Jump to content
Dogomania

Czym Karmicie Swoje Yorki?


iWoNai

Którą z wymiennionych karm polecicie ?  

76 members have voted

  1. 1. Którą z wymiennionych karm polecicie ?



Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='***Paulina***']A poza karmą co jeszcze dajesz swojemu???[/quote]
Tolek dostaje puszeczki Cesara(ale lubi tylko 2 rodzaje),gotowaną pierś z kurczaka,albo inne gotowane mięsko,twarożek,czasami ser żółty w nagrode,marchewkę do pochrupania...hmmm co jeszcze? Czasami jogurt naturalny....aha i najrzadziej raz w tygodniu gotowane jajko...i uwielbia kaszę manną:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jofka']Tolek dostaje puszeczki Cesara(ale lubi tylko 2 rodzaje),gotowaną pierś z kurczaka,albo inne gotowane mięsko,twarożek,czasami ser żółty w nagrode,marchewkę do pochrupania...hmmm co jeszcze? Czasami jogurt naturalny....aha i najrzadziej raz w tygodniu gotowane jajko...i uwielbia kaszę manną:lol:[/quote]
No to Kati prawie to samo tylko że marchewkę gotowaną...
A kaszy mannej jeszcze nie dostawała- musiałabym jej dać trochę spróbować...
Tylko tych puszek jeszcze jej nie dawałam bo nie widziałam ich...
Czasami tylko daje jej pedigree... Wiem że najlepsze nie jest, ale nie widziałam innych...:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mTa']chciałabym spróbować zmienić mojej suni karmę na eukanubę, mogę po prostu skończyć opakowanie royala i kupić nowy pokarm, czy powolutku mieszac je razem i po pewnym czasie zastąpić royala eukanuba?:>[/QUOTE]

Wydaje mi się, że nie powinnaś zmieniać tak nagle tylko powoli stopniowo aż przejdziesz na samą Eukanubę.
Ale niech lepiej wypowiedzą się profesjonaliści.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mTa']bo jeden z weterynarzy polecił eukanubę:) stąd przypuszczenie że chyba jest lepsza od royala, ale nie wiem może ma podpisana umowe z eukanubą;D[/quote]

Weterynarze ostatnimi czasy to zwykłe hieny żerujące na niewiedzy ludzkiej. Reklamują nie lepszą, a te karmę na której mają większy zarobek.
Ja jednego zrozumieć nie mogę - dlaczego nie ma aptek dla zwierząt. Człowiek u lekarza w leki się nie zaopatrzy, ani w specjalistyczne jedzenie, jeśli wymaga tego dieta, to i powinny istnieć specjalistyczne sklepy typu apteka dla zwierząt, gdzie się idzie z receptą i wykupuje. A tak handel kwitnie w lecznicach, karmy 5x droższe niż w sklepach, niech chociaż obowiązek posiadania kas fiskalnych będzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olico']Weterynarze ostatnimi czasy to zwykłe hieny żerujące na niewiedzy ludzkiej. Reklamują nie lepszą, a te karmę na której mają większy zarobek.
Ja jednego zrozumieć nie mogę - dlaczego nie ma aptek dla zwierząt. Człowiek u lekarza w leki się nie zaopatrzy, ani w specjalistyczne jedzenie, jeśli wymaga tego dieta, to i powinny istnieć specjalistyczne sklepy typu apteka dla zwierząt, gdzie się idzie z receptą i wykupuje. A tak handel kwitnie w lecznicach, karmy 5x droższe niż w sklepach, niech chociaż obowiązek posiadania kas fiskalnych będzie.[/quote]

Pachnie mi tu zawodem.:icon_roc:

Link to comment
Share on other sites

Ja Asikowi daję kurczaka z ryżem + marchew, seler i pietruszka :) wcina aż mu się uszy trzęsą :D suchą karmę póki co jeszcze musze moczyć w wodzie bo skubany nie gryzie tylko połyka i pozniej niestety nie może zrobić kupki :( i się biedaczek męczy...

a tak na marginesie:

Jeszcze daje małemu mleko do picia (BEBIKO1) i mam pytanko od którego miesiąca najlepiej zacząć wprowadzać wodę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czarna_roza']a tak na marginesie:

Jeszcze daje małemu mleko do picia (BEBIKO1) i mam pytanko od którego miesiąca najlepiej zacząć wprowadzać wodę?[/quote]
Mleko???:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Mi wet powiedział że nie można podawać yorkom mleka...:shake: Moja od początku dostaje wodę i nic jej nie jest....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...