, a Warszawą, w okolicach Tarczyna. Pasowało by mi się umówić gdzieś na wylocie z Warszawy, Janki, albo ostatnia stacja metra na Ursynowie.

Link to comment
Share on other sites

z mojego punktu widzenia lepiej metro, bo zanim się do janek przedrę autobusem, minie pół dnia... w takim razie przy wyborze godizny tzreba wziąć pod uwagę twój dojazd do wawy. żebys nie musiała wstawac bladym świtem,ale tez żebyś nie wróciła do domu późną nocą. zaproponuj jakąś godzinę zatem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']niestety zmotoryzowana nie jestem. ta klatka jest duża, taka, zeby można było w niej zamykać kropkę? bo na razie alternatywa jest chyba łańcuch :roll: - co by nie przegryzła...
na nowym świecie? bosko! ja mogę wpaść w drodze z pracy (pracuje do 16.00) i dreptam od świętokrzyskiej nowym światem na degola do tramwaju.

donacja - a ty gdzie mieszkasz? trzebaby ustalić miejsce i czas zbiórki.. na razie jest nas dwójka. może kogoś jeszcze się uda namówić...[/quote]

Klatka jest dla średniego psa (podstawa 78x55 i 61 wysoka, waży 11,5 kg). Andrzej klatki ze sobą do autobusu nie będzie chciał wziąć więc ta opcja odpada.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']z mojego punktu widzenia lepiej metro, bo zanim się do janek przedrę autobusem, minie pół dnia... w takim razie przy wyborze godizny tzreba wziąć pod uwagę twój dojazd do wawy. żebys nie musiała wstawac bladym świtem,ale tez żebyś nie wróciła do domu późną nocą. zaproponuj jakąś godzinę zatem.[/quote]
No to na Kabatach o 10-tej. Może być?

Link to comment
Share on other sites

Nasza klatka jest mała ma około szerokości jest z metr, dl€gości 1.5 metra, wysokości moż być pól metra, ale ona się nie nadaje na tą sunię. Ja jedyną możliwość to widzę uwiązać ją i oswajać myślę że oswajanie to jest kwestia około 1.5 tygodnia. No nie wiem szkoda mi jej wkładać do tej klatki , bo ona cały dzień by tam siedziała gdzieś do godziny 16 albo dłużej. A tak to na łańcuchu może się poruszać . no ta klatka nasza się zupełnie nie nadaje,

Link to comment
Share on other sites

Jak wyjedziecie o 10 to o 11 będziecie w warce . Musimy się przygotować na to że będziemy musiały poczekać az sunia raczy przyjśc i zjeść ten lek . I tak jak wspomniałam konieczny jest preparat na kleszcze ja po sobocie byłam cała w tych ochydnych robalach. Kurcze dziewczyny chciałabym żeby już było po wszystkim, ja jestem niecierpek .
Żabusia czy ona po ty leku uśnie czy będzie ganiała ? Bo po tych tabletkach to tylko spida dostała i tyle.

Link to comment
Share on other sites

A wiecie, że chętnie bym się przejechała na taką kwietniówkę ? Szkoda, że jesteście tak daleko. SBD a czy może gadałaś z Idusiek z Ostrowi ? Może mają klatkę pożyczyć, może mają ręce do łapania na łikend ?

Aaaaa i +1zł ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='donacja']No to na Kabatach o 10-tej. Może być?[/quote]


może jak najbardziej :p

[quote name='gameta']A wiecie, że chętnie bym się przejechała na taką kwietniówkę ? Szkoda, że jesteście tak daleko. SBD a czy może gadałaś z Idusiek z Ostrowi ? Może mają klatkę pożyczyć, może mają ręce do łapania na łikend ?

Aaaaa i +1zł ;)[/quote]


napiszę do Idusiek. tyle, ze ostrowia to po przeciwnej stronie od wawy, niż warka. ale co szkodzi napisać może mają ochotę przejechac się do baraka :evil_lol:?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marlenka']Jak wyjedziecie o 10 to o 11 będziecie w warce . Musimy się przygotować na to że będziemy musiały poczekać az sunia raczy przyjśc i zjeść ten lek . I tak jak wspomniałam konieczny jest preparat na kleszcze ja po sobocie byłam cała w tych ochydnych robalach. Kurcze dziewczyny chciałabym żeby już było po wszystkim, ja jestem niecierpek .
Żabusia czy ona po ty leku uśnie czy będzie ganiała ? Bo po tych tabletkach to tylko spida dostała i tyle.[/quote]


Po Sedalinie (w żelu oczywiście) psiak nie zasypia, zachowuje się jak po głupim jasiu. Po podaniu odpowiedniej do wagi dawki czyli w przypadku suni 9, 10 kg - max pół cm czyli 5 kresek, efekt będzie najprawdopodobniej już po pół godzinie, max po godzinie. W strzykawce mam 8 kresek, czyli 3 Wam zostaną.

JEŻELI MACIE JĄ POTEM WYPUŚCIĆ TO PO CO JĄ OSWAJAĆ? Lepiej aby bała się ludzi, tak będzie dla niej bezpieczniej, no chyba, że chcecie ją oswoić aby oddać do adopcji. Jeżeli pierwszy wariant, przed sterylką czyli braniem jej na ręce znów jej podacie Sedalin (choć trza to wcześniej dla pewności uzgonić z wetem).

To dam jutro Sedalin Andrzejowi i powiem aby czekał na Twój kontakt Sleep.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...