Jump to content
Dogomania

Czym Karmicie Swoje Yorki?


iWoNai

Którą z wymiennionych karm polecicie ?  

76 members have voted

  1. 1. Którą z wymiennionych karm polecicie ?



Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Luzia15']Wow, to ja za 750g Royala płacę ok. 18 zł! Czy wszędzie są takie ceny? Gdzie kupujecie? U weterynarza w sklepie zoo?[/QUOTE]
[B][I]Znam ceny RC i Eukanuby, kiedys moja sucz jadla te karmy, ale jej sie odwidziało :niewiem: Arion od razu jej zasmakował i chetnie go je.[/I][/B]
[B][I]Karme kupujemy w zoologicznym, aczkolwiek nie jest dostepna we wszystkich sklepach.[/I][/B]
[B][/B]
[B][I]Strona producenta: [URL]http://www.arionklubhodowcow.pl/[/URL][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moniczkaa86'][B][I]Znam ceny RC i Eukanuby, kiedys moja sucz jadla te karmy, ale jej sie odwidziało :niewiem: Arion od razu jej zasmakował i chetnie go je.[/I][/B]
[B][I]Karme kupujemy w zoologicznym, aczkolwiek nie jest dostepna we wszystkich sklepach.[/I][/B]

[B][I]Strona producenta: [url=http://www.arionklubhodowcow.pl/]Klub Hodowców ARION[/url][/I][/B][/QUOTE]

[B]moniczko [/B]dziękuję za podanie stronki :)
Wolę nie przestawiać mojego yorkowego na inną karmę. Już raz tak zrobiliśmy i były potem problemy z brzuszkiem ;o( Na razie jesteśmy na RC i gotowanej (ryż, marcheweczka i kurczaczek :evil_lol:) i jest dobrze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia15'][B]moniczko [/B]dziękuję za podanie stronki :)
Wolę nie przestawiać mojego yorkowego na inną karmę. Już raz tak zrobiliśmy i były potem problemy z brzuszkiem ;o( Na razie jesteśmy na RC i gotowanej (ryż, marcheweczka i kurczaczek :evil_lol:) i jest dobrze.[/QUOTE]
[B][I]Pewnie, jeśli nie ma takiej potrzeby to bezsensu przestawiać psiaka :p[/I][/B]
[B][I]Ja mam wieczne przeboje z Fibką i jej (nie)jedzeniem, dlatego tak kombinuje z karmą[/I][/B].
[B][I]Oprócz tego też dostaje gotowane no i surowizne oczywiście i póki co jest git :multi:[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Connected']
A powiedzcie mi co można dawać jako nagródkę yorkowi ? :cool3:[/QUOTE]
Najlepiej to, co pies uwielbia.
Do wyboru mnóstwo rzeczy- owoce, parówki (oczywiście jako malutkie nagródki szkoleniowe), ser żółty, gotowane mięsko (kurczak, żołądki), suszone kawałeczki wołowiny, itp.
Jako przysmaki- domowego wypieku psie ciasteczka- o niebo lepsze niż sklepowe wynalazki naszpikowane chemią- z gotowych kupnych przysmaków moje psy dostają tylko rybne smakołyki Fish4Dogs- bez dodatków, glutenu, z kwasem Omega 3
[url]http://www.fish4dogs.pl/index.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Ja mojego yorka (jeszcze go nie mam) planuję karmić Orijenem, TOTWEM, Acaną. W okresie szczenięcym będzie jadł Acanę Puppy Small Breed i Orijena Puppy. Nie wiem tylko jaki TOTW i Orijen dla dorosłego yorka (nie ma wersji dla małych ras), żebym nie kupiła takiej której chrupki będą tak duże jak dla labradora. Doradzicie? ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Moje yorki były jakis czas temu na nutro ;) potem zmieniłam na Trainera,ale zaczelo sie cos dziac ze skora ;(.Musiałam podawac Omegan na poprawe kondycji skory i siersci.Teraz od dłuzszego czasu jedza Josere imusze powiedziec ze bardzo ja sobie przyswoiły,wiec poki co jestem zadowolona ;).oprócz tego nie pogardza swiezym mieskiem oczywiscie w małych ilosciach i nie za czesto.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

