Jump to content
Dogomania

PIESEK ZNALEZIONY - Karmelek ma dom


anciaahk

Recommended Posts

[quote name='Ajula']nasz znajdek wprawdzie nie ze schroniska, ale był bardzo długo bezdomny - mój mąz pojechał sam po niego 300 km, piesek dostał sedalin, żeby nie bał się jechać samochodem i nie utrudniał prowadzenia, mój TZ ułożył go na tylnym siedzeniu i przykrył polarem zdjętym z własnego grzbietu i pojechali - co jakis czas spoglądał do tyłu, żeby zobaczyć czy piesek leży spokojnie
piesek leżał, wyglądał jakby spał
po przyjeździe do domu okazało się, że z polara wygryzł prawie caly suwak :evil_lol:[/quote]

Nie strasz nam anciaahk :mad: :eviltong:
[SIZE=2]Jeśli pies był zgarnięty bezdomny z ulicy, to nic dziwnego że się stresował. Psiaki ze schroniska reagują jednak inaczej. Oczywiście wyjątki potwierdzają regułę :eviltong:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Oto nasza śliczna Pusia. W naszym schronisku jest już strasznie długo, dlatego, że nikt nie chce kudłacza.
Opis z naszej strony internetowej:
Bardzo przyjazna, przylepa. Pusia uwielbia głaskanie, jest bardzo towarzyska. Ciesząc się zabawnie pokazuje zęby, co w jej przypadku absolutnie nie świadczy o agresji. Bardzo spokojna i ułożona, a przy tym ładnie umaszczona. Pusia jest cała w śmiesznych lokach, co dodaje jej tylko uroku. Bardzo przyjemny pies. Ma 2-3 lata.
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/66/fb843e31ba90e629med.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anciaahk']Mąż na 2 psy kategorycznie się nie zgadza, mamy małe mieszkanie.

Nie mąćcie mi już w głowie, proszę :-(. Czeka na mnie Karmelek, już wie, że po niego jadę. I nikt i nic mnie nie powstrzyma. Nawet zima :diabloti:.

Pusia cudna :-(.[/quote]

To może ktoś ze znajomych będzie chciał nasza Pusię, tu jej nikt nie chce :shake:.... bo kudłata, ona jest super spokojna i grzeczniutka :modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda779']Nigdzie nie była ogłaszana :shake: Jestem na dogo od niedawna, w ogłoszeniach nie mam wprawy[/QUOTE]
Magda, bez alegratki i allegro jest mala szansa na znalezienie psiakowi domu.
Pusia jest przesliczna, mloda jeszcze, na pewno znajdzie dom.
Zajrzyj do dzialu 'akcje' tam sie oglaszaja osoby, ktore wystawiaja allegro.

[url]http://www.hotel-pupil.pl/allegro/P1040361.jpg[/url]
Moje suczki maja bardzo podobne, uwielbiaja w nich spac, byly nieszczesliwe, gdy poslania oddalam do pralni. Karmelek na pewno bedzie zadowolony :fadein:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda779']Prowadzę tam od paru miesięcy stronę internetową, wolontariusz - to za dużo powiedziane, wpadam tam raz na tydzień, na jakąś godzinkę zrobić zdjęcia.[/quote]

Magda - czy mogła byś zrobić jej bardziej "artystyczne" zdjęcia? Znaczy takie bardziej pokazujące JĄ (pomijając otoczenie). Coś obrazującego jej wlepność i urodę. Może postaramy się dać jej fajne ogłoszonka i stworzyć osobny wątek.

Ja dzięki alegratka.pl namierzyłam pieska dla naszej rodziny. Troszkę za późno pokazała się Pusia bo kto wie...
Ale patrząc na wielką pomoc ludzi dobrej woli chciała bym pomóc w "reklamie" dla niej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda779']Schronisko w Krotoszynie
[URL="http://krotoszyn.schronisko.net/"]Schronisko Dla Zwierząt[/URL][/quote]
[B]Magda[/B], do ogloszen sa potrzebne dobre zdjecia, takie jak ma np. LUNA.
Zdjecia psa musza chwycic za serce. Naprawde w dziale 'akcje' znajdziesz duzo osób, ktore oferuja pomoc w ogloszeniach, my tez tak zaczynalismy, od jednego-dwoch ogloszen na allegro. Teraz kazdy wolontariusz ma konto i robi ogloszenia. Mozesz tez sprobowac zalozyc konto na schronisko, wtedy bedziesz otrzymywac faktury VAT i chyba niezbyt wiele placic za aukcje, jesli nawet nie sa calkiem darmowe, tego nie jestem pewna.
Trzymam kciuki za PUSIE, to przepiekna, przemila suczka, na pewno znajdzie dom :kciuki: tak jak nasz Pietrowiec-Karmelek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...