Jump to content
Dogomania

Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!


Marzenuś

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

fundacja psi aniol 04-979 warszawa ul.kosodrzewiny 7/9 nr.konta 03 1020 1042 0000 8802 0109 6528 z dopiskiem dla Warka/Augustow

gdybys miala czas na poprawke zdjec Dropsika chyba i tej nowej suki z tylu plus nowe zdjecia MALEJ to bym sie tez wygrzebala.nie mialm czasu zadzwonic do lecznicy o ceny sterylki bo mam mlyn w pracy po urlopie ale jutro je zglosze do funduszu sterylkowego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mtf zalesie']fundacja psi aniol 04-979 warszawa ul.kosodrzewiny 7/9 nr.konta 03 1020 1042 0000 8802 0109 6528 z dopiskiem dla Warka/Augustow

gdybys miala czas na poprawke zdjec Dropsika chyba i tej nowej suki z tylu plus nowe zdjecia MALEJ to bym sie tez wygrzebala.nie mialm czasu zadzwonic do lecznicy o ceny sterylki bo mam mlyn w pracy po urlopie ale jutro je zglosze do funduszu sterylkowego[/QUOTE]

[quote name='mtf zalesie']pamietasz ze mam plakaciki do dania[/QUOTE]

pamiętam ale nie ogarniam już pomału - nie wiem czy dam radę podjechać ...

ale może uda Ci się mi do skrzynki wrzucić? przepraszam ...

czasu nie będzie - jadę po maluchy, po drodze lecznica a potem do dwóch domów muszę szczyle rozwieźć (jak się uda Pedrowi - Ala ma rozmawiać jeszcze - ja rozmawiałam z domkiem i według mnie jest fajny ale nie do mnie należy decyzja...)
nie dam rady fotkować tym razem ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anetek100']i pamiętajcie o bazarku:) jak ktoś, coś ma na zbyciu by wystawić, niech wrzuca mi fotki/opisy na maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE]


nie mam nic niestety ... ciocie ktoś coś ma na bazarek?
a może ktoś ma coś dla Ali żebym w sobotę zabrała?
a może coś kupić w Waszym imieniu?

Link to comment
Share on other sites

dobre domki są dla dzieciaków :loveu: oj dobre

z KAŻDEGO miałam tel czy na pewno przyjadę jutro :)

Państwo od Pedra czekają z pełną wyprawką Pani jest wkurzona że jutro pracuje i to mąż pierwszy psa powita :razz:
Pani od Foczki dopytuje bo jak sama mówi czuje się jak dziecko przed gwiazdką :loveu:
Panie od Kudłatki przygotowały dary dla przytuliska i martwią się czy na pewno odbiorę i chcą co miesiąc przytulisko wspierać darami rzeczowymi bo taką mają możliwość ... :multi:

GRAM JUTRO W TOTOLOTKA :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...