moje dostają od zawsze Royala. kiedyś też gotowałam im ryż z kurczakiem i warzywami, i robiłam takie konserwy, ale one szybko się przejadły. teraz dla urozmaicenia co 2 dni(a co chudsze to codziennie), dotają na kolację puszki ANIMONDA w różnych smakach. samych puszek nie daję bo to prawie same mięso, dlatego w ciągu dnia normalnie po staremu-ROYAL

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witam wszystkich. Mam do Was pytanko, bo moja sunia nie przepada za suchą karmą . Czy u Was miseczka z suchą karmą stoi przez cały czas czy dajecie jak przyjdzie pora na posiłek? Bo u mnie obok wody stoi miseczka royalu sensible (bo tym ją karmię) i może to jest przyczyna ?!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Hej :)

Ja karmie swojego malucha RC junior , ale wydaje mi sie ze malemu nie zabardzo podchodzi ta karma i je ja bo "musi"... bylam tez w zoologu w poszukiwaniu Acany lub Orijena... ale nie ma tutaj tych karm (De.) ale jest Hills ktory bardzo tutaj chwala... i teraz nie wiem czy zmienic na tego Hillsa czy nie... co myslicie ogolnie o tej karmie? z gory dziekuje za odpowiedz ;)

Link to comment
Share on other sites

Hmm.. ja jednak kupie jeszcze jedno opakowanie RC.. a jak bede teraz w Pl. to rozgladne sie za Acana lub Orijenem... slyszalam ze sa to najlepsze karmy =) jak nie bedzie w zoologu to zamowie mala paczke przez internet na sprobbowanie =)

Rowniez Pozdrawiam =D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

hej, hej
Moja Furia zjada z chęcią Royal Canin Breed Yorkshire Terrier 29 Junior, oczywiście surowe mięsko, jakieś warzywka. Za to wszystko co słodkie omija wielkim łukiem ;)
Raz dałam jej próbkę Hilsa i miałam meksyk w domu, zresztą na dworku również :diabloti:

A coż to za karma Acany lub Orijena, coś więcej możecie powiedzieć?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja daję Royal canin dla yorków i jakieś smakołyki dla psów głównie z firmy maced.Mojemu psu to smakuje a już szczególnie smaczki:)Lubi tez pogryźć jakąś prasowaną,wiązaną kość.
Co do orijena i acany-Frankowi te karmy nie pod pasowały,średnio co 4 dni miał biegunkę:O

Link to comment
Share on other sites

[B]Balbina12 [/B]w royalu śmieszy mnie ten podział na karmę dla yorków,sznaucerów min.itp....bo te dwie rasy co ja wymieniłam-są małymi psami i terierami i potrzebują dużo ruchu,białka itp....royal takim marketingiem naciąga klientów....
pozatym nie należy gwałtownie zmieniać karmy psu tylko stopniowo-jeśli od razu dałas samą acanę a royal zabrałaś to biegunka miała prawo wystąpić
[B]Yourii [/B]a ile dajesz surowego mięsa i jak często? ja też daję Lili surowe,ale raz w tygodniu łapkę czy coś z udka....ale naprawdę mało-jak pies je sucha karmę to tam jest odpowiednia dawka wapnia,białka itp.,a jak do tego dostaje surowe to w efekcie wapno szybciej uwalnia się z organizmu psa-u yorków może skończyć się to problemami z rzepką

u mojej Lili ta było-nie łączyłam jedego z drugim,ale teraz jak zmieniałma styl jedzenia to ani razu nie wypadła jej rzepka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...